Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2011 o 12:48, Angar0 napisał:

Mam małe pytanko czy wszystkim gra się ściąga tak szybko?
Normalnie mam z 500 KB/s natomiast BF3 idzie ze stałym 8MB/s :P

gra "pobiera się" z płyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie:

w jakim języku macie battlelog? Ja po instalacji miałem po polsku, ale teraz nie wiadomo czemu zmieniło się na język angielski. Ktoś ma taki sam problem, wiecie jak to cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:50, lord0 napisał:

gra "pobiera się" z płyty :P

A do tego można dodać, że te 8MB/s to tragedia. Z DVD spokojnie można wycisnąć 20MB/s w końcowych sektorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 10:19, rabecki napisał:

Witam, mam takie może dość oczywiste pytanie - czy jest jakiś sposób żeby zagrać w battlefielda
3 "offline"? Czy jedyną możliwością gry (pytam oczywiście o jednoosobową kampanię) jest
stały dostęp do internetu?
Pozdrawiam

Jest. Wystarczy w ustawieniach (ikonka obok pytajnika) Origina wybrać tryb offline i odpalić grę z poziomu tego programu.

@cynamonowy
Na samym dole strony, na lewo od loga facebooka powinieneś mieć "Change language: English" . Klikasz i wybierasz język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 13:33, MrKoxiu napisał:

Grę dostanę w ciągu 1h i mam pytanie. Ile można mieć żołnierzy?


Maksymalnie ale i ostatecznie, najwięcej ... można mieć aż... jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O singlu się nie wypowiem, bo w niego nie grałem. ale jeżeli chodzi o multiplayer, to jedna gra umożliwia tylko jednemu użytkownikowi na raz granie online na serwerze, serwery w wersji PC są maksymalnie do 64 graczy na raz (32 vs 32)
edit jeżeli chodziło o liczbę profilów na użytkownika, to w becie nie widziałem (może przegapiłem), nie wiem jak w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 14:01, MrKoxiu napisał:

. a rozumiem, ze 2 gry = ban?

Nie do końca cię rozumiem, 2gry= ban? ee? (nie ma takiego czegoś co było w BC2 masz 1 konto możesz zmieniać nick lecz zmieniasz tym sposobem też login, a statystyki zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 13:41, Hartus napisał:

Da się ustawić angielskie głosy i polskie napisy? Przynajmniej w kampanii.


Da się, ja tak gram.

Grę zainstalowałem po polsku, a w opcjach gry włączyłem napisy i zmieniłem język głosów na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie żadnej zmiany...Jaki kolwiek bym nie wybrał serwer to ciągle "Joining Server".

Jestem ciekaw czy kiedy kolwiek będę mógł w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z wydajnością? Możecie mi doradzić jakie ustawienia powinienem wybrać na taki sprzęt? Co włączyć, a czego nie? Kombinuje pomiędzy High i Ultra ale nie mogę ustawić tych opcji tak aby mieć stale np 60 FPS-ów (Single Player). Generalnie mam koło 45, a co chwilę spada do 30, a nawet 20 paru. Może jest jakaś zbędna opcja tak jak ubersampling w Wiedźminie 2, który jest bardzo wymagający dla karty? Moja specyfikacja:

Processor: Phenom II X6 1055t
Karta: Gigabyte Gtx 460 1GB
Ram: 4 GB DDR3 1333 MHz
Płyta: Gigabyte 870A-UD3
Rozdzielczość 1920x1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z serwerami na XBL, przynajmniej wczoraj i przedwczoraj był taki problem, że po odświeżeniu tylko jeden serwer był i masakryczna kolejka do niego :S. Mam nadzieję, że jak dzisiaj wrócę to sobie spokojnie wbiję gdzie będę chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować