Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2011 o 21:16, Agntx napisał:

Skusił się ktoś na preordera w formie steelbooka? Ja dziś chodząc po empiku natrafiłem
na reklamy zapowiadające BF3 i możliwość kupna właśnie owego pudełka za 30zł z zaznaczeniem,
że całość kasy będzie potem odjęta z normalnej ceny. Sam steelbook nie prezentuje się
jakoś kosmicznie, bo ma jedynie tytuł gry bez żadnych grafik, ale jako że jest z metalu
to powinien wiele wytrzymać. I co ciekawe ma miejsce na dwie płytki tak więc zapewne
na PC też gra będzie na dwóch krążkach. Aha - zapomniałem dodać, że go nabyłem ;)

Niestety, ale w tym pre-orderze nie ma "Back to karkand"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 13:06, byverter napisał:

Niestety, ale w tym pre-orderze nie ma "Back to karkand"...


Nie ma to fakt, ale to żaden problem kupić normalny pre-order np. na stronie empik.com i potem pokazać paragon by otrzymać zniżkę na grę. Ja tak właśnie mam zamiar zrobić - pytałem się o to sprzedawcę i powiedział, że zniżka dotyczy zarówno wydania przedpremierowego jak i normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 21:07, sinir napisał:

> mam pytanie odnośnie opakowań gry.. w empiku widziałem jak się robi pre-order to
dostaje
> się zajebiste metalowe pudełko

W Empiku? Gdzie Ty masz taką informację? Ja wiem tylko o MM.



to nikt nie wie jak to będzie?

Może ktoś z gram.pl będzie wiedzieć
bo jak nie będzie to kupie sobie w empiku za 20 pln :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 20:56, Agntx napisał:

> Niestety, ale w tym pre-orderze nie ma "Back to karkand"...

Nie ma to fakt, ale to żaden problem kupić normalny pre-order np. na stronie empik.com
i potem pokazać paragon by otrzymać zniżkę na grę. Ja tak właśnie mam zamiar zrobić -
pytałem się o to sprzedawcę i powiedział, że zniżka dotyczy zarówno wydania przedpremierowego
jak i normalnego.


A mi powiedział, że działa to tylko podczas kupowania gry w sklepie "z półki", a na półkach nie będzie Edycji Limitowanej.
...
To jak, na gołe klaty? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 15:20, sinir napisał:

> > Niestety, ale w tym pre-orderze nie ma "Back to karkand"...
>
> Nie ma to fakt, ale to żaden problem kupić normalny pre-order np. na stronie empik.com

> i potem pokazać paragon by otrzymać zniżkę na grę. Ja tak właśnie mam zamiar zrobić
-
> pytałem się o to sprzedawcę i powiedział, że zniżka dotyczy zarówno wydania przedpremierowego

> jak i normalnego.

A mi powiedział, że działa to tylko podczas kupowania gry w sklepie "z półki", a na półkach
nie będzie Edycji Limitowanej.
...
To jak, na gołe klaty? :]



w empiku np.. jest edycja limitowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 08:44, BluesBoy napisał:

Czy ktoś z forumowiczów zna dokładną datę kiedy rozpocznie się beta BF3 i czy w jednym
terminie dla wszystkich 3 platform?

Data startu bety jeszcze nie wypłynęła, możemy tylko zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/15/battleblog-11-every-battlefield-3-multiplayer-game-mode-explained.aspx##
Krócej - w Rushu:
- jeśli atakującym skończą się tickety przy uzbrojonym M-Comie, to mecz będzie kontynuowany do rozbrojenia/wybuchu
- M-COM można zniszczyć jedynie podkładając ładunek
- Jeżeli M-COM będzie rozbrajany pod koniec czasu, to nie wybuchnie tak długo, jak jest rozbrajany. Jeżeli jednak zabije się defusera, to M-COM wybucha od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 19:50, Lisun napisał:

- M-COM można zniszczyć jedynie podkładając ładunek

Szkoda, bo zabiera to możliwości taktycznego cichego wejścia składem i rozwalenia celu podkładając C4. Teraz to będzie zwykłe samobójstwo i spamowanie medyków respawnami...

Dobra wiadomość: Będzie tryb Hardcore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 20:03, byverter napisał:

Szkoda, bo zabiera to możliwości taktycznego cichego wejścia składem i rozwalenia celu
podkładając C4. Teraz to będzie zwykłe samobójstwo i spamowanie medyków respawnami...


A mnie zawsze wkurzało to, że tak dzielnie bronionego przez mój team M-COMa niszczył jakiś lamerski, no-skillowy czołg, który akurat z połowy mapy trafił pociskiem w budynek z M-COMem. Dobrze, że to wyeliminują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 21:25, sinir napisał:

A mnie zawsze wkurzało to, że tak dzielnie bronionego przez mój team M-COMa niszczył
jakiś lamerski, no-skillowy czołg, który akurat z połowy mapy trafił pociskiem w budynek
z M-COMem. Dobrze, że to wyeliminują.

To pewnie byłem ja :D, ale nie wszystkie budynki dało się zburzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2011 o 21:25, sinir napisał:

A mnie zawsze wkurzało to, że tak dzielnie bronionego przez mój team M-COMa niszczył
jakiś lamerski, no-skillowy czołg, który akurat z połowy mapy trafił pociskiem w budynek
z M-COMem. Dobrze, że to wyeliminują.

Moim zdaniem nie wyeliminują tego ponieważ wszystkie m-com musiały być w budynkach, a to jest raczej wątpliwe.

Jest 16 wrzesień a gamplayu z gilotyny ani widu ano słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować