Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II - trailer pokazujący rozgrywkę

17 postów w tym temacie

Walka wygląda zachęcająco . Zobaczymy czy dorówna wiedźminowi ,gothicowi czy przynajmniej FABLE . Jedynka średnio mi przypadła do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka wygląda dość... dziwnie... Choć jeżeli gra wpadnie mi w łapska to i tak zagram skrytobójcą, a to wygląda tu miodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Err... Ale animacje postaci są, bez owijania w bawełnę, do dupy. Tak samo art design większości ciołków w grze. W ciemno nie kupię, poczekam na wysyp recenzji i może jakieś demo. Te ostatnie przekonało mnie do zakupu chociażby Risena.

Oby nie wyszła taka sama kaszana jak jedynka, bo wtedy też obiecywali nie wiadomo co i mamili nas ładnymi screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 01:37, czaczi87 napisał:


Oby nie wyszła taka sama kaszana jak jedynka, bo wtedy też obiecywali nie wiadomo co
i mamili nas ładnymi screenami.


Jedynka jest całkiem fajna i miło mi się w nią grało
w filmikach i zwiastunach do dwójki nie podobają mi się magowie / te szpiczaste kapelusze/ tiary i sposób walki / - jak zwykle będę grał wojakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sie prezentuje , dobry pomysł . Ja gry w dniu premiery nie kupię bo mam jakieś tam wątpliwości , poczekam na recenzje , oceny i wtedy ocenie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO cóż, wygląda zdecydowanie lepiej od pierwszej części, może zagram dłużej niż godzinę. Bo w jedynkę tyle właśnie grałem, pełna błędów z kiepską optymalizacją i jeszcze ta dziadowska animacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle, choć animacje faktycznie nieco kuleją. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obietnicach i gra przyciągnie na dłużej niż godzinę. Ech nie nadążę tych gier przechodzić tak często się ukazują, niedługo też Arcania, potem Wiesiek, tylko czemu skasowali Elveon? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem zbyt wiele chociaż mi się podobała. Druga część wygląda zachęcająco, ładna grafika, walka też nie najgorsza. Ale raczej w obliczu mojego "kryzysu" ekonomicznego, na liście do kupienia znajdzie się na nieco dalszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować