Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Mam problem z odpaleniem gry. Wszystko zainstalowano poprawnie, wszystko się pobrało. Po tym przychodzi czas na aktywacje gry, ale to ciągle mi się ładuje. Zrestartowałem kompa, a tu komunikat, że gra nie może być aktywowana ponieważ nie przypisano do niej klucza. Klucz przypisywałem, gra jest na liście moich gier a okno aktywacji nadal się ładuje. Co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:48, ankle napisał:

Mam problem z odpaleniem gry. Wszystko zainstalowano poprawnie, wszystko się pobrało.
Po tym przychodzi czas na aktywacje gry, ale to ciągle mi się ładuje. Zrestartowałem
kompa, a tu komunikat, że gra nie może być aktywowana ponieważ nie przypisano do niej
klucza. Klucz przypisywałem, gra jest na liście moich gier a okno aktywacji nadal się
ładuje. Co mam z tym zrobić?


Mam bardzo podobnie, tylko mnie informuje że nie mam zainstalowanej gry.Więc odinstalowałem, chcę zainstalować jeszcze raz to mi pobiera bf3 zamiast instalować z płyty.Hmmmm ktoś wie jak zrobić żeby instalował z płytki?Pierwszy raz nie było problemu a teraz nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd - od początku mam karabin SKS z tłumikiem ognia :/ Wiem, że ten tłumik był częścią bonusa dołączanego do pre-orderu, ale żeby od razu mieć go dostępnego z bronią, którą odblokowuje się mając 71000 punktów w Zwiadowcy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 21:24, crash807 napisał:

Czy edycja limitowana ma na pudełku napisane, że jest to edycja limitowana czy pudełko
jest normalne bez żadnych dodatkowych informacji|?


Ma napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam problemy czasami się kampania nie chce załadować albo gram i mnie wywala to samo mam na co-opie dźwięk się zawiesi obraz i koniec. I tak się zastanawiam czy to winna sterowników od AMD? Ktoś ma podobny problem na kartach tej firmy czy to raczej wina tego całego orgina lub battelloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej edycja limitowana jest LIMITOWANA. Na razie u mnie nie działa :-). Co za krap. Gdybym miał pod bokiem EA, to zaraz bym im to odniósł i poprosił o oddanie kasy i usunięcie z mojego konta klucza.
Instalator nie działa - twierdzi że klucz nie jest przypisany do konta, podczas, gdy przedwczoraj twierdził, że wszystko ok. tylko czekamy na dzień premiery. Origin wylatuje w powietrze i przestaje działać - jedny słowem porażka na całej linii.
Udałem się do EA, zalogowałem się na forum, a tu zdziwko. Nie ma forum. Można tylko podglądnąć kto jest na forum, a tematów nie widać i nie wiadomo jak wysłać wiadomość to tych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie mogę gry zainstalować. Udało mi się jedynie zainstalować Origin (swoją drogą porażka totalna), ale przy próbie aktywacji BF3 wyskakuje komunikat, że obecnie jest to niemożliwe. No zaje****cie. Człowiek zamawia pre-ordera, po ciężkim dniu liczy, że zagra sobie wieczorem, a tu tylko same nerwy. Mam nadzieję, że opanują sytuację bo chciałbym chociaż zobaczyć jak ta gra działa. O graniu już chyba dzisiaj mogę zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 00:27, Myszasty napisał:

Podkręcana? Ja miałem coś takiego z OC na GTX560Ti - musiałem zjechać z 900 na 822 i
problemy z zawieszaniem sterownika się skończyły. Czytałem też, że niektórym pomagał
update BIOS-u karty. Co ciekawe, problem występował zarówno na kartach NV, jak AMD i
to zazwyczaj podkręconych najnowszych modelach mid- high-end.


Karta ppodkręcana nie była ani tyci tyci razy, jak wsadzona w komputer tak chodziła do tej pory, co do biosu to muszę pogrzebać, zawsze jest coś po raz pierwszy i muszę przyznać nigdy updetu do biosu karty nie robiłem, muszę popatrzeć co gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKIM programem najlepiej bawić się ze zmianą tych ustawień. z tego co spoglądałem mojej karty do napięcia 1,5 podciągnąć nie dam rady max to 1.3, karta jak zaznaczyłem wcześniej nie była wogóle podkręcana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w single i powiem tyle... ssie. Nijakie to jak cholera. Jestem na misji po misji z odrzutowcem i na razie nie mam ochoty w to grać. Zacznijmy od tego, że misja z odrzutowcem mnie tak znudziła, że to coś niesamowitego. Co to ma być wgl?
Po za tym, początek gry, wieje CoD''em, że aż nie idzie oddychać. Dalej jest nijako, idziesz, zabijasz, coś tam mówią, ale to jakieś przynudzające strasznie. Grafika niby ładna ale czegoś brakuje. No i jeszcze postacie, które są wyraziste jak... no brakuje mi porównań
Single to crap i tyle. Czy to samo DICE robiło Bad Company 2? Bo tam single był bardzo fajny, tu to jest DNO.
Nie wspomnę o crashach występujących mniej więcej po godzinie gry (chociaż tu nie wiem czy to aby nie wina komputera).

Przynajmniej multi trzyma poziom i poprawili babole z bety. Chociaż otoczenie czasami wydaje się niezniszczalne (osłony). Chociaż logika odpalania przez ikonę battlefielda 3 origina, który odpala przeglądarkę i battleloga jest zabójcza. Ale to nic nowego od czasu bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z aktywacją ma cały świat oficjalne forum ma już 32 strony w tym temacie. EA twierdzi że robi co tylko może. Co i tak jest mały pocieszeniem bo wychodzi na to że nic nie mogą ;(

Niestety mnie też to dotyczy. Nie ma to jak siedzieć w robocie cały dzień, spieszyć się do domu z myśla o Batku a tu nie miły suprise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 21:55, Zand79 napisał:

Niestety mnie też to dotyczy. Nie ma to jak siedzieć w robocie cały dzień, spieszyć się
do domu z myśla o Batku a tu nie miły suprise

Świetnie Cię rozumiem. Grę otrzymałem rano i przez cały dzień myślałem tylko jak fajnie będzie wrócić do domu i sobie zainstalować BF3. No cóż...
Btw nieźle ich tam cisną na fejsbuku: http://www.facebook.com/battlefield.ea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widać popularność tego tytułu przerosła nawet takiego giganta jak EA... no ale kurdesz nie po to robiłem preordera i nie po to buliłem kasę za świetną grę do multi, żeby teraz w multi prawie nie móc grać..

Tzn. jak w końcu wbiję na dobry serek i bez problemów pogram 20 min to jest miodzio, ale to miodzio rzadko ma okazję trwać te 20 min....

Ktoś już ma preorderowe bonusy od gram.pl? Bo ja odebrałem wczoraj zamówienie, kody miały być w 24h po odebraniu i żadnych kodów przy zamówieniu jeszcze nie mam na dodatkowy content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować