Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms Reloaded: trailer, cena oraz data premiery

38 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 09:10, Arachnos napisał:

pytanie tylko po co mam to kupować skoro mam Worms World Party? Przecież to jest ta sama
gra...


Eee nowe tła? Nowe bronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 00:38, qlaker napisał:

Dużo roboty w sumie nie mieli. Wyglądają praktycznie IDENTYCZNIE jak Worms Armageddon
2 na Xbox Live Arcade. Może poza kilkoma giwerami nowymi (ale ostatnio pojawił się DLC


Bo o ile pamiętam to miała być konwersja Armageddon 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zachwyca ten edytor. Gdyby można było ściągać z netu nowe mapy i dodali by edytor broni taki jak w worms 4 no to wtedy chyba zdecyduję się na zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 09:23, evilemot napisał:

Jeszcze nie graliście, a już narzekacie. Może ta gra to jak StarCraft II? Rewolucyjnych
zmian nie ma, ale wszystko dopieszczone. ;)

no i starcrafta nie kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym i to najlepiej z miejsca, od razu, ale póki nie ma wersji na Maca to mogę tylko marzyć... W ogóle są chociaż jakieś plotki, że takowa się ukaże... ? Kiedykolwiek... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe tła, nowe bronie, lepszy edytor map, wsparcie nowszych sprzętów(czyli nie powinno być kombinowania jak uruchomić na którymś systemie) lub tak jak w moim przypadku jest normalnie slow motion w menu, gra się ładuje cholernie długo a podczas gry już jest w 100% płynnie. Na starszym kompie tego nie było, gra ładowała się w kilka sekund.
Chodzi o WWP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Amerykanów i Hansów to z pewnością atrakcyjna cena. Ale w złotówkach już nie. Jak będzie jakaś przecena -50%, to kupię. Nie widzę nic nowego w tych Wormsach na razie. Ale w końcu diabeł tkwi w szczegółach, może np. będzie o wiele większe usieciowienie rozgrywki? Jakiś fajny system rankingowy? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms 3D nie przypadły mi do gustu i bardzo się cieszę z powrotu do korzeni :P Grę może nabędę po jakiejś niskiej cenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych którzy mówią, że to niemal to samo co Worms World Party to mam pytanie niech podadzą przykład tych rewolucji jakich się spodziewali? Przecież Team17 mówiło, że to będzie powrót do korzeni, jest tylko w odświeżonej grafice. Może multiplayer będzie działał superancko, co raczej jest pewne, bo z poprzednimi miałem małe problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować