Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Zamawiałem na Origin, grę już mogę pobrać(co zrobiłem) ale weryfikacja daty premiery nie pozwala jej jeszcze odpalić. Pozostaje tylko czekać do czwartku by móc odpalić BF3;) Wreszcie będzie można się spokojnie pobawić, bo z betą to różnie bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:34, Mrozinnio napisał:

Zamawiałem na Origin, grę już mogę pobrać(co zrobiłem) ale weryfikacja daty premiery
nie pozwala jej jeszcze odpalić. Pozostaje tylko czekać do czwartku by móc odpalić BF3;)
Wreszcie będzie można się spokojnie pobawić, bo z betą to różnie bywało.


A jakie wrażenia po becie? Mam nadzieję, że serwery wytrzymają w dniu premiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:50, Phenomenalny napisał:

/.../

Raczej nie, pogramy w Singla i Multi dopiero w piątek 28.11 jak będzie w Polsce Battlelog
;)


Myślę, że w singla da radę ;) A odblokować z FlyVPN będzie można już w poniedziałek (24.10) o 17:01 po ustawieniu regionu na Hong Kong ;) Poza tym jako usługa międzynarodowa Battlelog będzie uruchomiony równo z premierą. Mogą nałożyć filtry IP co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:50, Phenomenalny napisał:

Raczej nie, pogramy w Singla i Multi dopiero w piątek 28.11 jak będzie w Polsce Battlelog
;)


To co oni odwalają premiera w Polsce jest 27.11 i jeszcze nie będzie można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:40, Antarax5 napisał:

> Zamawiałem na Origin, grę już mogę pobrać(co zrobiłem) ale weryfikacja daty premiery

> nie pozwala jej jeszcze odpalić. Pozostaje tylko czekać do czwartku by móc odpalić
BF3;)
> Wreszcie będzie można się spokojnie pobawić, bo z betą to różnie bywało.

A jakie wrażenia po becie? Mam nadzieję, że serwery wytrzymają w dniu premiery. :)


Wrażenia pozytywne, najbardziej denerwujące oczywiście problemy z "lagowaniem" na Caspianie, bo jakoś Metro chodziło mi bezproblemowo. W temacie bety chyba wszystko zostało już napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:38, Redjevel napisał:

Przy okazji mam takie pytanko jakie już gry mają origin? które kupię w sklepie czy pierwszym
będzie BF3?


Clouda ma Bad Company 2, ale żadna gra do tej pory nie wymagała uruchamiania przez Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:38, Redjevel napisał:

Przy okazji mam takie pytanko jakie już gry mają origin? które kupię w sklepie czy pierwszym
będzie BF3?

FIFA 12, i zapewne wszystkie nowo wydane o EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 20:17, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś może czy na konsolach też jest jakaś blokada gry do 28 czy tam 27?


Z tego, co gram.pl pisało na fejsie, to na konsolach premiera jest 25 października i od tego dnia będzie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie odnośnie przelewu. W czwartek wysłałem przelew, jednak tutaj na stronie pieniądze nie zostały zaksięgowane (zapewne opóźnienie po stronie poczty). Podobno zamówienie jest anulowane 24 paź. i nie wiem co z grą(edycja limitowana) oraz przede wszystkim pieniędzmi. Dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starsze gry też obsługują Origin. Kupowałem Dragon Age czy Mass Effect na gram.pl, ale po rejestracji mam je przypisane do konta Origin i mogę bez problemu ściągnąć na dowolnym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować