Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 23:18, Sipso2008 napisał:

Cóż, w Top Gear pokazywali pojazd, którego bak paliwa po przestrzeleniu sam się regeneruje.

Coś w tym jest. Taki A10 Thunderbolt posiada samo uszczelniające się zbiorniki paliwa w razie przestrzelenia :p. Nie ma to jak zgłębiać taką wiedzę grając w gry.

PS
Sorki, że się na gg nie odezwałem, ale czasu zabrakło. Jednak zrezygnowałem z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 03:39, Redjevel napisał:

chodzi mi o 4:25 gdzie widać pięknie całą akcje z nożem, ładne skrypty.

Nie widziałem tego wcześniej, świetnie to zrobili :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 03:39, Redjevel napisał:

chodzi mi o 4:25 gdzie widać pięknie całą akcje z nożem, ładne skrypty.

Przy takich nożowych skryptach raczej możemy zapomnieć o serwerach Infantry z regułą knife only, przynajmniej ja tego jakoś nie widzę, wcale mi się nie podoba ten skrypt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie z serii "Czy mogę w ogóle myśleć o Battlefield 3 na PC". Może ktoś grał w alfę i wie jak to wygląda itp. itd. Oczywiście nie oczekuję pięknej grafiki, ale chciałbym komfortowo grać. :P
Intel Core 2 Duo 2.66 2.67
4 GB ramu
Radeon HD 5770 1GB
Vista 64 bity
Po nieoficjalnych wymaganiach widzę że spełnia, ale wolę wiedzieć co sądzicie. W najgorszym wypadku zawsze zostaje mi Xbox. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 10:35, barsum napisał:

Kolejne pytanie z serii "Czy mogę w ogóle myśleć o Battlefield 3 na PC". Może ktoś grał
w alfę i wie jak to wygląda itp. itd. Oczywiście nie oczekuję pięknej grafiki, ale chciałbym
komfortowo grać. :P
Intel Core 2 Duo 2.66 2.67
4 GB ramu
Radeon HD 5770 1GB
Vista 64 bity
Po nieoficjalnych wymaganiach widzę że spełnia, ale wolę wiedzieć co sądzicie. W najgorszym
wypadku zawsze zostaje mi Xbox. :P

Patrzyłem na gameplay z alfy na tej karcie graficznej (mam taką samą) i gościu na high (ale nie full hd, tylko na 720) miał 40-60 fp. Jednak miał on I3 oraz win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta i ram powinny na luzie wystarczyć, co do procka - trudno powiedzieć. Były niby jakieś pomiary płynności na różnych procesorach i alpha na dwóch rdzeniach była niegrywalna, ale jakieś mało wiarygodne te testy. Sam grałem na C2D 2.2 @ 2.8 GHz, 2 GB ram i HD5750 i na 1280x1024 FPSy oscylowały w granicy 30.

Ideałem byłaby beta na CQ 64, przy możliwości pełnego regulowania efektów i detali, wtedy można by było zobaczyć czego Frostbite naprawdę potrzebuje. Jak znowu dadzą Metro na rush to będę zły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli betę dadzą dla osób, które nie kupiły limitki MoHa to wtedy sobie sprawdzę i nie będzie problemu, ale wątpię w to. :( Muszę sprawdzić ile kosztowałaby wymiana procka, może najwyższy czas go zmienić. :) Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Barsum to i ja... Bo próbują odwieść mnie od kupowania na Xboxa, z resztą... 64 graczy...

Intel Core2 Quad 2.44, cztery rdzenie.
4 GB ram, lecz cienkiego,
GeForce 250GTS 1gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:43, Sipso2008 napisał:

Jak Barsum to i ja... Bo próbują odwieść mnie od kupowania na Xboxa, z resztą... 64 graczy...

Intel Core2 Quad 2.44, cztery rdzenie.
4 GB ram, lecz cienkiego,
GeForce 250GTS 1gb.


A i czy dodatki do broni, z pre orderu, to zwyczajne wcześniejsze unlocki? Będą dostępne dla tych, którzy pre ordera nie planują? Bo Karkand, wiem trzeba będzie kupić.

Sorrki, ale nie zdążyłem z editem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:43, Sipso2008 napisał:

Jak Barsum to i ja... Bo próbują odwieść mnie od kupowania na Xboxa, z resztą... 64 graczy...

Intel Core2 Quad 2.44, cztery rdzenie.
4 GB ram, lecz cienkiego,
GeForce 250GTS 1gb.


Ej! To ja też zapytam... A ruszy mi na:

Intel Core i7-920@2.7GHz
6GB DDR3
GTX260 1GB (lub GTX560 o ile grafikę nową zamówię do czasu premiery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 11:04, Deathscythe napisał:

Ej! To ja też zapytam... A ruszy mi na:

Intel Core i7-920@2.7GHz
6GB DDR3
GTX260 1GB (lub GTX560 o ile grafikę nową zamówię do czasu premiery)



Nie ma szans.

Pytanie z innej beczki. Czy internet 1.3mb da radę to udźwignąć?
Dodam, że w większości gier ping waha się między 60/80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 11:27, Sericulum napisał:

Nie ma szans.


Tak właśnie myślałem ;(

:D

Dnia 24.08.2011 o 11:27, Sericulum napisał:

Pytanie z innej beczki. Czy internet 1.3mb da radę to udźwignąć?
Dodam, że w większości gier ping waha się między 60/80.


Zależy od upstreama, bo to jest zazwyczaj największą bolączką w przypadku wszystkich gier online. Prawdopodobnie łącze asymetryczne, więc masz około 128kb/s (czyli 16kB/s) upa. Ciężko określić, jakiego pasma będzie wymagać BF3, ale 16kB/s może się okazać zbyt małym. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 23:52, Sipso2008 napisał:

A i czy dodatki do broni, z pre orderu, to zwyczajne wcześniejsze unlocki? Będą dostępne
dla tych, którzy pre ordera nie planują?


Tak, to tylko wcześniejsze unlocki. Początkowo miały to być exclusivy dla pre-orderowców, ale po tym jakie zamieszanie i oburzenie to wywołało, twórcy zmienili zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są i to jakie :D

Pewnie większość ludzi będzie tylko niszczyła otoczenie, bo nie będą mogli uwierzyć, że gra tak wygląda. Ja sam na samym początku będę niszczył ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować