Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2011 o 18:46, Bralo napisał:

Cześć . Wiecie dlaczego w BF3 nie wykrywa mi fraps''a ?? W innych gra działa a gdy
włączam BF3 to nie.
Wiecie o co chodzi.?

Zapewne jest to związane z dziwną formą odpalania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie: czy Battlefield 3 pójdzie mi w chociaż w miarę płynnie na takim kompie:
2 GB RAM, ATI Radeon HD 3870 X2 (dwie karty), Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @2.83 GHz (cztery procesory).
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 18:46, Bralo napisał:

Cześć . Wiecie dlaczego w BF3 nie wykrywa mi fraps''a ?? W innych gra działa a gdy
włączam BF3 to nie.
Wiecie o co chodzi.?

Dziwne mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:35, strzelec200 napisał:

Witam, mam takie pytanie: czy Battlefield 3 pójdzie mi w chociaż w miarę płynnie na takim
kompie:
2 GB RAM, ATI Radeon HD 3870 X2 (dwie karty), Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @2.83
GHz (cztery procesory).
Z góry dzięki za odpowiedź.

Dokup z 2 GB ramu, bez tego ścina na dowolnych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:35, strzelec200 napisał:

Witam, mam takie pytanie: czy Battlefield 3 pójdzie mi w chociaż w miarę płynnie na takim
kompie:
2 GB RAM, ATI Radeon HD 3870 X2 (dwie karty), Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @2.83
GHz (cztery procesory).
Z góry dzięki za odpowiedź.


Cztery rdzenie jak już(chyba że faktycznie masz cztery takie procesory O.o, ale nie słyszałem o takich płytach głównych, chyba że dałeś za tego kompa ~20 000zł jakieś 2-3 lata temu). Tak jak kolega wyżej napisał, dokup 2GB ramu, ściągnij betę i sam sprawdź. Nie ma co się pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:38, byverter napisał:

> Cześć . Wiecie dlaczego w BF3 nie wykrywa mi fraps''a ?? W innych gra działa a
gdy
> włączam BF3 to nie.
> Wiecie o co chodzi.?
Dziwne mi działa

Dobra wszystko już dobrze działa :D . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 22:27, Bralo napisał:

> > Cześć . Wiecie dlaczego w BF3 nie wykrywa mi fraps''a ?? W innych gra działa
a
> gdy
> > włączam BF3 to nie.
> > Wiecie o co chodzi.?
> Dziwne mi działa
Dobra wszystko już dobrze działa :D . Dzięki

Jeszcze mam jedno pytanko , wiem że to nie właściwe miejsce ale może ktoś odpisze . Dlaczego fraps nagrywa mi np: 4 filmiki po 5min a nie jeden filmik 20min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


czyli że problemem moich niskich FPS może być mała ilośc ramu ( 2gb DDR2 )? Pisałem wcześniej, że gra działa okej poza ostatnią bazą, ale nigdzie się nie moge dokopać do gameplayów z 2gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 22:39, Pernia napisał:


czyli że problemem moich niskich FPS może być mała ilośc ramu ( 2gb DDR2 )? Pisałem wcześniej,
że gra działa okej poza ostatnią bazą, ale nigdzie się nie moge dokopać do gameplayów
z 2gb ramu.


Windows 7 + origin + przegladarka + program antyvirusowy + battlefield 3 zjadala mi lacznie okolo 2.5gb ramu. Jesli spowalnia ci tylko ostatnia baza, to wg mnie jest to wina procesora - patrz moj post na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 22:44, nekr napisał:

Windows 7 + origin + przegladarka + program antyvirusowy + battlefield 3 zjadala mi lacznie
okolo 2.5gb ramu. Jesli spowalnia ci tylko ostatnia baza, to wg mnie jest to wina procesora
- patrz moj post na poprzedniej stronie.

mi ogolnie nie zzera wiecej niz 90% ramu, bo przed wlaczeniem gry mam zajęte do 23 %. jest jeszcze jedno miejsce z masakrycznie mala iloscia fps, jak tylko wbiegam do metra to przy samym pociągu, tunel po prawej stronie, masakra. Z Procek mam na 3 ghz obecnie ( ostatnie soki z OC bez zmiany napiecia i chlodzenia ), a sa tacy, ktorzy graja na sprzecie podobnym ( minimalnie gorszym ) od mojego, a wyciagaja lepsze rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 22:47, Pernia napisał:

a sa tacy, ktorzy graja na sprzecie
podobnym ( minimalnie gorszym ) od mojego, a wyciagaja lepsze rezultaty...


Jeśli Twoja sygnatura jest aktualna to brakuje Ci jakieś dodatkowe 2 GB ramu, szczególnie przy systemie z którego korzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 FPS Caspian Border 800x600 wszystko na LOW, wyłączone AA, itede itepe, nizej ustawic sie nie da. Pozdrawiam panów z dice za super optymalizację, jeden sprzedany egzemplarz do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 13:09, Pernia napisał:

12 FPS Caspian Border 800x600 wszystko na LOW, wyłączone AA, itede itepe, nizej ustawic
sie nie da. Pozdrawiam panów z dice za super optymalizację, jeden sprzedany egzemplarz
do tyłu.


To dziwne, ja mam komputer niewiele lepszy od twojego, a przy 1280x1024 i LOW mam 25 FPSow na Caspianie. Niestety, gdy zaczyna sie powazna walka o ktorys punkt, to spada do 20 - a przy tym sie juz grac niestety nie da. Na szczescie i tak bede gral wylacznie w rush32, a tam mam te 30-40 FPSow, wiec jestem akurat zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować