Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Level i staty z bety bedzie można przenieść do pełnej wersji? A i do kiedy działac będzie beta, oraz do kiedy można zamówić pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 00:14, Paoro napisał:

Level i staty z bety bedzie można przenieść do pełnej wersji? A i do kiedy działac będzie
beta, oraz do kiedy można zamówić pre-order?

Nie, po becie cały dorobek zostanie zresetowany, beta działa do do 10 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam BF3, czekam chwilę i dostaję komunikat, żeby wyłączyć moja obecną grę. tyle że żadna nie działa.
Serwer to g4g.pl.
Grę wyłączyć mogę tylko wylogowując się, ctral+alt+del nie działają. Alt+Tab nie działa również. Gra sobie chodzi ale włączyć jej nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 01:22, SpecShadow napisał:

Odpalam BF3, czekam chwilę i dostaję komunikat, żeby wyłączyć moja obecną grę. tyle że
żadna nie działa.
Serwer to g4g.pl.
Grę wyłączyć mogę tylko wylogowując się, ctral+alt+del nie działają. Alt+Tab nie działa
również. Gra sobie chodzi ale włączyć jej nie mogę :/


uruchamiając Origina klikasz ikonę "play"?
spróbuj bezpośrednio odpalić przeglądarkę i zalogować się na Battlelogu wybrać serwer i grać
http://battlelog.battlefield.com/bf3/
(nie odpalaj ręcznie Origina)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 20:19, KhazarOne napisał:

A co do gry, niedoróba roku 2011.


Serio jak czytam niektóre wypowiedzi tutaj to myślę, że po prostu większość nie zauważyła tego drobnego napisu OPEN BETA w grze, bo inaczej tych opinii uzasadnić nie umiem... No chyba, że niektórzy myślą, że beta to takie demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczyściłem cookies w Firefoksie, najpierw zalogowałem się na battlelogu (origin włączył się później), po chwili gra się włączyła.
Nie mogę jednak wejść na serwery G4G.pl, jest komunikat że nie mam nowszej wersji gry (?).
Choć wydaje mi się, że najlepiej pomogło ponowne uruchomienie kompa.

No i ten sam problem - wszyscy mają refleks aimbotowca. Skutki stosowania neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 23:19, nov_pl napisał:

Niby spełniam wymagania BFa ale działa potwornie. Nie ma jakichś sposobów na poprawienie
wydajności, oprócz upgrade''u ? ;p

A jaki masz sprzęt , ponieważ ja też spełniam minimalne gram na Intel core 2 duo 2x2Ghz / 4gb ram / radeon hd 5670 / win 7 32 bit . Gram na 1280x1024 szczegóły niskie i mam 25-40fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal with it.

Podoba mi się granie po rosyjsku (tak jak rosyjscy gracze w Quake3 w kilkuset FPSach robiący cuda), w ten sposób. Płynność świetna, opóźnienia mniejsze.

Anyway mapka zasysa, szczególnie etap na zewnątrz.

@nov_pl
wypróbuj mój sposób. Albo użyj najniższych rozdzielczości.


PS. miałem podobny przypadek co na filmiku. Skojarzenia z TF2?

20111006095730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 12:12, Pernia napisał:

jest jakiś wzrost wydajności w stosunku do full screena?


Sporo większa. Przy czym przed przełączeniem w okienko ustawiłem rozdziałkę 800x600.
60FPS jak w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 12:14, SpecShadow napisał:

> jest jakiś wzrost wydajności w stosunku do full screena?

Sporo większa. Przy czym przed przełączeniem w okienko ustawiłem rozdziałkę 800x600.

60FPS jak w nic.

hmm, niby jest płynniej, ale tam gdzie się grać nie dało dalej się nie da. Metro działa bardzo fajnie, pierwszy etap również, ale ostatni to poprostu pokaz slajdów. Nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
są dinozaury! Yupi!

BTW. niedawno EA wznowiła negocjacje w sprawie dystrybucji BF3 na Steamie. Oby się udało, wtedy może nie trzeba będzie się bawić dodatkowymi bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak gram :P. Ale z musu, bo na fullscreenie gra się zwiesza przez 100% zużycia procka. I to dziwne, bo 2 dnia open bety działało w fullu bez problemu, a potem coś się skićkało.
Ja jeszcze rozszerzam do paska :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 12:14, SpecShadow napisał:

> jest jakiś wzrost wydajności w stosunku do full screena?

Sporo większa. Przy czym przed przełączeniem w okienko ustawiłem rozdziałkę 800x600.

60FPS jak w nic.



Wlaczylem FRAPS i niezaleznie od tego, czy gra smiga w fullscreenie, czy w okienku - mam taka sama liczbe FPS. Dodatkowo w grze nie moge zmienic rozdzielczosci z 1280x1024 (sugerowana dla mojego monitora) na mniejsza - niby w menu idzie przestawic, ale nie pyta o potwierdzenie wyboru i po ponownym wejsciu w menu dalej jest 1280x1024.


@Pernia : z tego, co zauwazylem, to przy ostatnich mcomach mam srednio o 5 FPS mniej niz w parku oraz o ok. 10 FPS w stosunku do metra. Czemu tak jest? Ciezko powiedziec, wedlug mnie jest to spowodowane tym, ze obszar walki jest bardzo maly, mcomy stoja praktycznie kolo siebie i w tym samym miejscu spotyka sie 32 graczy. Watpie, by byla to wina systemu destrukcji, poniewaz tenze system w Caspian Border tez widzimy, a tam mialem taka sama plynnosc gry (przy 64 graczach) co w metrze 32. Oczywiscie jesli spotkalo sie zbyt duzo graczy w jednym punkcie, to FPSy tez spadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować