Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Two Worlds II na PC w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

Przypomniała mi się kolekcjonerka DEAD RISING 2, i myślę, że lepiej by wyszli, gdyby dali żywe zombie (albo przynajmniej szczeniaczka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 14:09, NeMo-PL napisał:

extra , super , bomba , full wypas ! ale kupie jak będzie w kiosku :D


hahahah^^ a tak apropo samego two worlds szkoda ze tylko na PC kolekcjonerka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawią to co mnie skutecznie odrzucało od pierwszej części ( m.in voice-acting, animacje, twarze postaci ) to chętnie i kolekcjonerkę zakupię :P

Samo wydanie prezentuje się całkiem okazale, a i cena nie jest jakaś zbyt wyżyłowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie EK gdzie są figurki są najlepsze ^^ Tylko zapewne mapa, instrukcja i album będzie też w normalnej edycji. Na szczęście grą nie jestem zainteresowany więc nie mam co się zastanawiać czy płacić 80zł więcej dla figurki, kart do gry, podkładki i bonusowym dvd ^^ Ja czekam na pre-ordery EK Drivera San Francisco, o ile takowa będzie dostępna w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 14:42, crash807 napisał:

I takie EK gdzie są figurki są najlepsze ^^ Tylko zapewne mapa, instrukcja i album będzie
też w normalnej edycji. Na szczęście grą nie jestem zainteresowany więc nie mam co się
zastanawiać czy płacić 80zł więcej dla figurki, kart do gry, podkładki i bonusowym dvd
^^ Ja czekam na pre-ordery EK Drivera San Francisco, o ile takowa będzie dostępna w Polsce.


Artbooka raczej w podstawce nie będzie,zresztą mapy pewnie też nie
artbook wygląda bardzo solidnie więc może się skuszę na tę kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak gram.pl dało plamę z wysylką pre-orderów Starcrafta II, które to zostały wysłane z duuużym opóźnieniem, wątpie żeby jeszcze ktoś zaufał tej firmie. Przestalibyście się ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:36, KERMIy napisał:

Po tym jak gram.pl dało plamę z wysylką pre-orderów Starcrafta II, które to zostały wysłane
z duuużym opóźnieniem, wątpie żeby jeszcze ktoś zaufał tej firmie. Przestalibyście się
ośmieszać.


Gram pl jest super i nikt tu się nie ośmiesza,a co do samego artykułu to powiem tyle że jak wydawcą jest CD Project to wydanie będzie super zarówno w wersji podstawowej jak i kolekcjonerskiej.I uważam że wielu graczy cieszy się że ma wybór przy zakupie gry.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:36, KERMIy napisał:

Po tym jak gram.pl dało plamę z wysylką pre-orderów Starcrafta II, które to zostały wysłane
z duuużym opóźnieniem, wątpie żeby jeszcze ktoś zaufał tej firmie. Przestalibyście się
ośmieszać.


Jakbyś nie zauważył to temat o Two Worlds II .I powiedz mi , czym gram się tu ośmiesza pisząc o kolekcjonerce Two Worlds :D ? I pewnie Cię to zainteresuje , że nadal ufam tej firmie i większość za pewne też .Może czas na odwyk , jeżeli nie możesz przeżyć opóźnionej wysyłki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:36, KERMIy napisał:

Po tym jak gram.pl dało plamę z wysylką pre-orderów Starcrafta II, które to zostały wysłane
z duuużym opóźnieniem, wątpie żeby jeszcze ktoś zaufał tej firmie. Przestalibyście się
ośmieszać.


Ty sie osmieszasz ;) gram.pl mialo fail za failem przy kilku ostatnich glosnych premierach odnosnie wyslki/dostawy - ten kto troche tu siedzi juz daaawno nauczyl sie zeby nie zamawiac tutaj preorderow bo szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 16:04, Jeffero napisał:

Może czas na odwyk , jeżeli nie możesz przeżyć opóźnionej
wysyłki gry?

To nie jest kwestia nałogu, a uczciwości firmy. To, że ktoś wymaga najzwyklejszego spełniania zobowiązań nie jest oznaką uzależnienia. Zresztą cały twój post brzmi jak słaby żart. On nie pisał, że gram.pl się ośmiesza pisząc o kolekcjonerce, tylko ośmiesza się składając obietnice bez pokrycia. Albo masz bardzo słabe poczucie humoru, albo nie masz wystarczająco rozwiniętego mózgu żeby zrozumieć zwyczajny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 16:38, EmperorKaligula napisał:

> Po tym jak gram.pl dało plamę z wysylką pre-orderów Starcrafta II, które to zostały
wysłane
> z duuużym opóźnieniem, wątpie żeby jeszcze ktoś zaufał tej firmie. Przestalibyście
się
> ośmieszać.

Ty sie osmieszasz ;) gram.pl mialo fail za failem przy kilku ostatnich glosnych premierach
odnosnie wyslki/dostawy - ten kto troche tu siedzi juz daaawno nauczyl sie zeby nie
zamawiac tutaj preorderow bo szkoda nerwow.

Jednodniowe opóźnienie w dostawie SC II dotyczyło tylko zamówień z odbiorem osobistym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968&pid=76
Przytocz mi proszę inne przykłady faila z okresu październik 2009-lipiec 2010.
Przepraszam za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:09, Kretoszczur napisał:

> Może czas na odwyk , jeżeli nie możesz przeżyć opóźnionej
> wysyłki gry?
To nie jest kwestia nałogu, a uczciwości firmy.

Odnośnie uczciwości:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968&pid=76
Awarie się zdarzają niestety.
Jeszcze raz przepraszamy, to była nieprzewidziana sytuacja, nasz operator logistyczny miał awarię. Ale wszystkim poszkodowanym zaproponowaliśmy rekompensatę, a opóźnienie w dostawie wyniosło jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:38, akne napisał:

Jeszcze raz przepraszamy, to była nieprzewidziana sytuacja, nasz operator logistyczny
miał awarię.


zrzucanie winy na podwladnych, ile razy ja to slyszalem z waszych ust :) Kazdy jest winny tylko nie wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 20:20, EmperorKaligula napisał:

> Jeszcze raz przepraszamy, to była nieprzewidziana sytuacja, nasz operator logistyczny

> miał awarię.

zrzucanie winy na podwladnych, ile razy ja to slyszalem z waszych ust :) Kazdy jest winny
tylko nie wy :)


Tu nie chodzi o podwładnych, ale o firmę, która operuje naszym magazynem.
Tu nie chodzi o czynnik ludzki, tylko błędy z winy przedmiotów martwych - tzw. infrastruktury IT.
Ta firma dokonywała zmian w swoim systemie IT do obsługi magazynu i niestety nastąpiła awaria, która była bardzo luźno związana z dokonywanymi zmianami (dyrektor IT stwierdził wręcz, że było to przypadkowe zdarzenie). Firma jest duża, to Action SA - lider na rynku dystrybucji produktów IT i pokrewnych, spółka notowania na GPW.

Ale może Twoja praca ma związek z rozwiązaniami IT dla logistyki, więc jesteś w stanie to zrozumieć.
W razie czego mogę Ci podać konkretny opis techniczny powodu awarii.

Przytocz mi proszę konkretne przykłady "zrzucania winy na podwładnych".
W poprzednim poście pisałeś o "failach" z wysyłką pre-orderów przez gram.pl, ale jeszcze mi nie podałeś konkretnych przykładów.
To jasne, że może mnie pamięć zawodzić, więc może mi przypomnisz te faile?

Spojrzałam w historię zamówień połączonych z Twoim kontem i nie widzę żadnego. Składałeś zamówienia z innego konta czy opierasz się na opiniach innych użytkowników?

/moderatorów przepraszam za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować