Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 19:02, Bralo napisał:

> po tym jak klikasz "join server" po kilku sekundach powinna wyskoczyc Ci ikonka
aplikacji
> BF3 na pasku. Wystarczy kliknac i juz. Ewentualnie ALT + ENTER. Jesli tak sie nie
dzieje,
> to w battle blogu wejdz w oficjalne forum i watku o bugach poszukaj tematu o nie
uruchamiajacej
> sie grze.

Nic mi nie wyskakuje , i jak klikam AL+Enter też . A na forum raczej nic nie znajdę ,
bo u mnie cienko z angielskim :/.

Teraz kliknołem i wyskoczyło " game running in the background needs to be closed "



Pomimo kiepskiego angielksiego i tak najbardziej polecam Ci wejsc na to forum, co pisalem wczesniej. Wklej tam to co Ci wyskakuje: "game running in the background needs to be closed" i zobacz co Ci "szukam" wywali. Ja niestety nie sprawdze tego teraz, bo w pracy proxy blokuje mi ta strone ze wzgledu na "Game/Cartoon Violence" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 17:53, Stalker69 napisał:

Aaaa.. konsole.. hmm.. lul :D

Hey, hey....... hey! Tak się składa, że jest taki jeden wzorowy medyk co rzuca apteczki potrzebującym i reanimuje kolegów nawet kosztem utraty własnego życia :p.

Jeśli chodzi o współpracę przy grze na konsoli (xbox w tym przypadku) to jeszcze nie zdarzyło mi się aby kamperzy twardo ostrzeliwali x-comy. To właśnie przy nich toczy się największa zadyma i są to bliskie starcia. O ile sam reanimuję często, bo lecą punkty to sam reanimowany jednak jestem 1 na 10 śmierci, ale o amunicję nie ma co się martwić, mg''gunerzy rzucają ją wszędzie. Ludzie nie latają pojedynczo, często widzę, że chodzą w grupach głównie w metrze gdzie można powiedzieć, że grupują się po jednej stronie i po drugiej. Dla mnie to lepiej, bo mogę się między nich wcisnąć i leczyć całą grupkę.

Przy okazji dzisiejszej gry, coraz to więcej błędów można w tej becie wyłapać. Częste zapadanie się pod mapkę gdzie w dodatku można spokojnie strzelać do widocznego wroga... oj ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:43, Numenpl napisał:

zacznijmy od tego serie BF i COD to nie teamwork jak już.


To żeś teraz pojechał... Niby w bf nie ma teamwork? To chyba ty nigdy nie grałeś w BF2, gdzie tam samemu nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:09, Shinigami napisał:

> Teraz kliknołem i wyskoczyło " game running in the background needs to be closed
"

Znaczy to mniej więcej tyle, że gra chodząca w tle musi zostać zamknięta. Sprawdź u mnie
zdarzyło się już tak, że miałem odpalone trzy procesy.

Maniakalne klikanie do niczego dobrego nie prowadzi. Spróbuj też skorzystać z wyszukiwarki
serverów, to całe automatyczne dobieranie nie jest zbyt dobre.


Po kliknięciu join server otworzyłem Menadzer zadań i było BF3.exe , ale gdy na dole znikneło joining server to i w menadżerze BF3.exe też znikło . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:06, Bralo napisał:

Po kliknięciu join server otworzyłem Menadzer zadań i było BF3.exe , ale gdy na dole
znikneło joining server to i w menadżerze BF3.exe też znikło . :/


Nie chcę spekulować, ale zobacz ustawienia firewalla, odpal Orgin jako administrator, o stery nie pytam, bo pewnie masz najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 00:49, Mafioso_PL napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czemu gra mi się nie uruchamia? :P
W Battlelogu cały czas pisze Joining serwer, gdy kliknę ALT+ENTER pisze niby "URUCHAMIANIE
BATTLEFIELD 3" i jest ikonka z Origin, ale po chwili to znika i nic się nie dzieje ;(



Znalazłeś rozwiązanie :D?? Ponieważ mam to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada, uważajcie gdzie się dołączacie. Pojawiają się zhackowane serwery na 64,128 czy nawet 200(!) graczy. Co ciekawe, są one widocznie w battlelogu jak normalne serwery. Mogą oferować XP boost (co by wyjaśniło gości na 50 lvl), co z kolei może zafundować nam bana.

Ciekawi mnie tylko, co będzie jeśli te serwery będą podszywać się pod oryginały na 32 graczach... Chyba lepiej siedzieć na G4G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:24, Ecko09 napisał:

Poza samym metrem to ta mapka jest beznadziejna, kompletnie nie idzie wypatrzyć przeciwników,
nigdy nie wiadomo skąd cie zabijają.



Idzie... po tym jak zaczną strzelać widać ich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:00, Sericulum napisał:

> zacznijmy od tego serie BF i COD to nie teamwork jak już.

To żeś teraz pojechał... Niby w bf nie ma teamwork? To chyba ty nigdy nie grałeś w BF2,
gdzie tam samemu nic nie zdziałasz.

ehem miałem okazję zagrać w BF1942,BF Vientam,BF2 i BC2 i nie widzę zbytniej różnicy w gameplay ale teamwork to z tym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 20:24, Ecko09 napisał:

Poza samym metrem to ta mapka jest beznadziejna, kompletnie nie idzie wypatrzyć przeciwników,
nigdy nie wiadomo skąd cie zabijają.

Dokładnie, zwłaszcza w ostatnim zabudowanym etapie (przeciwnicy walą z okien i można ich wychwycić tylko dzięki pojawieniu się ognia z lufy). Szczerze według mnie coś takiego dodaje więcej realizmu, trzeba bardziej na siebie uważać i nie biegać jak na stadionie. W parku trzeba ogarnąć teren, wiedzieć jakimi ścieżkami chadzać aby nie iść pod ostrzał. Metro jest ciasne, tam szybka akcja (przy okazji taktyczne latarki są rewelacyjnym pomysłem). Końcowy etap to właściwie walka o te dwa bloki, nie ma co biegać po terenie, bo jest się z góry skazanym na śmierć. Oba te budynki dają doskonałe pole widzenia, przy okazji jeden z mcomów znajduje się właśnie w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło. Wystarczy napisać co mi się nie podoba i już grać w CoD każą jakby czymś ta seria zawiniła :). Wie ktoś gdzie są te hucznie zapowiadane zniszczenia? Jedyne co zauważyłem to, że raz na jakieś 10 meczy ściana odpadnie. Mam nadzieję, że do tej "bety" je jakoś wyłączyli czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach EA pisali, że to co widać w becie to już praktycznie gotowy produkt. W pudełku znajdziesz to samo, tylko bez większych błędów i nieco lepszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś czas się zastanowić czy naprawdę opłaca się zamawiać pre ordera. Chociaż gra się nawet przyjemnie , ale te bugi i kamperzy w drużynie atakującej to jest zmora jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 21:27, Mafioso_PL napisał:

Niestety dalej nie, dlatego zagrałem tylko w betę na X360 ;(


Co za chłam . Ja chcę normalnego BF3 a nie jakieś origin i battlelog przez którego nie mogę uruchomić gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować