Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2011 o 19:05, Botan napisał:

Jakie tam triki, po prostu domagam sie tego za co zapłaciłem i nie chce czuć sie gorszu
mając premiery pare dni po połowie świata. W dodatku EA support powiedziało, że tak mozna
zrobic i tyle.

Też jestemm wkurzony tym bardziej ze to byl pre order który kupujac liczyłem ze pogram wczesniej od tych ktorzy kupili zwykla wersje w sklepie a tu wychodzi ze juz graja a ja mam tylko bezuzyteczne pudelko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ktos mi powie jak otrzymac te kody do trzech dlc? (specact, niesmiertelniki itp) ? Gdy skladalem zamowienie robilem to nie majac konta na gram.pl teraz jak klikam w szczegoly zamowienie, ktore otrzymalem poprzez email to laduje mi sie glowna strona gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:51, prh napisał:

CZy ktos mi powie jak otrzymac te kody do trzech dlc? (specact, niesmiertelniki itp)
? Gdy skladalem zamowienie robilem to nie majac konta na gram.pl teraz jak klikam w szczegoly
zamowienie, ktore otrzymalem poprzez email to laduje mi sie glowna strona gram.pl :/

Musisz sie jakos na gram''ie zalogowac i wbic w zamowienia wtedy przy zamowieniu jest napisane ILOSC KLUCZY DO POBRANIA i klikasz w to, zapisujesz w pliku txt wszystkie kody jakie miales z zamowienia a potem tylko do ORIGINA wpisac je i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 20:07, Undertaker napisał:

Kiedy w końcu ta premiera? Kupiłem właśnie przez Origin i jest napisane, że 28.10, a
wszędzie indziej, że 27.

Oficjalnie jutro o 1 rano, a 28go to chyba w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 20:26, MiSiU3112 napisał:

Jak ogólnie oceniasz wersje na xboxsa 360. Przede wszystkim obchodzi mnie multi. Czy
liczba 24 graczy nie psuje radości z podboju ?

Ogólnie oceniam bardzo dobrze. Jeśli grałeś w BC2 to tutaj też się nie zawiedziesz. Czy nie psuje radości? Gram głównie w podbój i jest ostro, pozytywnie ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 20:34, Darkstar181 napisał:

Dopiero teraz skonczylem zajecia na uczelni, wiec bede mial okazje przetestować kampanię.

O której startują jutro serwery z multi ?


Nie pograsz nawet w kampanie przeciez bo aktywator Ci nie pozwoli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach pograłbym na moim obecnym PC?,ultra by poszły?
pytam bo na gry-online grali na I7,12 GB RAM i GTX 570 a i tak nie odpalili wszystkiego na ultra i chyba bez kilku włączonych opcji - sprawdzali też na I5,8GB RAM i GTX 260 i tam tylko na średnio-wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapomniałeś, że oni w tle mają frapsa odpalonego do nagrywania a to zżera 40% zasobów ;) Mam słabszy komp niż oni w redakcji i gram na ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 20:36, Botan napisał:

> Dopiero teraz skonczylem zajecia na uczelni, wiec bede mial okazje przetestować
kampanię.
>
> O której startują jutro serwery z multi ?

Nie pograsz nawet w kampanie przeciez bo aktywator Ci nie pozwoli ;p

O czym Ty mówisz ? Przecież ludzie normalnie grają w nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:00, Darkstar181 napisał:

> > Dopiero teraz skonczylem zajecia na uczelni, wiec bede mial okazje przetestować

> kampanię.
> >
> > O której startują jutro serwery z multi ?
>
> Nie pograsz nawet w kampanie przeciez bo aktywator Ci nie pozwoli ;p
O czym Ty mówisz ? Przecież ludzie normalnie grają w nią...

Próbuj próbuj ;] jak uda Ci sie ominać aktywator sprawdzajacy date premiery to masz farta inaczej zostaje ci sposób na obejscie go albo gra sie nie właczy, obojetnie w co zechcesz zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem świeżo po kampanii. Opiszę swoje wrażenia jako gracz stricte Single Playerowy (od multi dla mnie istnieje CoD).

Na początek chciałbym aby mi ktoś wyjaśnił końcówkę bo nie wiem czy rozumiem.

Spoiler

Blackburn uratował Time Square przez masakrą, został napromieniowany, przez co na końcu widzimy scenę jak już jest starszy i się ukrywa (przed rzadem?) i na końcu pukają własnie po to aby go przyskrzynić do więzienia, lecz on popełnia samobójstwo tak?

Gra jest mniej więcej tak samo krótka jak MW2. Może troszkę dłuższa od MoH''a 2010 o jakąś godzine. Sama historia to pasztet, mimo że w Codzie jest podobnie, to jednak tam przez znajomość z bohaterami i lepszymi zagrywkami skryptowymi (bo w BF3 ich od groma tez było) o wiele lepiej się bawiłem. Co do grafiki to grałem na High-Ultra i przyjemna dla oka była. Chciałbym też pewną ciekawostkę powiedzieć, otóż w ostatniej misji, gdzie jest tłum ludzi (myślę że to nie jest spoiler) rozejrzałem sie za nimi dokładnie. To nie były nawet modele 3D to były postawione kartony! Zwykła tektura! Toż to nawet w Fifie są modele 3D na trybunach. Brawo Dice : P

I to tyle, z multi też chwile pogram sobię przed premierą MW3, a następnie sprzedam komuś tą grę. Dziekuję za uwagę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc z EA Gunclub? Założyłem konto na EA, mam konto na Originie a jak się loguję w Gunclub na te dane to pokazuje mi, że "Żadne persony nie są związane z tym kontem.", mimo, że jak wchodze na konto na EA.com to na dole w pozostałe tożsamości mam swój identyfikator główny EA. Chciałem odblokować ten pistolet M1911 i za cholerę nie wiem jak to zrobić, albo co robię źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować