Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2011 o 23:20, JJZ_master napisał:

i5 2500, gtx 570, 8gb ramu- jak to dobrze że upgradeowalem kompa po koniec wakacjii :D


Bardzo fajny config do tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon x2 6000+, 4giga ramu, HD 4870 - gra w 1280x1024 na medium-high smiga bez zacinek z liczba FPSow okolo 35-40.

W grze drzemie duzy potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 00:06, Neleron napisał:

amd 965 x4 , 4 gb ramu , gtx 285 - da radę na wysokich ? ;)


Na i7 920@2.67GHz+6GB RAM+GTX260 1GB gra na 1920x1080 przy średnich baaaardzo chrupie. Co innego w oknie ;o Tutaj gram na średnich/maks i nie ma przycięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwójki nowy CoD i BF zdecydowałem się na "trójeczkę" BF. Chce jednak jeszcze skorzystać z pre-orderów, bo rozumiem, że się opłaca? Mówię tu o tych dodatkowych rzeczach. Gdzieś widziałem, że otwarta beta 29.9.2011. Czyli co, że jak ma się zamówiony pre-order to będzie można się do tej bety zapisać? Proszę o rzeczowe odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W betę BF''a 3 można grać bez Origina i włączonej przeglądarki (battleloga), wystarczy po uruchomieniu bety i wejściu na serwer wyłączyć przeglądarke i z procesów usunąć Origina...uwaga jak skończy się runda to wywali nam grę, więc przed końcem rundy lepiej włączyć Origina :)

A ogółem lepiej się gra bez Origina, bo jest on trochę zasobożerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay, ustawienia, podzespoły:
http://www.youtube.com/watch?v=68TZdULrwG0&feature=mfu_in_order&list=UL

Sprzęt Rocka:
GFX: Radeon 5850
Proc: i5 650@3,2GHz
Ram: 4GB
Sys: Windows7
Słuchawki: Creative Fatal1ty Hs-800
Myszka: Razer Naga Epic
Kamera SONY HDR-SR11
Mikrofon (do kamery) ECM-HGZ1

Może to rozwieje niektórych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

To zrób, bo nie często pre-order wychodzi taniej. DLC + 4 mapy za co inni zapłacą i to
nie 10zł ;)

Sprawdzę betę i wtedy się okaże czy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 08:24, Paoro napisał:

Z dwójki nowy CoD i BF zdecydowałem się na "trójeczkę" BF. Chce jednak jeszcze skorzystać
z pre-orderów, bo rozumiem, że się opłaca? Mówię tu o tych dodatkowych rzeczach. Gdzieś
widziałem, że otwarta beta 29.9.2011. Czyli co, że jak ma się zamówiony pre-order to
będzie można się do tej bety zapisać? Proszę o rzeczowe odpowiedzi :)

29 jest otwarta beta dla wszystkich, wczoraj zaczęli ludzie którzy posiadaj MoH tier1 i nabywcy pre-ordera w serwisie origin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Mam kod na betę na PC - gdyby ktoś chciał - chętnie wymienię za kod na PS3. Wiem, ze to bezsensowna prosba ale moze ktos taki sie trafi. Ewentualnie jakies zaproszenie lub podobny ekwiwalent. Na tą chwilę niestety nie mam Win 7 więc wstrzymam się z zakupem.

A przy okazji byłbym wdzięczny gdyby ktoś wypowiedział się jak gierka chodzi na kartach z serii 4890. Czy jest grywalna w przyzwoitych detalach, przyzwoitej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak ten tak zwany early access jest dowodem dla którego lepiej przedwcześnie nie składać preorde xp. Bo co ci z preorder skoro otrzymasz klucz gdy beta osiągnie status open ROTFL XD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 12:58, golic napisał:

A przy okazji byłbym wdzięczny gdyby ktoś wypowiedział się jak gierka chodzi na kartach
z serii 4890. Czy jest grywalna w przyzwoitych detalach, przyzwoitej rozdzielczości.

właśnie na forach to do paradoksów dochodzi na 4890 ciężko o przyzwoite wyniki natomiast przedział 4650-4850 nie mają z tym problemu O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 13:00, Numenpl napisał:

Ale i tak ten tak zwany early access jest dowodem dla którego lepiej przedwcześnie nie
składać preorde xp. Bo co ci z preorder skoro otrzymasz klucz gdy beta osiągnie status
open ROTFL XD!!

hell yeah, poczekam na swoją szanse, BTW widziałem na FB wiadomość iż 50 lvl w BC2 ( w tym ja) dostaną specjalne dodatkowe itemy w BF3 jak M1911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 13:04, DarkWolf_PL napisał:

hell yeah, poczekam na swoją szanse, BTW widziałem na FB wiadomość iż 50 lvl w BC2 (
w tym ja) dostaną specjalne dodatkowe itemy w BF3 jak M1911

dobra czyli wiadomo na kogo polować - bez urazy ci którzy najczęściej się tym chwalą zazwyczaj mają przesrane bo to oznacza że przyciągają kulki jak diabli

P.S.

oglądałeś
http://www.youtube.com/watch?v=9XOwZQCbI04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem jak śmiga gra na słabszym sprzęcie, z najnowszymi sterownikami beta od Nvidii czyli:

Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz
Gainward GTS250 1 GB
4 GB Ram

Ku mojemu zaskoczeniu, automatycznie dostosowało takie ustawienia (a rozdzielczość była 1680x1050 ale zmieniłem):

http://sk-clan.binhoster.com/BF3/bf3%202011-09-28%2011-03-37-67.png

Gra przy takich opcjach chodziła dobrze, ale słysząc mój jakże ostro pracujący procesor, finalnie zmieniłem wszystko na low i grało się przyjemnie.

Nie ukrywam, że po części pewnie to też zasługa wykorzystania moich tricków do zwiększenia ilości FPS'ów w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować