Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2011 o 00:08, RakuPL napisał:

Myślę, że i tak poczekasz sobie parę godzin ;)

A ty co, wszystko Ci działa, że taki wesoły jesteś? :D Ja posiedzę jeszcze godzinę żeby sprawdzić czy zadziała i idę spać. Jutro się tym pobawię.
Mam pytania co do zawartości dodatkowej z LE. Czy te karabiny i inne pierdoły są tylko na jakiś czas czy na zawsze? I o co chodzi z tymi mundurami? Niektórzy o nich wspominają, ale ani na pudełku, ani na ulotce nie ma o nich słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 00:18, Hartus napisał:

> Myślę, że i tak poczekasz sobie parę godzin ;)
A ty co, wszystko Ci działa, że taki wesoły jesteś? :D

Miałem już dystans do tego ;)

Dnia 28.10.2011 o 00:18, Hartus napisał:

Ja posiedzę jeszcze godzinę żeby
sprawdzić czy zadziała i idę spać. Jutro się tym pobawię.

Akurat chwilę jak poprzednio odpisałem zaczęło działać więc jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już poddalem, jak nie taki błąd to inny jak nie wywali gra do pulpitu to złapie błąd direct x jak nie to to tamto, mas posiedzialem na serwerze około 15 minut i mogłem być z tego powodu bardzo zadowolony, nic to pozostanie wrócić do wersji ps3 która moim skromnym zdaniem jest brzydsza od bc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra działa? :D

Na FB podali, że działają nad rozwiązaniem problemów sieciowych. Coś nie tak z tym tematem? Chyba dobrze postąpiłem odpuszczając sobie premierę, mniej stresu, później będzie przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakie jajo :O

O LOL :D Powiem tak - można się podśmiechiwać, że klocek to sześcioletni pradziadek, który już ledwo zipie, ale do.... (tu wstaw dowolne przekleństwo ;-)) nie znam ŻADNEJ INNEJ GRY, która uniemożliwia zgranie dowolnego contentu na pendrive/pamięć wewnętrzną (jedynym racjonalnym powodem może tu być brak miejsca). Nie wiem jak EA wytłumaczy ten fail (to, że gra jest portem w wersji beta z PC, to IMO kiepskie tłumaczenie). Na miejscu posiadaczy xboxów arcade (którzy właśnie zostali w czarnej dupie) po prostu masowo zwracałbym grę do sklepów reklamując towar jako niezgodny z umową. Sorry, ale bez tego HD packa to ten "boski" BF3 wygląda okropnie, jak z wczesnego PS2 (niczego oczywiście nie ujmując tej świetnej konsoli) albo i wcześniej - takie tekstury to widziałem na PC pod koniec lat 90-tych ;-).

No,ale nic to - grunt, że "10 milionów to za mało" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem swoją wersję ze sklepu :D
Niestety same problemy, najpierw z instalką, a potem z aktywacją -_-
Najpierw burzył się DirectX, a potem Origin miał problemy z aktywacjami gier...
Dopiero dziś rano, przed wyjściem do pracy udało mi się aktywować grę...jak wrócę to zobaczę czy mi komp ją pociągnie i jak się da to będę młócił :)

Jest tu ktoś z kim grałem w BF2? Można by zebrać do kupy stary skład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie może dość oczywiste pytanie - czy jest jakiś sposób żeby zagrać w battlefielda 3 "offline"? Czy jedyną możliwością gry (pytam oczywiście o jednoosobową kampanię) jest stały dostęp do internetu?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u was też występują stutteringi (mikroprzycięcia) przy obracaniu kamerą?
Mimo, że gra jest płynna (ok. 30-35 FPS) to podczas obracania kamery występują stutteringi.
Problem wystąpił dopiero na sterownikach 285.62 (GF GTX 260 1GB).
Czy u kogoś z Was ten problem wystąpił?

Na forach BF tematy aż gorące od tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra CO-OP skończony :) misja snajperska jest świetna (DROP ''EM LIKE LIQUID) było także parę momentów i musieliśmy grać od nowa, ale się udało (dobrze, że kumpel potrafi latać) teraz czas zagrać się za kampanię i multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 10:19, rabecki napisał:

Witam, mam takie może dość oczywiste pytanie - czy jest jakiś sposób żeby zagrać w battlefielda
3 "offline"? Czy jedyną możliwością gry (pytam oczywiście o jednoosobową kampanię) jest
stały dostęp do internetu?
Pozdrawiam


Bez internetu to można sobie co najwyżej pudełko pooglądać. Jako że wszystko startuje z przeglądarki to nawet do kampanii go potrzebujesz. Jeśli bardzo zależy Ci na graniu offline w singla to chyba tylko panowie piraci Ci będą w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał może ktoś z was problem z co-opem że po załadowaniu i odpaleniu się misji nie można nic robić myszką ani klawiaturą... Ja i mój kumpel tak mamy i nie wiem czego to jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować