Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 20:31, Malevyn napisał:

to od dzis juz jest open beta, dla wszystkich rozumiem tak ??

dla wszystkich którzy odpalą origin,battlelog i oczywiście odpalą grę a z tego co patrzy się na fora nie jest wcale takie proste jak mogło by się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina bety czy jakiś sterowników(mam najnowsze ATI) ale ciagle mam tyle samo FPS (sprawdzalem frapsem). Niewazne czy 1920x1080 HIGH, czy 800x600 LOW, zawsze jest kolo 20-30 klatek. Co za dziwactwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:41, Malevyn napisał:

chodzi o wymagania czy jakies glupie utrudnienia ?

To drugie a skala głupoty twórców jest nieznana jak ściągniesz i zobaczysz to się dowiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:48, siatix napisał:

Nie wiem czy to wina bety czy jakiś sterowników(mam najnowsze ATI) ale ciagle mam tyle
samo FPS (sprawdzalem frapsem). Niewazne czy 1920x1080 HIGH, czy 800x600 LOW, zawsze
jest kolo 20-30 klatek. Co za dziwactwo??

No ja miałem w 1440x900 25-60 nie ważne jakie ustawienia na kartach nvidia też tak jest a DICE za chiny ludowe nie ma pojęcia co jest grane.ROTFL XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:56, Malevyn napisał:

ale lekkie przynajmniej, 3gb jak na taka grafe to malo

ta tylko że nie różni się niczym od BF:BC2 bo ultra dopiero w retail będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:20, MKRaven napisał:

Ale serio chłopcze opanuj emocje. Żadnym fanboyem nie jestem i nie życzę sobie tutaj
konieczności ścierania twojego jadziku z monitora. Zagrałem, podobało mi się, przyjmij
to do wiadomości. Jeśli nie przyjmujesz to chociaż naucz się dyskutować w rzeczowy sposób,
a nie przez rzucanie w innych epitetami. Skoro czekałeś na to jak fanboy się odezwie
to znaczy, że naprawdę masz przykre zajęcia.

Już raz admin Cię upomniał nie dawaj mu powodu by musiał to robić po raz kolejny.

Mam identyczne odczucia wobec niego jak ty. I faktycznie, jad z monitora aż trzeba ścierać o.O

Dnia 29.09.2011 o 20:20, MKRaven napisał:

Skoro czekałeś na to jak fanboy się odezwie to znaczy, że naprawdę masz przykre zajęcia.

Hahahaha, epic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra mam dosyć jak To uruchomić? :(
origin zainstalowany konto jest Battlelog a i owszem a jak pojawia się "joining serwer" to się robi problem i du ... pupa z tego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumuwując nie mamy się co kierować płynnością gry w Bete, gdyż powinno być wiele rzeczy naprawionych, ja jestem jako tako zadowolony z moich medium-high 40fps na GTS 250 : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:56, MKRaven napisał:

Ciut się dziwie tym tak negatywnym opiniom, które wystawia np Numenpl. W sumie
nic nie napisał o samej grze, a tylko o tym, że jemu najwyraźniej słabo chodzi.


Konkurencja ma różne sposoby dbania o sprzedaż, a ten gościu już przed betą siał ferment w temacie wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę. Battlelog sam w sobie jest fajny. Przeglądanie statystyk online daje trochę frajdy. Główym minusem jaki na razie zauważyłem jest uruchamianie gry z poziomu origin co przeniosło mnie do battleloga (czyli do przeglądarki) a następnie tam mogłem wyszukać serwer i się na niego wbić. Po co graczom upraszczać drogę skoro można ją utrudnić?

Druga sprawa to wspomniane ustawienia. Wszystko można zmieniać dopiero po wejściu na pole bitwy. Menu główne nie występuje a przynajmniej ja takowego nie zauważyłem. Dopiero po uruchomieniu rozgrywki jest dostęp do opcji zmiany ustawień graficznych tudzież przypisania klawiszy itp.

Na moim sprzecie czyli Intel 8300 C2Duo, 4GB RAM, GF GTS 450 1GB, gra działa w porządku na średnich ustawieniach. Generalnie przydała by się większa płynność. Pozostałych jeszcze nie testowałem, ale chwila rozgrywki na high może potwierdzać że nie ma większej różnicy. Na dostępnej mapie można sobie pograć właściwie każdą dostępną klasą tylko co z tego skoro jedyne do czego się będziemy ograniczać to strzelanie. Dziwnie jest zrobione leczenie mianowicie nauczony starymi grami podbiegłem do gościa, żeby go podleczyć a tu... rzucam w jego stronę apteczkę, która ląduje na ziemi. Nie wiem czy coś źle zrobiłem, jeśli tak to proszę o wsparcie. :D Najlepiej grało mi się snajperem ale już wiem że metro nie będzie moją ulubioną mapą. Nie wiem czy komuś się udało coś zniszczyć ale nie zauważyłem, żeby padło coś więcej niż odłupane narożniki ścian albo szyby.

Dostępne są trzy pozycje strzeleckie i ich zmiana jest trochę męcząca w tak dynamicznej grze. Poza tym i drobnymi usterkami typu kolizje obiektów nie zauważyłem na razie więcej bugów, ale grałem tylko ok 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepiej grało mi się snajperem ale już wiem że metro nie będzie

Dnia 29.09.2011 o 22:06, lastvegas napisał:

moją ulubioną mapą. Nie wiem czy komuś się udało coś zniszczyć ale nie zauważyłem, żeby
padło coś więcej niż odłupane narożniki ścian albo szyby.

Można jedynie w tytułowym metrze zniszczyć kolumny niczym w pierwszym matrixie, albo powysadzać drzwi od wagoników, i tyle.
Trochę dziwne, w zasadzie nie ma jak przetestować nowego frostbite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 22:06, lastvegas napisał:

Pograłem trochę. Battlelog sam w sobie jest fajny. Przeglądanie statystyk online daje
trochę frajdy. Główym minusem jaki na razie zauważyłem jest uruchamianie gry z poziomu
origin co przeniosło mnie do battleloga (czyli do przeglądarki) a następnie tam mogłem
wyszukać serwer i się na niego wbić. Po co graczom upraszczać drogę skoro można ją utrudnić?


No jak dla mnie to też jest sporym minusem. Żeby przez przeglądarkę wyszukiwać serwery i uruchamiać grę. Nie dość że Orgin zjada ram-u to jeszcze przeglądarka.

Dnia 29.09.2011 o 22:06, lastvegas napisał:

Druga sprawa to wspomniane ustawienia. Wszystko można zmieniać dopiero po wejściu na
pole bitwy. Menu główne nie występuje a przynajmniej ja takowego nie zauważyłem. Dopiero
po uruchomieniu rozgrywki jest dostęp do opcji zmiany ustawień graficznych tudzież przypisania
klawiszy itp.


Niestety tak każdy ma. Chory pomysł. Dostaniesz kulkę i musisz na nowo wejść do menu bo będziesz musiał najpierw się zrespawnować :O

Dnia 29.09.2011 o 22:06, lastvegas napisał:

Dziwnie jest zrobione leczenie
mianowicie nauczony starymi grami podbiegłem do gościa, żeby go podleczyć a tu... rzucam
w jego stronę apteczkę, która ląduje na ziemi. Nie wiem czy coś źle zrobiłem, jeśli tak
to proszę o wsparcie. :D


Wszystko jest w porządku. W Bad Company 2 też się rzucało i jak ludność jest w strefie apteczki to się leczą.

Dnia 29.09.2011 o 22:06, lastvegas napisał:

Nie wiem czy komuś się udało coś zniszczyć ale nie zauważyłem, żeby
padło coś więcej niż odłupane narożniki ścian albo szyby.


Byłem obrońcą. I mój koleś z teamu zauważył że do kogoś strzelam i parę metrów dalej stał to puścił rakietę. Przeleciała obok mnie i prosto w ścianę. Oczywiście się rozwaliła. Dwóch tam wybiłem ale trzeci mnie zabił. No ale to się zajął mój zespół. Wyglądało to efektownie ale trochę byłem zdezorientowany. Nie wiem czy akurat to tylko miejsce da się rozwalić czy to zwykły przypadek. Nie mam pojęcia.
Bugi są. Czołgasz się i jesteś pod mapą. Lagi, kamperzy, wkurzający zespół. Normalnie jak w Bad Company 2. Dobrze że w BC2 mam serwer gdzie ludzie grają nawet z głową i udaje się gorączkę wygrać. Ale czasami to jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 22:02, inzkulozik napisał:

Konkurencja ma różne sposoby dbania o sprzedaż, a ten gościu już przed betą siał ferment
w temacie wymagań sprzętowych.

Zanim oskarżysz kogoś o sianie fermentu dobrze się zastanów - beta nie ma wszystkich efektów graficznych czyli owa będzie mogła się znacznie różnić w wymaganiach od tego co wynika z bety. No i system zniszczeń jakoś wydaje się bardziej ubogi w porównaniu do BC2. Więc gadka jak wspaniale ultra mi działa choć nie ma wszystkiego wydaje się nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Giera śmiga cudnie... ale tylko w pierwszym meczu od włączenia... Rozdzielczość nie maksymalna, większość na medium i przez całe Metro śmiga z 50 fps. Problem zaczyna się po zakończeniu pierwszego meczu. Podczas drugiego gra drastycznie gubi klatki... Nie wiem jak to nazwać... jakby mass input lagg w połączeniu z niskim fps... O kompa nie ma co pytać bo jak mówiłem, giera śmiga cudnie... Do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu uruchomiłem, pograłem i dalej nie wiem czy zamawiać pre ordera. Dźwięk. W BC2 udźwiękowienie było świetne, a tu jest bez rewelacji. Mam wrażenie że każda broń ma taki sam odgłos, czy to przez betę? Nie wiem. Śmiga mi na low, wygląda i tak rewelacyjnie. Co ciekawe na otwartej części mapy jest lepiej niż w samym metrze. Jak się zacznie współpracować z ludźmi, gra się sto razy efektowniej i efektywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować