Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

/.../

Na moim bangla aż miło. Czasem są spadki fps-ów, ale to na chwilkę, aż komputer opanuje nadwyżkę efektów ;)
Może to kwestia sterowników? Ja gram wciąż na tych, które wydano z okazji bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że beta gry mi się zawieszała, ale oryginałka po premierze? Już w trakcie ładowania gra się zawiesza i jedyne co mogę zrobić to wyłączyć z procesów. Coś z grą jest nie tak czy ja sprzęt mam zły? Próbowałem uruchamiać na średnich i niskich ustawieniach.

Win 7 Ultimate 64-bit
AMD Phenom II x3 720 (3x3,2)
HD Radeon 4850 (1 GB)
4 GB RAM DDR 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:46, Cierpik182 napisał:

/.../

Na moim bangla aż miło. Czasem są spadki fps-ów, ale to na chwilkę, aż komputer opanuje
nadwyżkę efektów ;)
Może to kwestia sterowników? Ja gram wciąż na tych, które wydano z okazji bety.

Ja gram na tych co opublikowali parę dni temu. Na High z tego co widzę jest bez problemu. Niby dla ultra potrzeba SLI, ale przecież Tobie działa w porządku bez niego. Widocznie to wina rozdzielczości, u Ciebie na niższej jest ok, a u mnie na 1920x1080 są już problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, różnica w ilości pikseli jest niemała :) Gra działa w porządku na moim starym monitorku, ale może w trakcie tego długiego weekendu podłącze kompa do telewizora rodziców (40"), to wtedy Ci napiszę jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem single. Dzisiaj zacząłem multi. Miałem problemy z ustawieniem odpowiedniej grafikii(w single ultra, tu medium/high). Kiedy już wszystko było git, zaczęło mnie wywalać tak po 15-30 minutach grania w czasie zmiany mapy. Ok, pogodziłem się z tym. Teraz wyrzuca od razu po podłączeniu do serwera, a czasami nawet wcześniej. Niżej podaję screen z błędem. Idę oglądać jakiś film.

Ps. Żeby nie było. Nadal jestem fanboyem Battlefielda :)) Po prostu jest mi smutno z powodu tych błędów :(( Mimo wszystko, wrócę!!

20111028195855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:44, lis_23 napisał:

po prostu smuci mnie fakt,że obecnie większość,tzw." strzelanek '' to przeważnie tryb multi z doklejonym na siłę trybem single do którego w ogóle nikt się nie przykłada


To słaby sobie temat do filozoficznych rozważań wybrałeś bo BF był nastawiony na multi od zawsze. Tak jak każda inna gra na swój target.
Z tym toczeniem piany o ''grę roku'' też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:58, Cierpik182 napisał:

/.../

No, różnica w ilości pikseli jest niemała :) Gra działa w porządku na moim starym monitorku,
ale może w trakcie tego długiego weekendu podłącze kompa do telewizora rodziców (40"),
to wtedy Ci napiszę jak działa.

Ok dzięki. Ja w sumie mógłbym podłączyć kompa do innego monitora z rozdzielczością 1600x900, ale szczerze mówiąc to jestem zbyt leniwy. :) Poczekam na Twój werdykt, a póki co zadowolę się High. Może ewentualnie dodam kilka opcji z Ultra.
PS Xfire Wam nie spowalnia gry, nie? Miałem tak w przypadku F.E.A.R., że przy włączonym Xfire miałem kilkanaście FPS-ów, a po wyłączeniu już nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: macie jakąś preferowaną broń? Czy nie odczuwacie wielkich różnic oprócz tych w odblokowanych dodatkach i zmieniacie "bo tak i nowa", czy nie zmieniacie i odblokowujecie dalej dla tej broni co już ją wcześniej mieliście?

Bo szczerze mówiąc ja tam wielkich różnic nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem to ustaw sobie grafikę na auto, ważne zainstaluj najnowsze steki do karty grafiki, naprawdę pomaga , przy podłączaniu do serwa wybierz dołącz gdy gra będzie gotowa (czy jak tam jest), jeśli w trakcie wyskoczy błąd spróbuj ponownie i proszę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czytałem na konkurencyjnym portalu poświęconym tematyce gier, że redaktor uruchomił singla w max ustawieniach na gtx 580 i core I7 2600k, i gra chodziła mu płynnie przy stałych 60 klatkach przy full HD. Ja mam taki sam procek i kartę gtx 480, więc słabszą o jakieś 10-15%, i grać się w maksymalnych ustawieniach da, lecz czuć czasami rwaną animacje, choć fraps nie wykazuje spadku FPS-ów - problem z moim hardwerem czy redaktor ściemniał, i gra w takich ustawieniach bez SLI nie chodzi już płynnie?
Może ma ktoś zbliżoną konfigurację, był bym wdzięczny za podzielenie się własnymi spostrzeżeniami przy grze w singla na takich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 10:37, mw89info napisał:

Mam pytanie, czy u was też występują stutteringi (mikroprzycięcia) przy obracaniu kamerą?
Mimo, że gra jest płynna (ok. 30-35 FPS) to podczas obracania kamery występują stutteringi.
Problem wystąpił dopiero na sterownikach 285.62 (GF GTX 260 1GB).
Czy u kogoś z Was ten problem wystąpił?

Na forach BF tematy aż gorące od tego problemu.

Mam chyba to samo co Ty, choć ja gram na dx11, ale ten problem miałem także na wcześniejszych sterownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Drpepper są dostępne Dogtagi oraz kamuflaż na żołnierza tak samo jak to było z alienwarearena lecz teraz musimy mieć kody spod nakrętki (dostępne tylko z napoju drpepper) jest metoda uzyskania kluczy od ludzi z jednej strony ale nie będę reklamował (posiadam już wszystko co było dostępne z drpepper dla BF3) :)

20111029030832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach i rozdzielczości grasz? Bo widzę, że masz podobną specyfikację, a ja już szału dostaje z tą grą. Czego nie ustawie to się ścina i w porywach wyciągnie 45 fps-ów. Jedynie na średnich daje radę, ale kurde, mój sprzęt stać na wiele więcej niż Medium więc nie chcę tego tak zostawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 03:15, Hartus napisał:

Na jakich detalach i rozdzielczości grasz? Bo widzę, że masz podobną specyfikację, a
ja już szału dostaje z tą grą. Czego nie ustawie to się ścina i w porywach wyciągnie
45 fps-ów. Jedynie na średnich daje radę, ale kurde, mój sprzęt stać na wiele więcej
niż Medium więc nie chcę tego tak zostawiać...


Ja gram na 1600x1050, wszystko na ultra, tylko AAx2, i gra lubi czasem chrupnąć, szczególnie przy obracaniu kamery i w niektórych lokacjach. Średnia liczba klatek u mnie to jakieś 45-50, ale co z tego jak do płynności temu daleko. Być może to wina tych mikr przepięć, bo gdy ustawiłem na high miałem to samo tylko ilość średnia wyświetlanych klatek wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobija mnie to Origin.
Mam keya, bo dostawca dał za przeproszeniem dupy i powiedział, że nie da rady dostarczyć paczki w tym tygodniu i jak coś to będzie w poniedziałek. Ale podał keye. Ściągam sobie 12,1 GB z Origin. Zostawiłem na noc, po czym: "Wystąpił nieoczekiwany błąd, wyloguj się i zaloguj ponownie." i w ten sposób pobieranie zaczynam od początku.
A że średnia prędkość to jest 250-300 kb/s to idzie to jak krew z nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu naprawiłem sobie Bf-a i wszystko śmiga jak powinno. Przyczyną wywalania był program Asus Smart Doctor tak samo jak w BC2 kiedyś musiałem pozbyć się Easy Tune6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 03:24, EylembertTigg napisał:

Ja gram na 1600x1050, wszystko na ultra, tylko AAx2, i gra lubi czasem chrupnąć, szczególnie
przy obracaniu kamery i w niektórych lokacjach. Średnia liczba klatek u mnie to jakieś
45-50, ale co z tego jak do płynności temu daleko. Być może to wina tych mikr przepięć,
bo gdy ustawiłem na high miałem to samo tylko ilość średnia wyświetlanych klatek wzrosła.

Ściągnij Chrome. EylembertTigg tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować