Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2011 o 16:33, Antek100100 napisał:

Nawet nie mogę gry odpalić :/ klikam quick match i wywala coś takiego:

tam gdzies masz filtr serverów połacz sie przez niego mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam porządne łącze i pingi w grach na poziomie 30-50 a mimo to co jakiś czas w Becie mam takie "ślepaki", że nikogo ubić nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć na laptopie (C2D 2.27 GHz, 3 GB RAM i GF 9600M GT i Vista).
20 FPS jeszcze bym zdzierżył, zdychającej karty grafiki już nie:/ masakryczne artefakty graficzne.
Ale przynajmniej te sterowniki beta od nV się przydały, komp jakby lepiej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam swego rodzaju problem może nie z samą grą ale z procesem instalacji jej. Gdy próbuję przez Origin, po ściągnięciu rzecz jasna, zainstalować ściągniętą grę (poprzez kliknięcie przycisku "instaluj" zmienia się przycisk na "instalacja" jednak po 1-2 sec. wraca do pierwotnej, pomarańczowej formy "instaluj" i nic się nie dzieje. Szczerze nie wiem co robić. Może to przez to że mój komputer jest za słaby?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne... jeśli ściągałeś przez origin to chyba zaraz po ściągnięciu gra automatycznie się zainstaluje. Jak nic nie pomoże, to raczej trzeba ściągać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radeon HD4850
C2D E8400 3GHz
4GB RAM

Ma ktoś podobny sprzęt (koniecznie karta AMD) i napisze mi jak gra działa? Na jakich ustawieniach i ile FPS. U mnie chyba jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 18:35, sinir napisał:

Radeon HD4850
C2D E8400 3GHz
4GB RAM

Ma ktoś podobny sprzęt (koniecznie karta AMD) i napisze mi jak gra działa? Na jakich
ustawieniach i ile FPS. U mnie chyba jest coś nie tak...

Mam tylko procek 4 rdzeniowy i radeona 4870 i chodzi okolicach 30 kl/s rozdzierczość 1680 większośći ust wysokie oraz wygładzenia krawędzi ale to chyba zasługa tez cztero jajowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam phenoma x4 3,2ghz, 4gb ramu i 4850. Na low i 1280x720 mam koło 20 klatek na otwartych przestrzeniach. Tylko u mnie coś jest nie tak z wydajnością, czy ta gra jest aż tak zasobożerna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:02, ray757 napisał:

Ja mam phenoma x4 3,2ghz, 4gb ramu i 4850. Na low i 1280x720 mam koło 20 klatek na otwartych
przestrzeniach. Tylko u mnie coś jest nie tak z wydajnością, czy ta gra jest aż tak zasobożerna?

To gra nietoleruje procki od AMD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:02, ray757 napisał:

Ja mam phenoma x4 3,2ghz, 4gb ramu i 4850. Na low i 1280x720 mam koło 20 klatek na otwartych
przestrzeniach. Tylko u mnie coś jest nie tak z wydajnością, czy ta gra jest aż tak zasobożerna?


Chyba u ciebie. Athlon x2 6000+, 4gb ramu i 4870 i w 1280x1024 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:17, diabolo20 napisał:

> Ja mam phenoma x4 3,2ghz, 4gb ramu i 4850. Na low i 1280x720 mam koło 20 klatek
na otwartych
> przestrzeniach. Tylko u mnie coś jest nie tak z wydajnością, czy ta gra jest aż
tak zasobożerna?
To gra nietoleruje procki od AMD?

raczej tak bo na kartach nvidia z prockami amd też są takie problemy na forum ea uk zgłaszane po ostatnim update serwerów co dla mnie już herezją totalną jeśli chodzi o optymalizacje. Natomiast dice że ma fixa gotowego dla wersji retail - co mnie trochę ciekawi bo ta odpowiedź jakby przez automat szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować