Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2011 o 23:24, DarkWolf_PL napisał:

Nocna mapka będzie, choć nie ma co liczyć na termowizje w czołgach,ale i tak jest nieźle
w końcu będzie można wykorzystać specjalny celownik do walk w nocy

>

ta termika co widzisz na czarno biało :)
termovision ten dodatek się zwał bo sobie go odblokowałem i nawet próbowałem coś nim wskurać ale w dzień lipnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 10:46, crash807 napisał:

Beta już się skończyła? Bo pobierałem ale akurat przez czas bety byłem na wycieczce i
w końcu nie przetestowałem...

Spójrz na przypięty post.

BTW Będzie można zainstalować grę po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 10:50, Pablo_Querte napisał:

> Beta już się skończyła? Bo pobierałem ale akurat przez czas bety byłem na wycieczce
i
> w końcu nie przetestowałem...
Spójrz na przypięty post.

BTW Będzie można zainstalować grę po angielsku?


Przez Origina na 90% tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2011 o 10:50, Pablo_Querte napisał:

Spójrz na przypięty post.


No tak... ale myślałem, że może jeszcze jakoś tam pograć można. No nic trudno, to może zapytam po prostu o to co mnie głównie interesowała. Czy grał ktoś może na podobnym sprzęcie -> geforce 9600gt i intel core 2 duo? Bo ciekawi mnie jak na takim kompie gra chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Online Pass ?
Czyli jak na swoim kompie to aktywuję, później zrobię jakiegoś formata czy nowy dysk kupię, już nie będę mógł grać w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 13:16, Crew_900 napisał:

O co chodzi z tym Online Pass ?
Czyli jak na swoim kompie to aktywuję, później zrobię jakiegoś formata czy nowy dysk
kupię, już nie będę mógł grać w multi ?

Online pass jest na konsolach tzn. multi jako kod DLC
Na PC cała gra jest przypisana do konta Origin. Tak samo jak gry steam. Jak się zalogujesz na innym kompie to możesz grę ściągnąć jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 13:16, Crew_900 napisał:

O co chodzi z tym Online Pass ?

To zwyczajnie to samo co posiadacze PC mają już od dawien dawna. Jednorazowy kod pozwalający grać w multi. Sprzedasz grę, osoba, która ją kupiła aby zagrać w multi musi kupić sobie sam kod ponosząc dodatkowy wydatek. Zdaje się, że te kody kosztują coś w granicach 10 dolarów, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 11:16, crash807 napisał:


> Spójrz na przypięty post.

No tak... ale myślałem, że może jeszcze jakoś tam pograć można. No nic trudno, to może
zapytam po prostu o to co mnie głównie interesowała. Czy grał ktoś może na podobnym sprzęcie
-> geforce 9600gt i intel core 2 duo? Bo ciekawi mnie jak na takim kompie gra chodzi.

Owszem, mój znajomy ma identyczny sprzęt, z jego relacji mogę napisać że opcje grafiki LOW plus niska rozdziała w full screenie to jedyna droga do w miarę spokojnej gry, dodatkowo ta produkcja jest strasznie ramożerna minimum 4GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 14:07, DarkWolf_PL napisał:

dodatkowo ta produkcja jest strasznie ramożerna minimum 4GB RAM.


No to przynajmniej ten warunek spełniam :D No nic , koło tej gry na pewno nie przejdę obojętnie ^^ Jak będę mieć dość duże problemy to poświęcę się i powymieniam części ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 11:16, crash807 napisał:


> Spójrz na przypięty post.

No tak... ale myślałem, że może jeszcze jakoś tam pograć można. No nic trudno, to może
zapytam po prostu o to co mnie głównie interesowała. Czy grał ktoś może na podobnym sprzęcie
-> geforce 9600gt i intel core 2 duo? Bo ciekawi mnie jak na takim kompie gra chodzi.

Ja mam Radeon HD 5670 , Intel Core 2 Duo E4400 2.00Ghz 2.00Ghz 4GB Ram i gra działa mi w rozdzielczości 1280X1050 szczegóły niskie i na mapie metro miałem 25-35fps i dało się spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko bo coś mi umknęło.Czy jak dostane ten dodatek powrót do Karkand to będę mógł grać na tych czterech mapach od razu po premierze?Bo mój kolega mi mówi że dopiero w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:10, Crummyadi087 napisał:

Witam, mam pytanko bo coś mi umknęło.Czy jak dostane ten dodatek powrót do Karkand to
będę mógł grać na tych czterech mapach od razu po premierze?Bo mój kolega mi mówi że
dopiero w grudniu?

W pierwszej kolejności zagrają posiadacze PS3, reszta trochę później, ale grudzień to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:10, Crummyadi087 napisał:

Witam, mam pytanko bo coś mi umknęło.Czy jak dostane ten dodatek powrót do Karkand to
będę mógł grać na tych czterech mapach od razu po premierze?Bo mój kolega mi mówi że
dopiero w grudniu?

Back to Karkand jest jeszcze nie skończony, więc grudzień jest możliwy. PS będzie miał przewagę pewnie max tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 10:57, 1096 napisał:

Ostatnio Battlefield 3 ruszył w tournee po Polsce.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=62657

W kilku miastach już był, więc mam kilka pytań. Czy ktoś był na takiej prezentacji. Było
ciekawie? Co na niej było? Warto się wybrać?

Miło, że i o Olsztynie w końcu pomyślano :)

Cholera jasna, Ominąłem Poznań szkoda że wcześniej tego nie widziałem. Ostatnio bardzo mi się podoba BF obecnie od wczoraj gram w Battlefild play4free ale to nie to samo co prawdziwy multiplayer z BF2 albo BF 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 14:55, roman755 napisał:

Do kiedy powinienem dostać potwierdzenie zamówienia BF3?

Do jutra, ja dostałem późno w piątek.
@ byverter
Na blogu pisali o późnym listopadzie, ale tak grudzień na pc jest możliwy, co ciekawa cena ustalona została wstępnie na 10 $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować