Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

kolejna ciekawostka optymalizacja BETA wersji PC patrząc na różne fora to można powiedzieć że sięgnęła już praktycznie statusu Legendy ala Gothic 3 w dniu premiery - ci co grali wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta beta to porażka,żeby półtorej godziny czekać na wbicie się na serwer,to jest chore.Długo nie po grałem bo momentami lagi takie że zgroza.Nie chcę widzieć tego co się będzie działo od czwartku.Do tego ten sam syf co w BC 2 czyli brak możliwości zbindowania myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:04, calwert napisał:

Ta beta to porażka,żeby półtorej godziny czekać na wbicie się na serwer,to jest chore.Długo
nie po grałem bo momentami lagi takie że zgroza.Nie chcę widzieć tego co się będzie działo
od czwartku.Do tego ten sam syf co w BC 2 czyli brak możliwości zbindowania myszki.

a jak ci działa z fps i config??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radeon 5850 toxic edition + Phenom II 965 BE + 8Gb ramu

Na max detalach na full HD mam 40-50 klatek zawsze i wszędzie. Nie wgrałem "beta sterowników". te teorie o wymaganiach bety są mocno przesadzone. Chyba, że ktoś oczekiwał 100 FPS, tylko po co?

A teraz wrażenia z gry:

-Mapy do bani, bo jak w BC2 bardzo jednostronne. Przebicie się metrem z masą kamperów jest niewykonalne.
-Nie czuje się ''powera" broni. mam wrażenie, że strzelam kapiszonami. W BC2 tego nie było
-Strasznie trudno rozpoznać swój czy wróg. Wielokrotnie widziałem jak gracze stoją blisko siebie i nie zabijają się, bo sądzą, że są z tej samej drużyny ;]
-Karabin snajpera emituje odblask. Miły uprzykrzacz życia :D
-Graficznie jest bardzo dobrze ale dostępne mapy nie pokazują przewagi BF3 nad BC2. No może poza wodą, bo wygląda jak prawdziwa.
-Odpalanie gry to męka pańska. Nie dość, że "gra" to jeszcze "origin" a do tego www z "battlelogiem" odwaliło im totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa!! przeniosłem grę do innego folderu... i zainstalowalem ponownie, zmienilem jezyk origin na angielski,, nie wiem co pomoglo ale jest!! nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:38, Redjevel napisał:

Działa!! przeniosłem grę do innego folderu... i zainstalowalem ponownie, zmienilem jezyk
origin na angielski,, nie wiem co pomoglo ale jest!! nareszcie

zapewne zmiana języka w origin z eadm tez były takie cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:33, SamFiniszer napisał:

Zdam relacje ! :(


Czekam na relacje , ponieważ mam podobną konfigurację :D C2D 2x2,5ghz / 4gb ram / Radeon HD 5670 :D
I nie wiem czy mi się opłaca w czwartek ściągać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 21:15, Numenpl napisał:

a jak ci działa z fps i config??

Core 2 1.86,RAM 2.9 GB,Radek 4850,W 7 32.Na średnich chodzi bez problemu przy rozdziałce 1400.Jak na razie przeszła mi ochota na nowego BF-a.Chyba już wolę tego darmowego choć to też beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:25, calwert napisał:

> a jak ci działa z fps i config??
Core 2 1.86,RAM 2.9 GB,Radek 4850,W 7 32.Na średnich chodzi bez problemu przy rozdziałce
1400.Jak na razie przeszła mi ochota na nowego BF-a.Chyba już wolę tego darmowego choć
to też beta.


Chodzi na c2d 1.86? Jeśli tak to jestem hepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:25, calwert napisał:

> a jak ci działa z fps i config??
Core 2 1.86,RAM 2.9 GB,Radek 4850,W 7 32.Na średnich chodzi bez problemu przy rozdziałce
1400.Jak na razie przeszła mi ochota na nowego BF-a.Chyba już wolę tego darmowego choć
to też beta.

O_O trochę ciężko mi w to uwierzyć ale z drugiej strony na forach się gada że w DX 10 gra niczym się prawie nie różni a wymagania sporo mniejsze XD. Wiciu z G4G.pl na HD 5770 odpalił od razu na dx 11 więc to swoje zrobiło ale co do kart to loteria bo w dx10 np. że czasami 9800gt nie wyrabia na 1440x900 medium podczas gdy 9600 gt spokojnie leci - normalnie kolejnyGOTHIC 3 XD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 22:39, DarkWolf_PL napisał:

Pytanko czy mogę pobrać betę wcześniej niż przed czwartkiem, aby mieć gotową na przyszłość,
czy jedynie z tym jakże specjalnym zaproszeniem?

podpisuję się pod tym pytaniem czy można wcześniej ściągnąc by mieć gotową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować