Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - jest pierwsza ocena!

57 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 22:33, I_dont_know napisał:

> takich misji nie ma żadna gra, trzymała mnie do końca.
Zgadzam się, The Saboteur był świetny i liczę na drugą część tym bardziej, że

Spoiler

Sean
na końcu gry powiedział "to jeszcze nie koniec"


Niestety Pandemic zostało zamknięte ;/ Zabolało mnie to trochę, stworzyli świetną grę, ale nie dopracowaną. była to jedna z lepszych przygód w 2009 i te 25h zleciało jak 6h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 10:22, Kaucz napisał:

> > takich misji nie ma żadna gra, trzymała mnie do końca.
> Zgadzam się, The Saboteur był świetny i liczę na drugą część tym bardziej, że

Spoiler


Sean
> na końcu gry powiedział "to jeszcze nie koniec"


Niestety Pandemic zostało zamknięte ;/ Zabolało mnie to trochę, stworzyli świetną grę,
ale nie dopracowaną. była to jedna z lepszych przygód w 2009 i te 25h zleciało jak 6h.

Wielka szkoda :(. Jednak może ea zleci projekt stworzenia drugiej części innemu studiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie już hmm 5 września na powiedzmy mafia wiki będe znał już całą fabułę, kto przeżyl, kto zdradził, czy zakończenie w grze jest na tyle dobre, by twórcy zrezygnowali z 3 innych, czy powstaną patche do gry , czy ktoś nie utworzy pliku zezwalającego na właczenie physx na radeonach(bylaby podobna heca jak z dirextem 10 w crysis ;p jednym slowem nie warto sie spieszyc heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 12:30, Ostrowiak napisał:

EE? 8 to niska ocena? Przepraszam, co?


Jaki jest sens wcale cokolwiek oceniać skoro tak dewaluuje się szczyt skali?



Jak na grę, która ma spore szanse zostać najlepszą grą 2010 roku, to przyznasz, że słabo. Ale pewnie ktoś chciał zaszpanować, że "jest inny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na liniowość narzekają tylko Ci, którzy nie grali w pierwszą Mafię ;P Co do długości - to jedynka też specjalnie długa nie była... Ale cóż, czasy szybsze, to chciałoby się, żeby gry były dłuższe chyba :P Pierwszy CoD był na 5 godzin i nikt nie wypominał. 10 godzin + zadania poboczne (czyli kilkanaście godzin) to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko, ludzie, ale z Was hipokryci. Jak 8 lat temu wychodziła pierwsza Mafia, to też tyle kosztowała, i TEŻ MOŻNA było ją przejść w 10 godzin. No ale nie, wtedy to było cacy, teraz to gówno, ech, Polaczki, byle tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że to tylko 10 godzin (chciałbym więcej) no ale cóż na pewno przy tej grze przesiedzę 3,4 razy więcej.Ale przecież nie liczy się ilość ale jakość rozgrywki a ta w Mafii 2 na pewno jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do długości - to jedynka też specjalnie długa nie była...

Pewnie że nie. To że "jedynka" była długa to tylko złudzenie spowodowane głównie tym, że w części pierwszej mieliśmy checkpointy, które na dodatek często były od siebie daleko przez co nierzadko było trzeba spory fragment gry pokonywać wiele razy. Gdy dodamy jeszcze to iż gra była miejscami dość trudna (słynny wyścig czy też ostatnia misja) to wszystko staje się oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10godz wystarczy chociarz mogło by byc troszke więcej ale i tak Fabuła-przerywniki filmowe i grafika to troche zasłonią ale tez przeciesz mozna sobie gre rozłorzyc na pare dni nie trzeba odrazu przechodzic w 1 dzien . Ja i tak tą gre kupuje odrazu bo ja wierze ze ta gra bd swietna ja tym ludzim poprostu ufam i mam nadzieje ze mnie nie zawiodą czekam na nią 2lata i ta liniowosc mnie nie odstraszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować