Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 17:20, eske napisał:

Moim zdaniem najlepiej jest używać broni z którą czuje się najlepiej w boju.

I od kiedy odkryłem, że M4A1 (full auto) jest bardzo dobre po kilku meczach od razu podskoczyło mi k/d do 1,81 :p. Niestety nadal u mnie kiepsko z celnością, 13,3%. Wiem, że to wina tego, że po prostu walę jak tylko kogoś zobaczę byle gdzie byleby tylko dostał kulkę. Przy okazji tego M4 to jest taka mała różnica między nimi, ten pierwszy jest dwustrzałowy lub jeden nabój, a ten drugi jest właśnie full auto, seria trzech i jeden. Zdecydowanie wolę full auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę już narzekań, więc zapytam: da się grać? Nie występują problemy, przeciążone serwery, lagi itp.? Napomnę, że mój PC ciągnie BF3 na Ultra, więc tych, co mają C2D i GF88xx proszę, aby jednak nie narzekali na to, że im ścina lub gra nie wytrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:19, Grinczar napisał:

Nie widzę już narzekań, więc zapytam: da się grać? Nie występują problemy, przeciążone
serwery, lagi itp.? Napomnę, że mój PC ciągnie BF3 na Ultra, więc tych, co mają C2D i
GF88xx proszę, aby jednak nie narzekali na to, że im ścina lub gra nie wytrzymuje :)

Pewnie że da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 20:19, Grinczar napisał:

Nie widzę już narzekań, więc zapytam: da się grać? Nie występują problemy, przeciążone
serwery, lagi itp.? Napomnę, że mój PC ciągnie BF3 na Ultra, więc tych, co mają C2D i
GF88xx proszę, aby jednak nie narzekali na to, że im ścina lub gra nie wytrzymuje :)

Jest parę problemów - m.in. na mapkach Caspian Border, Tehran Highway i Kharg Island w Rushu są lagi. I to takie, że grać ciężko.
Ale poza tym problemów u siebie nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 21:52, MrMatikm napisał:

Witam,
mam jakiś dziwny problem z oświetleniem. Generalnie mapy są niedoświetlone, a jedyne
prawidłowo oświtlone miejsca to takie kwadraty (patrz obrazek). Plis pomóżcie.
Screen: http://imageshack.us/photo/my-images/809/beztytuumzv.jpg/

Powszechny problem prawdopodobnie głównie na serii HD5000 (także mobilne). Sam też to mam. Jesli to nie z winy DICE, to o ile PCty mają szansę na naprawę problemu, tak np. lapki już mogą pomarzyć, bo stery do lapków nie wychodzą prawie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 21:58, Damianuss1 napisał:

I kolejny dobry wieczorny meczyk, było ostro.

Jak można takie staty wykręcać... Ja zwykle wychodzę na 0 albo o jakieś 3-4 wiecej killi niż padnięć XD Nooo zdarza sie nieć też gruuubo ujemne staty. Zwykle gram na Operation Metro i Seine Crossing , podbój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 21:58, Damianuss1 napisał:

I kolejny dobry wieczorny meczyk, było ostro.


No ja ostatnio miałem też dobry meczyk ponad 6tysi pkt się uzbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że coś takiego jak współpraca to rzadkość w tej grze. Chyba jest jeszcze gorzej niż w BC2 a myślałem że tego nie można przebić. Informuje kolesia że chcę amunicję a ten ucieka gdzieś. Nie wiadomo po co, biega w kółko i żyje wogóle w innym świecie. Niektórym to bym dał perma za bycie idiotą i robienia na złość. Wsiadamy do helikoptera jest nas 5 i koleś leci i po chwili się rozbija bo o tak mu się spodobało. Bo cham zrobi na złość i będzie zadowolony. Takim "graczom" to podziękujemy bo tylko psują rozgrywkę. Wiem że czasami można zahaczyć i się rozbić no ale koleś to ewidentnie poleciał na skały i się rozbił. Szkoda że nie mam admina bo u mnie to już by poleciał na zawsze bo ja nie mam zamiaru się z takimi typami użerać. No ale cóż admina nie było i nadal robił po złości. Ech porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:20, Dante_Syn_Spardy napisał:

Szkoda że coś takiego jak współpraca to rzadkość w tej grze. Chyba jest jeszcze gorzej
niż w BC2 a myślałem że tego nie można przebić. Informuje kolesia że chcę amunicję a
ten ucieka gdzieś. Nie wiadomo po co, biega w kółko i żyje wogóle w innym świecie. Niektórym
to bym dał perma za bycie idiotą i robienia na złość. Wsiadamy do helikoptera jest nas
5 i koleś leci i po chwili się rozbija bo o tak mu się spodobało. Bo cham zrobi na złość
i będzie zadowolony. Takim "graczom" to podziękujemy bo tylko psują rozgrywkę. Wiem że
czasami można zahaczyć i się rozbić no ale koleś to ewidentnie poleciał na skały i się
rozbił. Szkoda że nie mam admina bo u mnie to już by poleciał na zawsze bo ja nie mam
zamiaru się z takimi typami użerać. No ale cóż admina nie było i nadal robił po złości.
Ech porażka :/


Chciałbym zauważyć, że powodem takiego zachowania wśród graczy jest chęć rywalizacji. Bo po co mieć na uwadze dobro zespołu skoro można się wbić na szczyt rankingu i chwalić się nie wiadomo czym. A tak w ogóle to skąd pomysł, że za zabijanie jak największej liczby przeciwników jest najwięcej punktów? To właśnie za grę zespołową zbija się całą śmietankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyrzutni Javelin można zmienić trajektorie lotu pocisku ? W opisie tej broni jest napisane, że są dwa tryby. Mi działa tylko jeden - pocisk leci po linii prostej. Wciśnięcie literki "V" niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jeśli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam do plutonu: U.S. Navy Seals
Tylko na PS3!
Jeżeli ktoś nie wie skąd nazwa plutonu to proponuję poczytać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:46, Dalvert napisał:

Czy przy wyrzutni Javelin można zmienić trajektorie lotu pocisku ? W opisie tej broni jest napisane, że są dwa tryby. Mi działa tylko jeden - pocisk leci po linii prostej. Wciśnięcie literki "V" niczego nie zmienia.


Przy drugim trybie pocisk leci w górę po czym spada na cel. Jeżeli celowałeś z bliska to raczej byś tego nie dostrzegł, dlatego sprawdź czy jesteś wystarczająco daleko od celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:48, eske napisał:

> Czy przy wyrzutni Javelin można zmienić trajektorie lotu pocisku ? W opisie tej
broni jest napisane, że są dwa tryby. Mi działa tylko jeden - pocisk leci po linii prostej.
Wciśnięcie literki "V" niczego nie zmienia.

Przy drugim trybie pocisk leci w górę po czym spada na cel. Jeżeli celowałeś z bliska
to raczej byś tego nie dostrzegł, dlatego sprawdź czy jesteś wystarczająco daleko od
celu.


Czy jestem blisko czy daleko nie ma żadnego znaczenia, zawsze pocisk leci po linii prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:48, Hartus napisał:

Czy wy też macie takie szczęście, że po dołączeniu do gry prawie zawsze trafiacie do
tej mocno przegrywającej drużyny?

Tak, bęcki obowiązkowe. Ja trace siły do tego BFa. Chciałem dostać to co w BC2 tylko lekko odnowione a dostałem ch*j wi co za przeproszeniem. Mówię tak tylko i wyłącznie dlatego, że za nic nie potrafię przerzucić się na BFa3... Padam w pizdu często, pod koniec rundy można szukać mnie na końcu tabeli... Może ktoś z was szykuje poradnik dla ciot w tej grze? Chętnie wezmę się za lekture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w BC2 było tak, że pociski opadają tylko ze snajperek. Reszta broni strzela idealnie prosto. A jeżeli pociski opadają, to po baaaardzo długim dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:48, Hartus napisał:

Czy wy też macie takie szczęście, że po dołączeniu do gry prawie zawsze trafiacie do
tej mocno przegrywającej drużyny?


Bo zazwyczaj ludzie uciekają z teamu przegrywającego. Siłą rzeczy trafiasz tam, gdzie jest mniej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować