Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś koniec bety Medal of Honor

14 postów w tym temacie

Ja już czekam na MOH''a i nieśmiertelnik ;). Miło ze strony DICE że już nam dają kody do bety BF3, które z pewnością (i bez wachania) zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta ujawniła cały "wór" mniejszych i większych błędów. Jednak mimo wszystko uważam że gra ma duży potencjał i zostanie do premiery dopracowana i dopieszczona tak aby była naprawdę grywalna. Jak do tego dołożą jeszcze ciekawego singla to mamy murowany hit i ostrą walkę z Call of Duty Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mamy, bo Trey nie umie robić takiej reklamy jakie zrobiło Acti przy MW2, a "nagonka" na MOH trwa już troszkę czasu :> Może kupię, ale jak stanieje do ceny klasyków tylko dla singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje teraz czekać na bardziej otwartą formę bety (aka. multiplayer demo) i zobaczyć co z tego wyniknie. Ja jestem dobrej myśli - gorzej niż w MW2 być nie może, bo sama mechanika nie obsługuje takich baboli jak dual wield (chyba... oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widać że nowy MoH jest bardziej opłacalny niż BC 2 :), dostaniemy na dodatek klucz do bety BF 3 :D więc ci fanboye z BC 2, zły wybór zrobili ;p, szczególnie ci co kupili tego BC 2 jeszcze przed premierą, w wersji przed premierowej nowego MoH dostaniemy o wiele więcej niż fanboye BC 2 :), bardzo się cieszę z tego zakupu!, nie wiedziałem że on będzie miał aż tyle wartości w sobie! :D (sorki że się powtarzałem z tymi tytułami dwóch gier dość często ;p).

Pozdrawiam developerów którzy zrobili nam graczom taki miły prezent :) i Gram.pl że udostępnia w Polsce taką wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta, była całkiem niezła..., jedynie było wkurzające w niej to że po 3 killach naraz wywalało do pulpitu, tak to była fajna :), ale cieszę się że teraz developerzy zabiorą się za naprawienie Multi MoH''a :), bo ja pograłem trochę ale potem mi się już znudziła bo ile można grać na tych dwóch mapach ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam beta podobała ;) Mimo licznych błędów, czy to graficznych czy innych, gra coś w sobie miała. Irytowało mnie jedynie to, że po 12 killach nie mogłem użyć artylerii ani moździerza :)
Dzięki GRAM.PL za kod :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda. Dostałem klucz do bety z gram.pl, ale dzień potem wyjechałem na urlop, byłem tam tydzień, a jeszcze przedtem beta trwała w najlepsze i ostatecznie się nie załapałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos twierdzi, ze multi przestawione w becie bylo "niezle" to widocznie albo nie gral w BF2/MW2, albo jest niezbyt rozgarniety i wystarczy mu do zycia tetris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować