Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 20:01, Piotr13PL napisał:

LOL z tego co widzę to gra już się pojawiła na warezach, ja nie wiem jak to ludzie robią.


Battlefield dawnoooo zamówiony, na torrenty nie patrzę, czekamy na 27 !!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia cały ten online pass. Czy wersja PC też będzie takowy posiadała? I co jeśli BF3 zainstaluje na starym kompie, później wymienię płytę główną, czy znowu będę musiał wykupić online pass czy działa to jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy po aktywacji w Origin będzie możliwy wybór języka, w jakim chcemy grać. Jakiś czas temu rozmawiałem z pomocą techniczną EA i ktoś od nich mi powiedział, że kupując normalnie w sklepie będzie w PL. A przy kupnie bezpośrednio na Origin będzie wybór języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 00:06, Sejf napisał:

Mnie ciekawi czy po aktywacji w Origin będzie możliwy wybór języka, w jakim chcemy grać.
Jakiś czas temu rozmawiałem z pomocą techniczną EA i ktoś od nich mi powiedział, że kupując
normalnie w sklepie będzie w PL. A przy kupnie bezpośrednio na Origin będzie wybór języka.


W Origin ustawiasz sobie jezyk w opcjach i potem, jak sciagasz sobie gre to domyslnie jest ona w tym (ustawionym wczesniej) jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj uderzam z pytankiem takim - myślicie, że na procku Core 2 Duo e8400 3,00 GHz, karcie HD4800 1GB i z 4 GB RAMu pogram w BF3 bez cyrków? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:41, UJack napisał:

Tutaj uderzam z pytankiem takim - myślicie, że na procku Core 2 Duo e8400 3,00 GHz, karcie
HD4800 1GB i z 4 GB RAMu pogram w BF3 bez cyrków? :>


HD4800 to informacja zbyt niedokładna, sprecyzuj.
Choć i bez tej informacji pozytywnie Cię nie nastawię, bo u mnie na Phenomie II X2 3,52 Ghz 4 GB Ram i 4890 czyli najmocniejszym Radeonie z rodziny 4000 beta chodziła źle, ale z drugiej strony czytałem plotki, że to właśnie z ta kartą gra ma jakiś problem.

P.S Mój kumpel który ma identyczny procesor jak Ty, tyle, że podkręcony do niemal 4 Ghz, też 4 GB Ram i GTX'a275 chwalił się, że działa mu płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

intel dwujajowy 3.00GHz, 3.2GB RAMu, Radek 4870, ultra, 1920x1080 bez przycinki. Pozdrawiam. Ale ja uruchamiałem Crysisa na maksymalnych na kompie, który nie powinien uciągnąć jej na minimalnych. Ba! Działał płynnie.

A jako, że w gry sieciowe gra się na minimalnych to U jack powinien w BFa grać bez cyrków.
Była beta, można było sobie zobaczyć.

Swoją drogą to zabawne, że piraci już grają. Skąd oni mają tak wcześnie te gry? Ludzie chyba muszą tam brać "nadgodziny".

aaa i bym zapomniał. DICE coś mówił, że naprawi te błędy z obrażeniami i resztą badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:41, UJack napisał:

Tutaj uderzam z pytankiem takim - myślicie, że na procku Core 2 Duo e8400 3,00 GHz, karcie
HD4800 1GB i z 4 GB RAMu pogram w BF3 bez cyrków? :>

u mnie na E4500 3 ghz, HD4850 1GB i 2GB ramu grać sie nie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 23:51, MKRaven napisał:

Tak a propos BF3.

Wchodzę na gram.pl... ups pomyliłem strony, nie to mi się kliknęło. Klikam jeszcze raz...

0_o

Sklep gramu ma jedną z najwyższych wskaźników zamówień pre-ordera, nic dziwnego że EA sypnęło kasą a reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż sam się do poprawy tych wskaźników przyczyniłem :p .

Swoją drogą po co reklamować gdzieś, gdzie sprzedaż i tak idzie dobrze? Ale to już dyskusja na inny temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować