Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2011 o 18:05, Hell111 napisał:

> > Spokojnie dojdzie. U mnie status też w doręczeniu od 8.00 rano ;]
>
> mam podobny problem zamówiłem na gram.pl pre-order a tu dzień premiery a gry u mnie
dalej
> nie ma z pre-ordera zrobiło mnie się zamówienie po premierowe mocno się zawiodłem
na
> gram.pl
premiera jutro jest Europejska:)


co nie zmienia faktu że mój kurier już dojeżdża 3 dzień zamówiłem pierwszy raz odkąd nie obsługuje już dpd tylko ta śmieszna niemiecka firma no i powiem że z dpd nie było takich cyrków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:20, roman755 napisał:

Gdzie trzeba wpisać kody do dlc (mam na myśli nieśmiertelniki, specact, pakiet uzbrojenia
specjalnego)


W origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:32, KamyK_84 napisał:

To o której jest premiera europejska BF3?

27.09.2011 dokładnie o 1 w nocy.

Ja mam natomiast pytanie gdzie są te kody do nieśmiertelników, specact, pakietu uzbrojenia specjalnego? Mam wersje limited z gram.pl, ale nic dodatkowego prócz nieśmiertelników z mass effect nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na XBL? Nie wiem czy to wina mojego łączy czy serwery coś szwankują. Jeszcze wczoraj grało się bardzo dobrze, ale dzisiaj jest gorzej niż w becie. Ściny, biegnę czy idę do przodu i nagle mnie cofa do tyłu 10m. To samo gracze, biegnie i nagle teleportuje się 15m do przodu... jakby tego było mało to non stop tekstury się doczytują i to w taki wredny sposób, bo np obracam się o 180stopni i widzę gołą ziemię, na której po 2 sekundach dopiero pojawiają się bloczki czy murki, za którymi mogę się schować :/. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

Przy okazji sama oprawa bardzo mi się podoba, nie sądziłem, że jeszcze tyle można wycisnąć z tej generacji. Oczywiście dograłem lepszą grafikę, gra świateł jest bardzo ładna, cienie, lśniąca woda na nawierzchni, ogień wraz z dymkiem po zniszczeniu pojazdu dają radę chociaż już na filmikach widziałem, że na PC wygląda on o wiele bardziej realistycznie. Sama rozgrywka intensywna, jednym zdaniem - jest zadyma pomimo, że na konsoli nie można pograć sobie w 64 graczy. Na Caspianie zdaje się są ładnie dwa myśliwce, w ogóle pojazdów jest sporo dla jednej strony. Gdzieś widziałem nawet zdaje się trzy czołgi na starcie dla mojej strony plus inne, ładnie.

Jest jedna rzecz, na którą przymykam oko. Pojazdy, nie wiem czego to zasługa, ale w stosunku do BC2 według mojego odczucia prowadzi się je jak "kartonowe pudełka". W momencie skręcania nie widzę płynnego przejścia tylko skok o jakiś kont. Szczególnie zauważalne jest to w czołgu, do którego też się przyczepię. Nie wiem czy obecna technologia jest tak zaawansowana czy to jakieś fizyczne niedopatrzenie. W momencie kiedy oddajemy strzał z głównego działa maszyna praktycznie stoi nieruchomo, to samo lufa. Wisi płasko jak deska i nawet nie drgnie. Do tego w ogóle nie mam poczucia oddania tego potężnego strzału, wygląda to jakbym strzelił sobie z pistoleciku PPK. Ta sama sytuacja jest w przypadku takich pojazdów lekko opancerzonych.

Co do myśliwców to oczywiście są one fajne, fajnie się lata, ale jednak trochę się przeliczyłem licząc na jakieś Ace Combat w powietrzu. Myślałem, że to będzie moja ulubiona maszynka w BF3, ale jednak rzadko będę z niej korzystał. Zwyczajnie jej nie ogarniam, gubię cel. Chyba będę musiał się podszkolić w korzystaniu z niej.

I jeszcze jedna sprawa. Wie ktoś może jak mogę zarejestrować się na tym battlelogu? Niby wpisuję swoje dane z konta EA, a ten coś tam, że nie mogę użyć tego konta czy jakoś tak. Trzeba zaczekać na aktywację premiery na PC? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję, a teraz wracam do gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:40, ray757 napisał:

Na stronie zamówienia w sklepie jest opcja pobrania kodów. Potem wpisujesz je do Origin
tak jakbyś dodawał nową grę

Mam dzięki miałem tam zajrzeć już dawno ale długo witryna gram.pl nie działała :( Nieśmiertelniki są, a bronie rozumiem dopiero w grze bede mógl wgrać, ale ten specact, czyli tych mundurów póki co nie mam a kod wpisałem.. czy one też dopiero w grze beda dostepne? czy jak? bo w becie latało sie takim gostkiem jakim w battelogu się wybrało dla profilu..

A i widziałem ze sie da obejsc to ograniczenie czasowe.. nikogo niezbanowali w grze za to? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem kampanię. Widać styl ala COD i głównie biegamy na piechotę - a szkoda. Misje z pojazdami są właściwie rozbudowanymi QTE i bardziej pokazują moc silnika niż dają pograć.

Graficznie gra wymiata(gram na ultra) i tylko efekt ubrudzenia/umoczenia zbyt nachalny. Mając kask/hełm jeszcze ok ale co w normalnej sytuacji nam się brudzi? Gałki oczne? ;D

Trochę błędów natury skryptowej i ragdoll. Czasem postacie stoją jak kuły z rozłożonymi łapami albo podskakują po śmierci. Poza tym wsio OK i dużo lepiej niż w becie. Co do multi to się wypowiem w innym poście jak już pogram.

Aha dla tych co czekają na premierę. Wystarczy kaząć łączyć się przez proxy z kraju, który już premierę miał i Origin pozwala zagrać ;) Ja wpisałem znaleziony w necie adres koreański. Fakt, że można tak prosto oszukać Origin jest śmieszny ;) Dla strachliwych są w necie logi z rozmowy z pracownikami EA w sprawie tego "triku" i otwarcie mówią, że nie widzą problemu. EA nie przewidziała takiej rzeczy toteż nie ma żadnej procedury karania za ominięcie blokady czasowej :) Można śmiało grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, Single jest boski ;) czekam w koncu aż jutro odpalą nasze serwery to w koncu na multi zaczne kosić. Co do AI to jest o wiele wyższy niż we wczesniejszych seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spectat - nie mam pojęcia, też tego w battlelogu jeszcze nie widziałem. Ja z żadnych tricków korzystał nie będę, pogram dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam triki, po prostu domagam sie tego za co zapłaciłem i nie chce czuć sie gorszu mając premiery pare dni po połowie świata. W dodatku EA support powiedziało, że tak mozna zrobic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować