Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

czy można gdzies poczytać opisy specjalizacji, dodatkó w (co to takiego T-UGS? ;D) i czy jest jakaś statystyka do broni po czym poznać która jest lepsza? (czy zasada jest prosta im później odblokowana tym lepsza?)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 20:49, Zand79 napisał:

> Ktoś ma jakieś rozwiązanie problemu niestartującej gry? Ot tak po prostu klikam
play
> w tym Origin pokazuje się okienko uruchamianie, potem nic...
a spróbuj tak:
nie odpalaj origin
wejdz na strone battleloga i sie zaloguj
odpal serwer
(ja jak klikałem "play" w originie to gra twierdziła że już dziala zminimalizowana"


Jak na tego battleloga wejść? (adres?)

@Bralo Stery aktualizowane w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zmienić nicku? Bo mi dobrało taki z d**y wyjęty. Tzn. niby mój, ale taki nick mam tylko na last.fm i skype i nigdzie indziej go nie używałem, a już na pewno nie na koncie EA.

Im więcej gram tym bardziej się zastanawiam jak trzeba mieć narąbane, żeby zrobić tak upośledzoną mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 20:49, Bralo napisał:

No ja mam Intel Core 2 Duo E4400 2x2Ghz / 4GB Ram / Radeon HD 5670 / 7 32bit /
Gram na rozdzielczości 1280x800 ustawienia na niskie i mam 25-40fps i chodzi płynnie.


Hmmm... to są dziwne rzeczy. Nie jesteś pierwszą osobą z mniej więcej takim sprzętem, która chwali się, że gra dobrze śmiga. Ja na Phenomie II X2 3.5 Ghz 4GRM Ram i HD4890 czyli komputerze lepszym mam ok 25 - 50 klatek, z tym, że potrafi czasem spaść nawet do 19 no i najogólniej mówiąc gra jest niegrywalna ;/ Wprawdzie gram w rozdzielczości 1600x900, ale to jest jakaś masakra, płynności nie ma właściwie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej konfiguracji (podpis) wszystko śmiga na maksymalnych detalach, rozdziałka 1280x1024 i z włączonym z poziomu sterownika graficznego wygładzaniem x8. Czasami są małe spadki wydajności, ale praktycznie niezauważalne.

Gra jak dla mnie bardzo fajna, ale przyznać muszę, że mało grywam po sieci, więc nie wyznaję się w tym :) Grywałem w BC2 i 2142, ale to stare czasy. Po prawie rocznej przerwie ginę często i gęsto z rąk camperów w krzaczorach albo osób siedzących w punkcie respawnu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 21:17, Pitej napisał:

płynności nie ma właściwie w ogóle.

Dokładnie. Tylko parę miejsc w metrze, a na przykład przy tym pociągu przy samym wejściu do metra mam chyba najmniejszą liczbę klatek ever. Nawet mniej, niż w ostatniej bazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 23:06, Pernia napisał:

Dokładnie. Tylko parę miejsc w metrze, a na przykład przy tym pociągu przy samym wejściu
do metra mam chyba najmniejszą liczbę klatek ever. Nawet mniej, niż w ostatniej bazie.


ja naprzyklad spadki fpsow mam czasami w metrze tylko. Najczesciej jak patrze sie na ogien. Szczegolnie jesli patrze przez lunete. W ostatniej fazie mapy jeszcze mi nie szarpalo.

Gram na medium. GF 8800GT 1gb, 8GB ramu, quad core jakis stary. pewnie sie zastanawiacie dlaczego wogole mi na medium idzie - odpowiedzia jest rozdzielczosc. 1280x1024 , mam stary monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 01:50, byverter napisał:

Dobra, licznik czasu gry wskazuje już 24h... Musiałem to odinstalować, bo nie robie nic
innego tylko gram...

Łoł, jaki poziom nabiłeś przez ten czas? Ja mam zdaje się dopiero 14 bodajże po 5h na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA mocno przehajpowało ten tytuł - nie wiem na jakim sprzęcie i na ile podrasowane były trailery, ale fakt faktem, że u mnie, ze wszystkim na "high" (ustawienia "ultra" są ponoć w becie zablokowane) gra aż tak dobrze nie wygląda - ot poziom ciut wyższy niż BC2, nie ma mowy o żadnej rewolucji i "nowej" generacji. W ogóle beta sprawia wrażenie moda do BC2, ale nie uprzedzajmy faktów ;-) Pograłem trochę na iksie i trochę na PC - wrażenia poniżej

NA PLUS:

- optymalizacja. Po podaniu wymagań sprzętowych obawiałem się, że to będzie pokaz slajdów. Na szczęscie nic z tych rzeczy - sprzet na gramsajcie, gra śmiga na "high" i całkiem ładnie wygląda (ale nie ukrywam, że opadu szczęki nie było - za dużo się nagrałem w BC i BC2, żeby nie zauważyć, że zbyt wielu zmian w silniku nie ma)

- rush. Uwielbiałem "gold rush" w BC, uwielbiałem "rush" w BC2, tutaj też (jeszcze) uwielbiam, choć przydałoby się już nieco odświeżyć tą formułę.

- audio-video. No wiadomo :) Zwłaszcza dźwięk w BF to zawsze najwyższa półka. Grafika - na PC jest BARDZO ładnie, na iksie ładnie. Generalnie jest na czym zawiesić oko, choć jak zaznaczyłem wcześniej - u mnie ten silnik już opadu szczeny nie wywołuje, wręcz powiedziałbym, że ta "wersja 2.0" jest mocno naciągana - raczej chodzi tu o czysty marketing, a nie zmiany. BTW - niektóre elementy wyglądają strasznie słabo - np. worki "okopowe" są strasznie niskiej jakości, zakładam że to jakiś "placeholder" i w wersji finalnej to poprawią...

- z mojego punktu widzenia - bardzo ta gra podobna do BC & BC2, a że w te tytuły grało mi się wyśmienicie, to i w tej becie nieźle się bawiłem i bawię.

- system unlocków, nagród, upogrejdów, levelowania. IMO - z częsci na część coraz lepszy.

NA MINUS:

- w cholerę bugów. Wiadomo - beta. No ale jeśli to nie jakiś wczesny build sprzed paru miesięcy to na miejscu graczy już bym się bał - został miesiąc (niecały) do premiery, na pewno nie zdążą wszystkiego poprawić

- jeśli ktoś dużo grał w BC lub BC2 i już mu się przejadło, to tutaj powie od razu - DICE odgrzewa kotleta. I bedzie w tym sporo prawdy. Po kit było łżeć w żywe oczy i pieprzyć o rewolucji ?

- origin (tylko PC)

- uruchamianie gry z poziomu przeglądarki (tylko PC) - toż to jeden wielki LOL po prostu. Co za łeb wymyślił coś takiego ?

- dość dupiasta wyszukiwarka

- czity i haki (tylko PC) - skoro DICE już poległo, to co będzie później ?

- sprawia wrażenie moda do BC2 a nie nowej gry, za którą trzeba zapłacić grubo ponad stówę...

- system zniszczeń jest okrojony nawet w stosunku do pierwszego Bad Company (premiera - 2008 r.). Tam można było zrównać z ziemią wszystko, tutaj.... jest bardzo nierówno... - żenujące są zwłaszcza niezniszczalne wagony metra, kosze na śmieci (lol), spora część ścian... Śmieszą też drzewa - na tych nie zostają nawet ślady po kulach... DICE dlaczego :( ?

- balans do dupy, teamwork nie istnieje. Wszyscy leżą po krzakach i kampią... Nie wiem czy jest sens kupować zaraz po premierze (w moim wypadku gra wskoczy na listę zakupów tylko pod warunkiem, że EA zmieni zapisy w EULA). Nieliczni, którym dane było pograć na Caspian Border meldują, że gimbusy ustawiają się w kolejkach żeby polatać lub pojeźdzuić czołgiem - lol a tak się śmiano z graczy CoDa. No ale tamto community jest przynajmniej już zorganizowane, a tutaj jedna wielka prowizorka - nawet w rushu nie ma komu podkładać bomb pod m-comy, bo jakieś 80% myśli tylko o fragowaniu...

No to chyba tyle - mnie ani jakoś szczegolnie nie zachwyciło, ani nie odrzuciło. Spieniłem się tylko na myśl jak EA wciska ciemnotę i bredzi coś o rewolucji... a to IMO odgrzany kotlet przecie... Chociaż całkiem smacznie się zapowiada, nie powiem że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie nie ma Directa 11, więc możemy trochę poczekać widziałem gameplay w HD, z full opcją gra była miodna. Dalej czity i haki jak mówisz, pamiętaj że żaden ze serwerów ni ma punkbustera jeszcze :), co do balansu, graczy nie wybierasz sami przychodzą. A co do mojej oceny gra jest dobrym rozwinięciem pomysłów z poprzedniej części, nie jest to rewolucja jak to twórcy zwą a postęp, must buy. Jeszcze jedno na Caspianie system zniszczeń był o niebo lepszy, pamiętaj że jest to podyktowane trybem, w pełnej wersji zapewne metro będę omijał ze względu na specyfikę tej mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 10:10, DarkWolf_PL napisał:

W becie nie ma Directa 11, więc możemy trochę poczekać widziałem gameplay w HD, z full
opcją gra była miodna. Dalej czity i haki jak mówisz, pamiętaj że żaden ze serwerów ni
ma punkbustera jeszcze :),

Naprawdę myślisz, że Punkbuster coś na to pomoże? Od czasów jego pierwszej implementacji cheaty są i mają się dobrze i jak ktoś chce, to bez problemu na serwerach z PB pogra i pocheatuje. A sam PB będzie wykopywał normalnych graczy, bo to jeden z najbardziej kapryśnych programów, jakie kiedykolwiek stworzono.

Heh, jak sobie teraz przypomnę fanbojów, którzy bronili decyzji DICE o zostawieniu plikół serwerowych u EA - niby nie miało być cheatów, ale teraz nawet shakowane serwery na 200 graczy są wraz unlockami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 08:56, Damianuss1 napisał:

> Dobra, licznik czasu gry wskazuje już 24h... Musiałem to odinstalować, bo nie robie
nic
> innego tylko gram...
Łoł, jaki poziom nabiłeś przez ten czas? Ja mam zdaje się dopiero 14 bodajże po 5h na
liczniku.

39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niszczyć murki? Kładziesz się blisko nich i rzucasz apteczkę / amunicję.
Wiecie że da się zabić wyżej wymienionymi? Jest nawet licznik ilu zabitych mamy :D

Punkbuster.. zostawię bez komentarza to gówno. Chociaż muszę przyznać, że mało razy trafiałem na cziterów w BFie 2.


Grałem przez całe 10 minut na polskim serwerze! Doświadczyłem na nim pierwszego teamkilla (znaczy się mnie zabili) i oczywiście ciekawe i kulturalne konwersacje na poziomie doniczki. Nie wiem jakim cudem wytrzymałem tak długo. Ech polaki.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 18:04, GoToSle3p napisał:

Siemka mam takie pytanie czy wam też w becie znika broń i ludzie ??
Boo u mnie przez to nie da się grać i chciałbym temu jakoś zaradzić da się ?

Gram na konsoli. U mnie ludzie zapadają się pod ziemię i albo tam zostają albo po sekundzie wyskakują w górę... myślę, że to wina bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować