Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Mi na kompie:

CPU: Q6600 2,4 GHz @ 3,2 GHz
GPU: HD5770 1GB RAM
Ram: 6 GB DDR2 800 MHz

Chodziło na Ultra na 1280x1024 płynnie, bez problemów.

Co do samej gry, beta była całkiem spoko, ale brakowało mi czegoś tam... nie wiem czego. Ostatni FPS, który mnie bawił to było Enemy Territory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:49, Okopolitan napisał:

Chodziło na Ultra na 1280x1024 płynnie, bez problemów.


to fajnie z tym że jesteś jedynym który na becie grał w ustawieniach ultra ;D
(to że w opcjach ustawiłeś ultra nic nie znaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 15:33, Zand79 napisał:

to fajnie z tym że jesteś jedynym który na becie grał w ustawieniach ultra ;D
(to że w opcjach ustawiłeś ultra nic nie znaczy)


A to nie wiedzialem :) Chociaż rzeczywiście troche oszukany mi się wydawał ten ultra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:28, Kaleka_Mentalny napisał:

Tak chcę się upewnić, bo wieść gimnna mi doniosła, że w becie były tylko dostępne bodajże
ustawienia high. Czyli jak zmieniałem na superekstraniskielow to nie było low?

Maksymalnymi ustawieniami było cześć high, low jak najbardziej istniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bardzo głupie pytanie ...
Nie jestem pewien czy zamówić Battlefield 3 Edycje Limitowaną, zwykle czekam aż gra wyjdzie i wiem z czym mam do czynienia. Tym razem oferta limitowana jest dość bogata. Jak myślicie, warto zamówić przed premierą, czy lepiej poczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:36, Axuwax napisał:

Pewnie bardzo głupie pytanie ...
Nie jestem pewien czy zamówić Battlefield 3 Edycje Limitowaną, zwykle czekam aż gra wyjdzie
i wiem z czym mam do czynienia. Tym razem oferta limitowana jest dość bogata. Jak myślicie,
warto zamówić przed premierą, czy lepiej poczekać ?

Jeśli lubiłeś BC2 zamawiaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:49, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli lubiłeś BC2 zamawiaj śmiało.


Ja bym powiedział inaczej. Jeśli lubiłeś BF2 zamawiaj śmiało, bo właśnie kontynuacją BF2, a nie BC2 jest to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:02, sylwasss napisał:

Ja bym powiedział inaczej. Jeśli lubiłeś BF2 zamawiaj śmiało, bo właśnie kontynuacją
BF2, a nie BC2 jest to gra.


Tylko z nazwy, chociaż nieco bliżej jej do dwójki niż Złej Kompanii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojć, literówka - mam dokładnie tę samą kartę, co ty
dzięki wszystkim za pomoc, fajnie, że taki odzew :)
a w betę nie grałem, bo... nie zdążyłem z przesiadką na Windows 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać! Gra wygląda świetnie na trailerach a zniszczalne otoczenie w grach multiplayerowych to kompletny odlot, jestem ciekawy jak wyjdzie to w praniu. Pomysł z poprawioną celnością broni posiadającą "nóżki" gdy stoimy przy murku jest, choć oczywisty, to genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:06, autosaves napisał:

Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać! Gra wygląda świetnie na trailerach a zniszczalne
otoczenie w grach multiplayerowych to kompletny odlot, jestem ciekawy jak wyjdzie to
w praniu. Pomysł z poprawioną celnością broni posiadającą "nóżki" gdy stoimy przy murku
jest, choć oczywisty, to genialny.

Z tą zniszczalnością bym się wstrzymał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:37, kodi24 napisał:

Taki tam drobiazg, fani Battlefielda juz wymyslaja im usprawiedliwienia;

Zależy czy odmawiali przesłania kopii gry. Jeśli nie to nie widzę problemu. Dzięki temu mogą zobaczyć czemu np. osoba dała kiepską/dobrą ocenę. Np. recenzent jest stricte konsolowym graczem w CoDa i BF jest dla niego za trudny albo czy ma porównanie do np. BF2, a może pierwszą jego grą z serii było BC2 na konsole.

To tak jak było z Wiedźminem na jakimś portalu. Facet postawił 5/10, bo gra nie była podobna do Call of Duty na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to nie wydawca decyduje kogo dany serwis typuje do napisania recenzji i na tym cały witz polega- gdyby recki pisali tylko wielcy fani to każda ga była by the best a to jest bez sensu. To jest fałszowanie rzeczywistości i żadne usprawiedliwienia tego nie zmienią. Poza tym nie trzeba być "konsolowym CoD-owcem" żeby miarodajnie ocenić BF, ponieważ nie ma w nim niczego trudnego, to kolejny arcade shooter, w którym ginie się 5 razy rzadziej niż w MW, więc nie jest to żaden argument. Recenzent to nie adwokat.
A poza tym samo EA natychmiast zaczęło przepraszać twierdząc, że taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, więc dalsza debata w kontekście ''dobrych intencji'' także nie ma sensu. Dali się złapać za rękę i muszą się za to trochę powstydzić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 09:53, kodi24 napisał:

Sorry, ale to nie wydawca decyduje kogo dany serwis typuje do napisania recenzji


A kto powiedział, że decyduje?
Odmówiono komuś kopii gry?
W zalinkowanym tekście nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odmówiono, bo nikt ankiety nie wypełnił- upubliczniono tylko jej treść. Ale ciekaw jestem co by było, gdyby okazało się, że nie ma tam fanów BF, takich rzeczy nie wysyła się dla jaj. Nie wchodzi się z giwerą w rękach do banku, żeby wpłacić pieniążki, a jeśli już, to trzeba się liczyć z tym, że ktoś może wezwać policję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 02:09, byverter napisał:

To tak jak było z Wiedźminem na jakimś portalu. Facet postawił 5/10, bo gra nie była
podobna do Call of Duty na konsoli.

Sęk w tym, że każdy z graczy odbiera dany tytuł inaczej, jako że wszyscy najzwyczajniej w świecie mamy różne upodobania i gusta. To, co próbowało zrobić EA w Norwegii było co najmniej słabe, bo przecież każdy, nawet osoba tego typu, o której mówisz w przykładzie z Wiedźminem, ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat gry.
Rozumiem, że wydawca stara się dbać o wysoką średnią ocen, ale nie każdy musi kochać ich nowy tytuł. Wśród klientów bez wątpienia znajdą się fanboye i podobni im hejterzy, stąd dziwi mnie ta ankieta. Traktowanie recenzenta jako marionetkę do recenzji, która szarym graczem nigdy nie była i nie będzie? Bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zależy czy odmawiali przesłania kopii gry.

Daj spokój, bo się tylko coraz bardziej kompromitujesz. Ta ankieta już sama w sobie jest skandalem. Reszty twoich wypocin nie skomentuje, bo to typowy "ziemkiewiczowski risercz" - czytaj: ssiesz z palucha aż miło, w nadziei, że nikt nie sprawdzi. Sorry chłopie za cienkim w uszach jesteś trollem, żeby się ktoś tutaj dał wciągnąć w te twoje marne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować