Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

od lat wydawcy wpływają na oceny recenzentów w różne sposoby, wielka drama powstała bo któryś z recenzentów upublicznił ankietkę :((, na prawdę doszukujecie się sensacji jak redaktorzy rodzimej gazety na F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 13:02, Onybic napisał:

od lat wydawcy wpływają na oceny recenzentów w różne sposoby, wielka drama powstała bo
któryś z recenzentów upublicznił ankietkę :((, na prawdę doszukujecie się sensacji jak
redaktorzy rodzimej gazety na F...

Pewnie że tak i nie trzeba daleko szukać, rodzimy cd action zwolnił jednego z redaktorów (EGM) który napisał na blogu że jego koledzy dostają liczne bonusy od wydawców gier, doszło nawet do grożenia sprawą karną, żal.
Ale koniec offtopu wracamy do Bfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaznaczyłem IMO jest to skandal tylko w wypadku gdy wydawca odmawiał wydania kopii recenzenckiej. Choć może lepiej by było gdyby taka ankieta była robiona po napisaniu recenzji. Z drugiej strony takie wycieki jeszcze bardziej umniejszają wiarygodność ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 11:56, Lordpilot napisał:

Daj spokój, bo się tylko coraz bardziej kompromitujesz. Ta ankieta już sama w sobie jest
skandalem. Reszty twoich wypocin nie skomentuje, bo to typowy "ziemkiewiczowski risercz"

Jak ktoś kto miał do czynienia tylko z konsolowymi popłuczynami może ocenić wartość gry? BF3 jest grą PC, a porty na konsole są zrobione tylko i wyłącznie, bo EA tak kazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z ekipy gram.pl może napisać, kiedy dostaniemy grę? Wiem że wysyłka planowana jest na 25.10, ale nie chciałbym zostać postawiony w sytuacji gdy mogę grę odebrać dopiero 27.10. Mam nadzieję że tak jak RAGE i Wiedźmina 2, dostaniemy BF3 przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 15:34, Wilczeek napisał:

Ktoś z ekipy gram.pl może napisać, kiedy dostaniemy grę? Wiem że wysyłka planowana jest
na 25.10, ale nie chciałbym zostać postawiony w sytuacji gdy mogę grę odebrać dopiero
27.10. Mam nadzieję że tak jak RAGE i Wiedźmina 2, dostaniemy BF3 przed premierą?



Także mam nadzieję że gre otrzymamy dzień przed by móc następnego dnia śmało pograc :)

A nie że otrzymamy 27 w godzinach popołudniowych :D Chcialbym 27od godzin rannych juz pykac i nabijac lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 21:58, Rems napisał:

widzieliście już taki symulator BF3???

http://www.engadget.com/2011/10/20/the-gadget-show-builds-an-fps-simulator-that-shoots-back-video/

myślę, że redakcja gram.pl powinna o tym napisać :)

Na innych portalach pisali parę dni temu, na gramie cicho, ale od czego jest forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować