Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Czy zostało już ujawnione coś o drużynach? Czy będzie to coś jak w BF2 (dowódca na którym można się odradzać + 5 innych osób)? Czy będzie tryb komendanta? Ja rozumiem, że grafika jest ważna, ale dla wielu osób ważniejsze są informacje na temat drużyn, klas czy modyfikacji broni. Nie śledze informacji o BF3 więc nie wiem czy powyższe rzeczy zostały ujawnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie multi to tajemnica, informacje o tym trybie zapewne pojawia sie zaraz kolo wydania bety.

Przypuszczac mozna, ze trybu komendanta nie bedzie - DICE w ktoryms z wywiadow stwierdzilo, ze tryb ten byl niedostepny dla wiekszosci graczy (tylko 2 z nich na 64 osoby moglo byc komendantami), a wiekszosc z nich nie potrafila sie nim poslugiwac (ot, uav i artyleria w losowe miejsca). I de facto maja racje.

O druzynach nic nie wspominali, ale mam nadzieje, ze zostana rozwiazania z BC2 - w BF2 chore bylo to, ze squad leader musial trzymac sie na tylach, bo a nuz ktos go zabije i dupa z mobilnego spawna. Odradzanie sie na kazdym czlonku druzyny jest zdecydowanie lepsze.

Co do modyfikacji broni - ma byc ich zdecydowanie wiecej i lepiej skonstruowane niz w BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 10:35, nekr napisał:

Przypuszczac mozna, ze trybu komendanta nie bedzie - DICE w ktoryms z wywiadow stwierdzilo,
ze tryb ten byl niedostepny dla wiekszosci graczy (tylko 2 z nich na 64 osoby moglo byc
komendantami), a wiekszosc z nich nie potrafila sie nim poslugiwac (ot, uav i artyleria
w losowe miejsca). I de facto maja racje.

Dokładnie jeden komendant na jedną drużynę i fajne to było. na przyzwoitych serwerach komendanterzy dostawali kicka za AFK, kicka za niespełnianie swoich funkcji, kicka za atakowanie, taka osoba głównie siedziała na tyłach w jednym miejscu i pełniła tylko funkcje komendanta. Większość Noobków oddzielono od tej funkcji po przez stopień gracza, jeżeli jakiś noobek zgłosił się na funkcje komendanta, to na teamie została pokazana przez kilka sekund informacja, że taka i taka osoba zgłosiła się na tą funkcję i tylko osoba z wyższą rangą może go zastąpić (tak to przynajmniej zrobili w BF2). [są tam też też serwery z zasadą "no commander"]

Dnia 12.04.2011 o 10:35, nekr napisał:

O druzynach nic nie wspominali, ale mam nadzieje, ze zostana rozwiazania z BC2 - w BF2
chore bylo to, ze squad leader musial trzymac sie na tylach, bo a nuz ktos go zabije
i dupa z mobilnego spawna. Odradzanie sie na kazdym czlonku druzyny jest zdecydowanie
lepsze.

Uważam, że w BC2 jest to chore, w BF2 był przynajmniej sens poświęcania się medykiem, byle by (dobrego) leadera zreanimować. a w BC2 jest kupa, trzeba wszystkich członków drużyny wymordować, żeby wyeliminować drużynę camperów z jednego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2011 o 12:10, doflamingo napisał:

Dokładnie jeden komendant na jedną drużynę i fajne to było. na przyzwoitych serwerach
komendanterzy dostawali kicka za AFK, kicka za niespełnianie swoich funkcji, kicka za
atakowanie, taka osoba głównie siedziała na tyłach w jednym miejscu i pełniła tylko funkcje
komendanta. Większość Noobków oddzielono od tej funkcji po przez stopień gracza, jeżeli
jakiś noobek zgłosił się na funkcje komendanta, to na teamie została pokazana przez kilka
sekund informacja, że taka i taka osoba zgłosiła się na tą funkcję i tylko osoba z wyższą
rangą może go zastąpić (tak to przynajmniej zrobili w BF2). [są tam też też serwery z
zasadą "no commander"]


Owszem, sam lubilem grac komendantem. Problem natomiast rozbija sie o to, ze tak naprawde ledwo 40-50% druzyn sluchalo rozkazow komendanta. Reszta poleceniami typu "atak", "obrona" czy "przemiesccie sie tutaj" w ogole nie byla zainteresowana. Co wiecej, w BC2 zdecydowanie przyjemniej spotuje sie i zabija UAVem.

Dnia 12.04.2011 o 12:10, doflamingo napisał:

Uważam, że w BC2 jest to chore, w BF2 był przynajmniej sens poświęcania się medykiem,
byle by (dobrego) leadera zreanimować. a w BC2 jest kupa, trzeba wszystkich członków
drużyny wymordować, żeby wyeliminować drużynę camperów z jednego miejsca.



I jedno, i drugie rozwiazanie jest dobre. Swego czasu, jak gralem w BF2, to na rozwiazania w kwestii squad leadera nie narzekalem. Wymuszalo to bardziej rozwazna gre, no i jak mowisz - latwiej bylo uszkodzic druzyne, bez koniecznosci eliminowania jej w calosci.

Mi z kolei bardziej podoba sie rozwiazanie z BC2 (co nie znaczy oczywiscie, ze - jak wspomnialem wczesniej - wczesniejsze bylo zle). Po pierwsze, nie wylacza z druzyny w sumie trzech graczy - squad leader z tylu i medyk, ktory bylby przy nim, a takze drugi medyk, ktory napieralem razem z pozostala trojka graczy. Czesto tez squad leader i towarzyszacy mu medyk nie mogli zrobic nic konkretnego, bo a nuz wyjedzie czolg i bedzie po zabawie, i znowu gnaj przez pol mapy. Po drugie - dosc czesto zdarzaja sie sytuacje, w ktorych gracz sam zdola sie przedrzec przez linie frontu, zaczai gdzies z tylu. Jesli nie jest sie squad leaderem - w BF2 ciezko samemu przejac flage, czekac na innych - brak efektu zaskoczenia. Natomiast w BC2 po prostu czeka sie chwilke, koledzy z druzyny sie respawnuja i juz mozna szybko przejac mcoma/flage i umocnic pozycje obronne, w oczekiwaniu na reszte graczy. Oczywiscie, w BF2 mozna bylo zrobic nowy squad i wolac o to, zeby ktos wszedl, ale jesli nie bylo wystarczajaco duzo czasu (scan komendanta!) i/lub chetnych, to bylo naprawde ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 17:25, Henrar napisał:

12 minutowy gameplay. Enjoy :)

Właśnie na polygamii obejrzałem. Dla mnie rewelka, nie będę tutaj robił jakiś śmiesznych porównań do CoD. Oceniam co widzę. Mam jednak takie wrażenie, że podczas biegu postać jakby płynie, brakuje wstrząsu kamerą czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 18:21, Salwatorowiec napisał:

To są stare gameplaye tylko poskładane w całość.


Nigdy bym się nie zorientował -.-
Problem w tym, że to jest ten trailer, który miał być odblokowany za "Lubię to" na Facebooku. Do odblokowania pozostaje jeszcze ten sam fragment z komentarzem twórców.

20110416182824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko pelen nadzieji, ze tryb wieloosobowy nie skopca tak jak w BF BD2. Zanim hejterzy rzuca sie na mnie jak pies na mieso, pragne przypomniec jakie "wałkii" mialy miejsce po premierze BD2 i to nie przez tydzien lud dwa tylko o wieleee dluzej to trwalo. Jak dla mnie to byla kaplica po calosci. Ta gra byla robiona specjalnie pod MULTI player, a nadal do tej pory brakuje mi bardzo duzo opcji ulatwiajacych zycie sieciowcom. Duzo bledow i nie dociagniec mozna znalesc i do dzis, lecz koledzy z dice zamiast usprawnic gre, to wzieli sie za uwaga uwaga ! Za Dodatek, ktory zapewnil im dodatkowy przychod gotoweczki na konto... A teraz juz oglosili premiere Battlefield''a 3, gdzie w BD 2 jeszcze gra spooro osob i wiekszosc uwaza to za nowosc, jeszcze nie wykorzystany tytul.

Bardzo bym chcial, aby najnowsza czesc BF jesli chodzi o multi byla o niebo lepsza od tej z BD 2, na singlu ani troszke mi nie zalezy - naprawde. Grafika, model zniszczen, realistyka to nie wszystko w sieciowych strzelankach ale jest naprawde fajna innowacja i w polaczeniu z udanym i dobrym multi zagwarantuje "na wejsciu" pewny sukces i na dlugo nie bedzie potrzeby myslec o battlefield 4 przez tworcow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego 12 minutowego gameplayu. Zauważyliście, że jak na końcu zasiada do tej 50tki i strzela, to z lewej owszem łuski lecą jedna za drugą, ale z prawej taśma z nabojami stoi w miejscu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW zawsze mnie zastanawiało dlaczego w KAŻDEJ grze w jaką grałem jak się zmienia pojemnik z taśmą przy CKM''ach to zawsze widać w tym pojemniku taśmę z nabojami. Skoro są naboje to po co reload?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować