Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Nie ma to jak kilka dni po premierze pierwsza aktualizacja...
Czy jak przerwę pobieranie aktualizacji w origin to czy później będę mógł kontynuować czy będę musiał od początku zacząć pobierać jak to było w bad company 2...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:04, Mikex napisał:

Pytanie do konsolowców - jak się gra? Mapy nie są za duże w stosunku do ilości graczy?

Są zdecydowanie odpowiedniej wielkości. Caspian czy ta na pustyni gdzie w tle widać wielki ogień w kilku miejscach też jest dość spora. Rozległość jest na tyle duża, że jeśli odrodzimy się w punkcie startowym to aby dotrzeć do pierwszej flagi (podbój) z buta trzeba trochę przebiec, na tyle długo, że czasami czekam aż się jakiś samochód pojawi. Myśliwce oczywiście mają jeszcze większe pole manewru, na tyle duże, że jeszcze ani razu za mapę nie wyleciałem. Jeśli chodzi o ilość graczy to najczęściej jest tak, że zadyma jest w jednym punkcie flagowym, kto wygra to idzie dalej i zadyma się przenosi, ale na pewno nie odczujesz braku ludzi na mapie. Na otwartym terenie biegnąc sobie radośnie przez łączkę zaraz sprzątnie Cię jakiś snajper. Ciasne mapki z zabudowanym terenem są jak te z CoD, ciasno i nerwowo. Przydaje się na nich celownik noktowizyjny swoją drogą, bo gracze często lubią się w zgliszczach chować i kompletnie ich nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:37, Mikex napisał:

A jak grafika w stosunku do bety?

Gram na X360, nie wiem jak wygląda bez instalowania lepszej oprawy, bo od razu ją wrzuciłem. Dodatkowe 1,5GB potrzeba. W stosunku do bety według mnie wygląda o wiele lepiej. Zdecydowanie lepiej wygląda oświetlenie, efekty światła, odbić wszystko to widać. Na ulicy widać, że jest mokro po padającym deszczu, widać odbijające się od niej światło. Niestety często lepsze tekstury doczytują się na moich oczach. Nie przeszkadza mi to, bo są to najczęściej momenty kiedy np dopiero się odrodzimy po śmierci lub kiedy zginiemy i widzimy przez chwilę naszego zabójcę. Po tym fakcie wszystko utrzymuje się płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:15, crash807 napisał:

Nie ma to jak kilka dni po premierze pierwsza aktualizacja...


mylisz się ...
pierwsza aktualizacja (prawie pół giga) była jeszcze przed polską premiera ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 12:12, T3de napisał:

Proszę podajcie mi jakieś małe ciasnawe mapy do team dm coś w stylu Isla Inocentes z
BC2...

Operation Metro,Grand Baazar, Noshar Canals, Senie Crossing - te pasują najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:24, darth_16 napisał:

Mam pytanie. W wymaganiach BF3 napisane jest, że odpali na GeForce-ach z serii 9. Jednak
chciałbym się dowiedzieć jak to jest w praktyce i jaki trzeba mieć sprzęt by przzwoicie
sobie pograć?



Aż z ciekawości sprawdziłem na starej grafice ;)

Rozdzielczość 1280x768, tekstury medium, reszta na low, płynnie działa tylko w oknie (natywna monitora to 1920).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:43, Zand79 napisał:

> Nie ma to jak kilka dni po premierze pierwsza aktualizacja...

mylisz się ...
pierwsza aktualizacja (prawie pół giga) była jeszcze przed polską premiera ;D


hm.. 246mb :P to połowa połowy giga ;P. Przynajmniej taka była na konsoli ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na konsoli grasz.. wiesz gdzie się uruchamia tryb Hardcore ?:/ nie mogę znaleźć ;/ albo go nie ma albo jest w tak oczywistym miejscu że idiotę z siebie robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:14, Kafar napisał:

Widzę że na konsoli grasz.. wiesz gdzie się uruchamia tryb Hardcore ?:/ nie mogę znaleźć
;/ albo go nie ma albo jest w tak oczywistym miejscu że idiotę z siebie robię ;)

Nie mam teraz tego przed sobą, ale zdaje się, że wchodzisz w zakładkę serwery i później w miejsce dostosowania tam gdzie zaznaczasz, że ma szukać tylko podbój np z 20+ graczami. Jeśli nie to później sam sprawdzę, bo widziałem tą opcję na bank, ale to dopiero jak w domu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:23, Damianuss1 napisał:

> Widzę że na konsoli grasz.. wiesz gdzie się uruchamia tryb Hardcore ?:/ nie mogę
znaleźć
> ;/ albo go nie ma albo jest w tak oczywistym miejscu że idiotę z siebie robię ;)

Nie mam teraz tego przed sobą, ale zdaje się, że wchodzisz w zakładkę serwery i później
w miejsce dostosowania tam gdzie zaznaczasz, że ma szukać tylko podbój np z 20+ graczami.
Jeśli nie to później sam sprawdzę, bo widziałem tą opcję na bank, ale to dopiero jak
w domu będę.


Ok czyli z tego co mówisz jest szansa że nie ma jej tam gdzie w Bad Company 2 czyli w szybkim dołączaniu do gry bo ja to tam szukałem. W wyszukiwarce serwerów też patrzyłem ale nie widziałem. W domu zerknę. Jak pierwszy to znajdziesz to daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problemy z myszką? Jest gorzej niż w Bioshocku... Ruch jest kompletnie nie płynny do tego liniowy, a wrecz czasami wygląda na akceleracje wstecznę. Podłączyłem pada i wszystko jest ok, gra się przyjemnie (oprócz k/d) , a na myszce masakra. Już w Becie było lepiej.

Edit: Jak się zastanowić to w Becie też było bardzo źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2011 o 13:11, Kafar napisał:

hm.. 246mb :P to połowa połowy giga ;P. Przynajmniej taka była na konsoli ;P.

z tego co pamiętam to 26 paź zaraz po instalce na PC pobrało mi około 465 MB. Więc to prawie cała połowa Gigabyta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce z tych nobków w BF3 dostałem kicka od administratora za to ze użyłem przeciwlotniczego pojazdu do bronienia flagi i go zabiłem buhahaha

Doliczają mi się do expa punkty jak mnie wyrzucą czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 11:34, Malcollm napisał:

A naciśnij podczas gry Lewy Alt+Enter zobaczysz co to da ;)


nic nie daje, niestety, gra przełącza się w małe okienko, a po kolejnym naciśnięciu z powrotem w duże

co ciekawsze, nie zawsze odpala mi się w oknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 14:29, MasterChiefGT napisał:

Śmiać mi się chce z tych nobków w BF3 dostałem kicka od administratora za to ze użyłem
przeciwlotniczego pojazdu do bronienia flagi i go zabiłem buhahaha

Czasami to bug PB, jak będzie się powtarzał, to go sobie ręcznie zaktualizuj.
Aha, ma ktoś problem, że samoczynnie podrywa myszkę do góry, a jeżeli spróbuje się skręcać to działa powoli i z okrutnym lagiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam takiego problemu ani razu mnie PB nie wywalił

Ale tak się kończy gra na serwerze jakiegoś klanu a potem wycina wszystkich 3 kapujących flagę to dostaje się kopa nie można być lepszym od nich ^^''
Nigdzie nie jest napisane że AA pojazd nie może być używany do capa obrony niszczenia piechoty czy tam czołgów

Dziwne podejście mają ludzie

Ale powiem tak że BF3 daje mi taką samą radochę co BF2
Tylko optymalizacja coś szurnięta nieco
Czekam na sterowniki od AMD może one coś polepszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować