Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2011 o 12:52, DarkWolf_PL napisał:

> Mógłby mnie ktoś oświecić jak to jest z DLC "Powrót do Karkand"? Zamawiałem na Origin,

> dostałem mejlem pakiet uzbrojenia specjalnego i to byłoby tyle. Czy to DLC wychodzi
później?
>
> Jak nazywa się pluton gramu?
A więc tak powtarzam ostatni raz.
1. Otworzyć pudełko z grą BF3 .
2. wyjąć ulotkę zawierającą treść na temat back to karkand .
3. czytamy
4. szybko odnajdujemy linijkę zima 2011.
5. Cieszymy się wiedzą.

Przecież pisałem, że przez Origin zamawiałem, więc jakie pudełko xD Tu nawet instrukcji nie ma;) Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 14:20, banit-a napisał:

Mam małą prośbę możecie sprawdzić czy ładuje wam się ten link ? czy wyskakuje wam tylko
strona sklepu

http://www.gram.pl/sklep_mojezam_szczegoly.asp?z=SD00271144

Z góry dziękuje.


wyskakuje strona sklepu, bo nie można wejść na stronę zamówień innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 14:30, Maverick07 napisał:

> Mam małą prośbę możecie sprawdzić czy ładuje wam się ten link ? czy wyskakuje wam
tylko
> strona sklepu
>
> http://www.gram.pl/sklep_mojezam_szczegoly.asp?z=SD00271144
>
> Z góry dziękuje.

wyskakuje strona sklepu, bo nie można wejść na stronę zamówień innych użytkowników.


no widzisz a zgodnie z instrukcja gram.pl po wylogowaniu sie i wyczyszczeniu cookies powinny sie zaladowac szczegoly zamowienia a sie nie laduja jak mozesz sprawdz jeszcze raz prosze bo ja juz nie wiem czy jestem taki glupi czy co eh , dziękuję za pomoc


insturkcja z gram.pl

"Osoba, która składała zamówienie nie będąc zalogowanym na swoje konto może wejść w szczegóły zamówienia za pomocą odnośnika, który znajdował się w wiadomościach informujących o złożeniu zamówienia, jego potwierdzenia oraz wysyłce. UWAGA: Jeżeli po złożeniu zamówienia utworzyli Państwo konto, przed kliknięciem linku kierującego do szczegółów zamówienia proszę najpierw wylogować się z naszej strony (a najlepiej wyczyścić pliki cookie przeglądarki). Tylko po wylogowaniu link przekieruje Państwa na właściwą stronę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi ? Wchodzę na serwer i po chwili gry zostaje wyrzucony i dostaję komunikat, że wyrzucił mnie administrator. Już tak czwarty raz mam, a wczoraj normalnie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:30, Loken napisał:

Ktoś wie o co chodzi ? Wchodzę na serwer i po chwili gry zostaje wyrzucony i dostaję
komunikat, że wyrzucił mnie administrator. Już tak czwarty raz mam, a wczoraj normalnie
grałem.


To gra DICE więc to normalne czytając po forach że są a) lagi, b) problemy z połączeniem, c) problemy z serwerami, d) że dali znów ciała i nic się nie nauczyli ;)

Trzeba czekać aż ponaprawiają więc może Ci się znów udać połączyć. Jedyna dobra rada.. próbować.. to jest pole bitwy.. tutaj zanim na nie wejdziesz już musisz walczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem swoją kopię, juhu! :) Widzę, że dużo ludzi ma problemy z kodami. Nie mieliście tam załączonych ulotek? Ja mam grę kupioną w UK i zawartość wygląda tak:

- dwie płyty z grą
- skromna instrukcja
- ulotka z kodem na ten cały physical warfare pack (swoją drogą te przedmioty są tylko na jakiś czas, a nie na stałe?), na odwrocie reklama MOH
- ulotka Gun Club z informacją, że możemy odblokować pistolet M1911, na drugiej stronie reklama ME3 i informacja o otrzymanych nieśmiertelnikach i wcześniejszym dostępie do dema multiplayera ME3

I może mi ktoś powiedzieć o co chodzi tymi mundurami? Można odblokować dodatkowe stroje? I czy te bonusowe nieśmiertelniki to te z ME3 czy jeszcze jakieś inne? Bo obiło mi się o uszy, że będzie 10 dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Nie ważne czy przy starcie singla czy multi:
"Program Battlefield 3TM przestał działać".

Gra oryginalna ofc.

Widziałem że z tym Origin będą kłopoty. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 16:13, Manix69 napisał:

Witam, mam problem. Nie ważne czy przy starcie singla czy multi:
"Program Battlefield 3TM przestał działać".

Gra oryginalna ofc.

Widziałem że z tym Origin będą kłopoty. :/

Zapewne to kolejne problemy z serwerami, widocznie gra jest oblegana przez sporą część graczy.. a może to problem z samą aplikacją Origin ? Aktualizację zainstalowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Dziwne. Bo to na pewno nie wina z serwerami bo bf3.exe się sypie. Ehh... W ogóle ten cały battlelog dziwny, już na becie nie umiałem się przyzwyczaić...

Co do sprzętu to na pewno nie tego wina. Beta chodziła na full ze sporym zapasem, więc nie mam się o co martwić. Wszystkie stery też zaktualizowane do najnowszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już się udało wbić na serwer, ale są straszne lagi. Strzelam do przeciwnika, a on nagle jest metr dalej. Mogłem się trochę wstrzymać z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 16:27, Loken napisał:

No już się udało wbić na serwer, ale są straszne lagi. Strzelam do przeciwnika, a on
nagle jest metr dalej. Mogłem się trochę wstrzymać z zakupem.


To nic nie da.. ogólnie z 15 % moich gier to są z problemami.. więc jest około 80% gdzie gra się wyśmienicie. Pewnie zastanawiasz się gdzie się podziało 5%? To są gry gdzie trafiam na jakiś rzeźników którzy mnie męczą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gram na głośnikach i się irytuje. Bo tak: dźwięki pojazdów i w ogóle są dość głośne (choć brakuje im basów, według mnie), ale za to komunikaty są ledwo słyszalne. Słychać je dość wyraźnie jak się stoi gdzieś samemu, gorzej jak leci się śmigłowcem. Spróbowałem, sam rzuciłem jakiś komunikat... No i KOMPLETNIE go nie słyszałem. Da się jakoś podgłosić te komunikaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas napisać, bo już nie mam do tego sił.

Tak samo jak w pojedynczym graczu czy też muli notorycznie mnie wywala:/ nagły zawias a później biały ekran. Tylko jedną partie do końca rozegrałem bo ze wszystkich innych mnie wypierdziela.

Dodatkowo w battlelogu, na początku ustawiłem PL wersje, przy następnych już mam ENG, więc pytanie gdzie to zmienić?

Dodam, że w becie testach nie miałem kompletnie żadnego problemu, grałem, grałem itp.

Myślałem, że to przez moją kartę graficzną może coś się gryźć z DX 11, ale skoro beta chodziła bez problemu to i ogólna powinna chodzić,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:33, Crew_900 napisał:

Ten battlelog to porażka. Boshe kto na takim poroniony pomysł wpadł -.-

Potwierdzam. Zainstalowałem grę na lapku, pograłem może 5 minut, ale niewygodnie mi było i zdecydowałem zainstalować na PC (choć słabszy jest graficznie). Zainstalował się (co z resztą też trwa zbyt długo, z flopa bym to szybciej skopiował, niż to ten instalator robi). No i ostatecznie gra po udanej instalacji (czyli niby wszystko jest ok) stwierdziła. że nie może zostać aktywowana na tym komputerze z tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:28, Baczka napisał:

Dodatkowo w battlelogu, na początku ustawiłem PL wersje, przy następnych już mam ENG,
więc pytanie gdzie to zmienić?


Też trochę czasu szukałem zmiany języka.
Mi przy każdym logowaniu się zmienia z powrotem na angielski.

20111027175947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zaczynają być jakieś kpiny. Tak jak pisałem powyżej, wywalało mnie z gry, teraz nie mogę kompletnie do żadnej gry się dołączyć. Rozumiem, że mogły być jakieś problemy po pre orderze, ale to co się u mnie dzieje to się pociąć można. Mam grę a nawet nie mogę sobie pograć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się że możecie grać - masa ludzi (wliczając moją skromną osobę) nie może nawet tej gry włączyć.

Origin to naprawdę kpina, a te bety to były tylko "ekskluzywne dema". Nie wierzę że DICE mogło na to pozwolić - a EA nigdy jeszcze tak nisko nie zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować