Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Insomniac Games zapowiada nową grę. Czy to Resistance 3?

10 postów w tym temacie

Pfff... jakieś głupie horrory-FPSy... zrobilibyście remake pierwszych trzech części Spyro (ale tak PORZĄDNIE, a nie byle jak!), zamiast zajmować się czymś tak głupim. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 14:08, ZuTheSkunk napisał:

Pfff... jakieś głupie horrory-FPSy... zrobilibyście remake pierwszych trzech części Spyro
(ale tak PORZĄDNIE, a nie byle jak!), zamiast zajmować się czymś tak głupim. Ot co!

Resistance to nie horror... jeśli ta gra jest głupia to chyba każdy FPS też. A i co do Spyro to racja, chciałbym pograć w nowe przygody najlepiej, ale z wykonaniem jak za dawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shootery nie są głupie. Głupie jest powielanie dziesiątki razy tego samego schematu shooterów.

Gdzie się podziały ambitne platformówki? Bardzo mało krytyków się nimi interesuje, nawet gdy są bardzo dobre. Większość Zachwycała się - dajmy na to - Uncharted 2. Kiedy to praktycznie to samo, co było w Uncharted 1 z lepszą grafiką! Fabuła też wcale nie jest aż tak genialna, to masa powielonych schematów. Jak II miał o wiele lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem trochę w Resistance 1 i 2 z kolegą i... nie zaciekawiło mnie. Po prostu nie lubię gier w których strzelamy do potworków... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować