Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 12:06, KrisK91 napisał:

Pograłem trochę i jak na razie bardziej podobało mi się Bad Company 2.

Wbiegnij w grupę wroga? Nie pomyliłeś tej gry z CoDem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam bo zastanawiam się na kupnem. Czy gra opiera się na przeglądarce(tak jak beta) czy normalnie jak np. Bad Company 2? I czy się opłaca to najważniejsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:39, doflamingo napisał:

To z przeglądarką zostało, co do drugiego pytania, to osobiście gry nie kupiłem i jestem
z tego powodu bardzo zadowolony :)


dzieki za info też już nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:39, doflamingo napisał:

To z przeglądarką zostało, co do drugiego pytania, to osobiście gry nie kupiłem i jestem
z tego powodu bardzo zadowolony :)



To ciekawe,skoro gry nie kupiles to jak mozesz stwierdzic czy bylo warto czy nie skoro nie grales w pelna wersje?Lepiej przekonac sie na wlasnej skorze czy gra jest warta zakupu czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 15:34, Sipso2008 napisał:

Problemem jest brak demka/triala. Też chętnie bym się przekonał jak mi działa multi,
ale jak?



No to Ci powiem ze wczesnie sie obudziles,jakis miesiac temu Dice wypuscilo otwarta bete...:P.Oczywiscie teraz juz jest zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ci powiem, że betę potraktowałem jako test gameplayu, bo działać to ona w kratkę u mnie działała i nie jestem pewien czy teraz nie będzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gdybym teraz kupił edycje limitowaną to nadal dostał bym DLC "Powrót do Karkand" czy dodatek jest tylko dla tych co zarejestrowali kod przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:34, Fang napisał:

Mam pytanie czy gdybym teraz kupił edycje limitowaną to nadal dostał bym DLC "Powrót
do Karkand" czy dodatek jest tylko dla tych co zarejestrowali kod przed premierą?


Możesz spokojnie zamawiać, zresztą sprawdź sam jeśli nie wierzysz :):
http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-3-edycja-limitowana?utm_source=top10&utm_medium=link&utm_campaign=sklep%5Fgram

Póki co jest niedostępna, więc o to, czy edycja limitowana jeszcze będzie w sprzedaży musisz się zapytać obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:34, Fang napisał:

Mam pytanie czy gdybym teraz kupił edycje limitowaną to nadal dostał bym DLC "Powrót
do Karkand" czy dodatek jest tylko dla tych co zarejestrowali kod przed premierą?



Edycja Limitowana da ci taki dostęp bo w Orgin będzie pisać że masz LE więc za friko dostaniesz ten dodatek
Gdzieś po jakichś stronach i na allegro była jeszcze dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 23:45, Damianuss1 napisał:

> Jak można takie staty wykręcać...
Zdradzę Ci tą tajemnicę ;p. Celownik noktowizyjny czyni cuda, kiedy go zakładasz BF3
zmienia się w grę typu zestrzel świecące punkciki.

Nooo dobra, założyłem noktowizyjniaka do A-91 + tłumik i starałem się zabijać na cichacza co jest kompletnie wbrew mojemu stylowi gry. Efekt? 25-6 co jest moim osobistym rekordem. Mapa: Operation Metro, podbój 32os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie... Jak zalogować się do battlelog? kiedy wpisuję hasło z konta EA do battlelog, wyskakuje mi napis, że najpierw muszę kupić BF3. Problem w tym, że kupiłem i mimo to nie mogę się zalogować, za każdym razem ten sam komunikat. Wersja na xbox, przepustka do multi wpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ twierdzi, że przed logowaniem do Battleloga powinieneś zagrać w multi/coopa. Na PC wystarczy powiązać klucz z kontem, a na konsoli należy zagrać w tryb sieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Podobno sporo ludzi ma z tym problem. Słyszałem, że kontakt z pomocą techniczną EA pomaga - chociaż w większości przypadków przyznają że mają z battlelogiem problemy i "pracują nad tym" z tego co wyczytałem paru osobom coś tam zresetowali i mogą się logować.

Możliwość zalogowania się w battlelogu mając konsolową wersję gry to czysta loteria. Ja na razie czekam na odpowiedź z pomocy technicznej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 15:29, szaryczlowiek napisał:

To ciekawe,skoro gry nie kupiles to jak mozesz stwierdzic czy bylo warto czy nie skoro
nie grales w pelna wersje?Lepiej przekonac sie na wlasnej skorze czy gra jest warta zakupu
czy tez nie.

Przetestowałem betę (dwie różne mapy) które kompletnie nie przypadły mi do gustu o czym pisałem kilkadziesiąt stron temu, później na forach EA pisali, że to co widać w becie to już praktycznie gotowy produkt. w pudełku będzie to samo, ale z lepszą oprawą graficzną i mniejszą ilością błędów. Pomimo tego zrobili różnice między betą a wersją premierową, np. składy,latarki, system trafień, obrażenia broni. W sumie troszkę poprawili finałową wersję, ale jest też kilka nowych rzeczy zaobserwowanych w negatywnych komentarzach graczy które mi się nie podobają po wydaniu pełnej wersji gry, np.: celownik noktowizyjny, po którym styl gry zmienia się w strzelanie do świecących kropek, aby być jednym z pierwszych na serwerze. niestety widziałem ten tryb tylko na YT, ale to wystarczy, abym śmiało stwierdził, że ten styl przewagi nad niektórymi graczami, którzy nie używają tego dodatku do broni, to nie mój styl walki. W sumie EA zrobiła mi straszne świństwo zmieniając trochę mechanikę gry w premierowej wersji. No ale cóż, Jeżeli pełna wersja biję na głowę betę, to mogą obwiniać sami siebie za to, że nie zamierzam kupić ich produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:40, KrisK91 napisał:

>(...)


Wielkie dzięki, spróbuję :) mam nadzieję, że to coś da; EA niepotrzebnie stara się ulepszyć coś, co i tak jest już bardzo dobre. Tylko komplikują sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować