Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2011 o 17:06, Gacol08 napisał:

A mi się gra ściąga zamiast z płyty instalować.


Tak już jest z origin. Jest napisane, że się ściaga, a tak naprawdę instaluje się z płyty. U mnie jest napisane, że "ściaga" mi się z prędkością 9mb/s. Mam łącze 8mbit więc to nie jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze zamawiał z opcją odbiór osobisty i ciągle gry nie ma w sklepie ? Jeszcze mi powiedzieli, że nie wiadomo kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę zapytać, czy ktoś z Was już odpalił BF3? Pytam, ponieważ po instalacji pojawia mi sie Okienko Release Check, a później kolejne okienko z informacją Release Date Check failed, że niby muszę czekać do oficjalnej daty wydania gry... Innym słowy, nie mogę jej uruchomić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:11, Speed20 napisał:

Chociaż odebrałem moją Limitowaną Edycję, to wciąż nie mam w zamówieniach opcji by pobrać
klucz -_-


Przecież jest w pudełku... chyba że mówisz o kluczu do pozostałych 3 DLC poza Karkand...ktoś wie co z nimi?

edit: już znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś z kodami do DLC? Ponieważ ja mam taki problem, że wyskakuje mi takie info:" Podaj 15 znakowy numer rachunku (xxxxxxx/xx/XXXX). Numer rachunku znajdziesz na górze dokumentu sprzedaży, który został dostarczony wraz z zamówion? gr?." a pan w punkcie odbioru powiedział, że żadnego dokumentu nie posiada i kicha. Czy to znaczy, że otrzymam ten dokument w wersji elektronicznej czy muszę pisać do działu obsługi klienta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Łasku/Pabianic/Bełchatowa/Łodzi i nadal nie dostałem przesyłki. W statusie jest, że została dostarczona do Łodzi o 9 rano, jednak do mnie jeszcze nie dotarła. Ah, a tak przynajmniej bym delektował się opakowaniem! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 18:00, Crew_900 napisał:

Te kody do DLC to rozumiem, ze raz się wpisuje ? Czy jak będę kiedyś znów instalował
grę muszę ponownie je wprowadzać?


Są przypisywane do Twojego konta Origin.

Czy trzeba dokonać jakiejś magicznej sztuczki aby pojawił się link do kodów DLC na stronie zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też dostałem informacje o wysyłce o 3 w nocy;p paczkę przywiózł kurier o 17:30. Kurczę już się bałem, że wysłali mi puste pudełko, bo takie leciutkie było, dopiero potem zauważyłem napis, że towar znajduje się pod tekturową wklejką;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę odbieraną w sklepie, przez go24, rowniez dostalem informacje ze dowód zakupu na maila. Na mailu cisza, tak samo z DLC czyli zestawem broni, mundurów, i niesmiertelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:52, Crew_900 napisał:

Spokojnie dojdzie. U mnie status też w doręczeniu od 8.00 rano ;]


mam podobny problem zamówiłem na gram.pl pre-order a tu dzień premiery a gry u mnie dalej nie ma z pre-ordera zrobiło mnie się zamówienie po premierowe mocno się zawiodłem na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:00, valer napisał:

> Spokojnie dojdzie. U mnie status też w doręczeniu od 8.00 rano ;]

mam podobny problem zamówiłem na gram.pl pre-order a tu dzień premiery a gry u mnie dalej
nie ma z pre-ordera zrobiło mnie się zamówienie po premierowe mocno się zawiodłem na
gram.pl

premiera jutro jest Europejska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi przesunęli wysyłkę z 25 na 26, a teraz jest już godzina 18 to pewnie znowu przesuną.
Piszę mi zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 26.10.2011) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować