Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - czy nowy firmware może powodować uszkodzenie dysku?

31 postów w tym temacie

Na mojej konsoli (wersja 40gb,dysk wymieniony na większy) wszystko w porządku, o ile mnie pamięć nie myli to sony kiedyś miało podobny problem z aktualizacją,tylko wtedy chyba mógł paść nie tyle dysk,a cała konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety muszę przyznać, że problem miałem. Tzn nic się nie zepsuło, ale za skarby żadne ten update nie chciał mi się zainstalować. Próbowałem chyba ze 30 razy ;) Poszło dopiero jak ściągnąłem na PC i wgrałem z pendrive. Mam najstarszą wersję PS3, 60 GB, kupowaną w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 21:53, Toshinron napisał:

Mam najstarszą wersję PS3, 60 GB,
kupowaną w Japonii.

Najstarsza wersja ma dysk o pojemności 40 GB, mówiąc przy okazji.

Ja z nowym firmware''em nie miałem problemów. Pobrałem go i wszystko działa sprawnie. Nic się nie zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem ze ściągnięciem aktualizacji przez konsolę. Za każdym razem wyskakiwał błąd przy ok. 75%. Ale to jedyny problem. Po ściągnięciu pliku z updatem ze strony PlayStation przez PC, skopiowaniu na przenośnego twardziela i instalacji na konsoli nie było już żadnych niedogodności. Jak na razie śmiga i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:06, Renzov napisał:

> Mam najstarszą wersję PS3, 60 GB,
> kupowaną w Japonii.
Najstarsza wersja ma dysk o pojemności 40 GB, mówiąc przy okazji.

Ja z nowym firmware''em nie miałem problemów. Pobrałem go i wszystko działa sprawnie.
Nic się nie zepsuło.


A nieprawda, zapraszam na wikipedie w razie wątpliwości sprawdzići które wersje kiedy i gdzie były :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3

Wiem dobrze co i gdzie kupowałem :)

Co do samego problemu to właśnie tak jak ktoś wspomniał wyżej wyskakiwał błąd przy ściąganiu w okolicy 75%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na konsoli 80GB w 2h po aktualizacji konsola się zawiesiła sie na God of War III i od tamtej pory raz czyta, raz nie czyta plyt (czesto nawet nie widzi plyty w napedzie), choc pare razy udalo mi sie pograc po kilkanascie minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować