Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 11:02, Ecko09 napisał:

Człowieku, gra nie będzie obsługiwać jedynie DX9, więc możesz być spokojny.


To nie można było tak od razu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co bedzie zakazywane na servach. Mam na myśli bawienie sie w terroryste i wlatywanie samolotem w wieżowiec, w "gorączce" gdzie będzie trzeba coś wysadzić ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, oglądając ten 2.5 minutowy GamePlay w HD, przypomniały mi się czasy gdy z jęzorem na biurku i oczami jak 5 złotówki oglądałem pierwsze zapowiedzi-gamplay''e Half Life 2 i S.T.A.L.K.E.R (wtedy jeszcze pod nazwą OBLIVION LOST).

Chcąc nie chcąc, zamawiam gdy tylko pojawi się pre-order ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak smuci to że będę musiał pożegnać się ze swoim ukochanym XP i przenieść się na 7 żeby pograć bo Visty nie mam zamiaru instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nowy trailer nie zachwycił, zresztą ten pierwszy też szału nie robi.

@up Warto, 7 jest równie dobrym windowsem co XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 19:57, Hell_Knight napisał:

Mam nadzieję że BF3 nie będzie taki zręcznościowy jak mw2 tylko będą się trzymać tego
co pokazali w BC2 :)


O to się nie martw. Dice chce zrobić bardzo realistyczną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 08:55, Hell_Knight napisał:

Spoiler

Widzieliście nowy gameplay ze zdjęciem snajpera razem z budynkiem?



Jak Wam się wydaje, te zniszczenia od kul to są skrypty czy jak w BC2 generowane?


myślę, że nie robili by kroku wstecz skoro zapewniają max realistyczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 08:55, Hell_Knight napisał:

Jak Wam się wydaje, te zniszczenia od kul to są skrypty czy jak w BC2 generowane?


To mogą być skrypty. W końcu ciężko jest zbudować trzymającą w napięciu scenę bez wyreżyserowania jej co do joty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 10:19, Baknak napisał:

> Jak Wam się wydaje, te zniszczenia od kul to są skrypty czy jak w BC2 generowane?


To mogą być skrypty. W końcu ciężko jest zbudować trzymającą w napięciu scenę bez wyreżyserowania
jej co do joty.


No niby tak ale w tej scenie wystarczyłoby wyreżyserować gdzie i kiedy snajper strzela a z np. niszczącym się murkiem poradziłby sobie silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:55, OuTcAsTno1 napisał:

W nowym cdaction jest opisany pieknie i wiadomo napewno ze lezenie i czolganie wraca.


Jak dla mnie to mogło by go nie być. Może nie jest to realistyczne ale przynajmniej snajperzy nie mają takiej przewagi i nie muszę strzelać do trupów "na wszelki wypadek"

Skoro mowa o snajperach to jak myślicie, będzie efekt bullet-drop? (opadanie kuli podczas lotu)

EDIT.

Nie sądzicie że taka duża różnica w liczbie graczy między platformami wpłynie negatywnie na grę? Bo jak np. na PC na jednej mapie będzie 64 graczy ale na X360 tylko 24 to będzie to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 18:14, Hell_Knight napisał:

Skoro mowa o snajperach to jak myślicie, będzie efekt bullet-drop? (opadanie kuli podczas
lotu)

Ja mam nadzieję. W BC2 jest to i powinien być w B3. Dlaczego mają się cofać?

Dnia 17.03.2011 o 18:14, Hell_Knight napisał:

Nie sądzicie że taka duża różnica w liczbie graczy między platformami wpłynie negatywnie
na grę? Bo jak np. na PC na jednej mapie będzie 64 graczy ale na X360 tylko 24 to będzie
to dziwne...

No niestety, ale nie wiem czy wiesz w BC2 jest tak samo. Gracze PC mają tutaj przewagę. I szczerze wątpię, że wpłynie to w jakikolwiek sposób negatywnie. Ludzie i tak będą brać jak ciepłe bułki z piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować