Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 19:59, diabolo20 napisał:

a może mi ktoś polecić jakieś polskie dobre serwery na 64 graczy z dużymi mapami i limitem
snajperów?


Nie ma chyba czegoś takiego jak limit jakiejś klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 20:22, Kafar napisał:

Nie ma chyba czegoś takiego jak limit jakiejś klasy.

oczywiście że są. To tylko kwestia admina. Jak przejrzysz serwery to znajdziesz typu "only" coś tam wczoraj widziałem snajper only albo German only ;D
Ale nie wiem czy są jakieś PL

PS.
no właśnie tez miałem to na myśli. Ustawienia klasy w robocie i inne zabawy z Battlelogu a w domu czysta gra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:40, Crew_900 napisał:

Ale dziwne. Zawsze po włączeniu kompa, pierwsze uruchamiane Battlefielda kończy się błędem,
że program przestał działać -.-


Też tak mam ale tylko jak odpalam Multi, pewnie trzeba poczekać na patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:34, Crew_900 napisał:

Jak to jest możliwe, że gościu zniszczył jednym zwykłym granatem czołg który miał 100%
sprawności ?


Może nabił granatem 1000 zabójstw i odblokował Nuke Attachment? Pewnie przyczyną zniszczenia było coś innego... W BC2 często myślałem, że padłem od tego, a okazuje się, że to coś zupełnie innego. Chyba, że na feedzie pisało, że granatem to.. no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 14:35, Damianuss1 napisał:

> Nie mówcie mi że flary do smigłowców i jetów trzeba odblokować !?
Tak, ale następuje to dość szybko, są to pierwsze w kolejności dodatki do odblokowania.

Fajnie, tylko że w międzyczasie rozwalają mnie myśliwce z auto namierzaniem i trybem maskowania, a ja mogę sobie co najwyżej popierdykać z działka, bo rakiety to chyba też są do odblokowania. Jedyne co mogę robić to polować na helikoptery i snajperów na dachach, a i z tym na początku ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 22:21, Darkstar181 napisał:

> > Nie mówcie mi że flary do smigłowców i jetów trzeba odblokować !?
> Tak, ale następuje to dość szybko, są to pierwsze w kolejności dodatki do odblokowania.

Fajnie, tylko że w międzyczasie rozwalają mnie myśliwce z auto namierzaniem i trybem
maskowania, a ja mogę sobie co najwyżej popierdykać z działka, bo rakiety to chyba też
są do odblokowania. Jedyne co mogę robić to polować na helikoptery i snajperów na dachach,
a i z tym na początku ciężko.


Rakiety są drugim unlockiem (po flarach). Idiotyczne, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 22:21, Darkstar181 napisał:

Fajnie, tylko że w międzyczasie rozwalają mnie myśliwce z auto namierzaniem

Samym śmigłowcem flary nabiłem waląc do jadących samochodami :p, na kilka rundek i spokojnie wejdzie. Myśliwcem na początku warto atakować tylko innego myśliwca. Wystarczy, że wejdziesz mu na ogon, oznacz go szybko to jeśli go zgubisz łatwo wypatrzysz go ponownie. Najważniejsze go wejść mu na ogon i odpowiednio manewrować, kiedy zawraca obniżyć prędkość maksymalnie i nie spuszczać z celownika. Kilka takich manewrów i masz flary, masz rakiety, z którymi też właściwie łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 22:24, Reffanov napisał:

> > > Nie mówcie mi że flary do smigłowców i jetów trzeba odblokować !?
> > Tak, ale następuje to dość szybko, są to pierwsze w kolejności dodatki do odblokowania.

>
> Fajnie, tylko że w międzyczasie rozwalają mnie myśliwce z auto namierzaniem i trybem

> maskowania, a ja mogę sobie co najwyżej popierdykać z działka, bo rakiety to chyba
też
> są do odblokowania. Jedyne co mogę robić to polować na helikoptery i snajperów na
dachach,
> a i z tym na początku ciężko.

Rakiety są drugim unlockiem (po flarach). Idiotyczne, ale tak jest.


Z helikopterem nie miałem żadnych problemów a to tylko dlatego że w co-op szybko się nauczyłem latać i szybko odblokowałem flary i namierzanie. No niestety z myśliwcami to mi dłużej zajęło ale jestem na dobrej drodze. Chociaż powiem wam szczerze że to namierzanie automatyczne jest beznadziejne. Bo jak siedzisz na ogonie to lepiej strzelać z działka bo zanim namierzyć to trochę trwa i do tego najczęściej przeciwnik ma flarę więc rzadko kiedy trafisz w typa no chyba że się spóźni albo miał flarę wcześniej wykorzystaną. To samo jest jak namierzasz helikopter on Cie namierza z bardzo dużej odległości a ja nie mogę i dopiero jak jestem strasznie blisko to co prawda zdąży namierzyć ale potrafi być tak że nie zdążę rakiet puścić bo będzie po za zasięgiem. Trochę powinno to mieć większy zasięg. Ja to się teraz staram odblokować rakiety z laserem na pojazdy naziemne i będę namierzał automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie odkryłem, że jak ktoś narzekał na przegiętą sprawność SCAR-H (lub chwalił będąc tym co go ma w łapie ;) ), to to co przychodzi potem, czyli A-91 jest, jak dla mnie, jeszcze tak z 2x lepsze od scara ;) . Szybkostrzelny, celny, no MIAZGA :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem w misji Kafarow. Kampania mi się podoba (ogólnie to mało gier mi się nie podoba), ale straszne są QTE. Są puste, za mało wciskania za długa animacja. Najlepszy QTE to był

Spoiler

ten z zabiciem szczura nożem po trzęsieniu ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi dziala na ULTRA i FPSy zawsze powyzej 30. Zazwyczaj ok 45-55. I obawiam sie... ze jest cos nie tak. No bo gra ma duze wymagania a ja mam wszystko na maxa tylko rozdzialka 1024x1280 (max na monitorze) i gra chodzi mega-plynnie.

Poza tym miedzy Low a Ultra nie ma tak duzej roznicy, cienie i oswietlenie. W texturlach niewielka roznica... powiedzcie mi czy u was tez tak jest czy nie?

Spec. kompa - Radeon HD5870Saphirka (krecony), i5 760 2,8Ghz (3,33 na Turbo), 4gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 10:44, MacabraDance napisał:

Spec. kompa - Radeon HD5870Saphirka (kręcony), i5 760 2,8Ghz (3,33 na Turbo), 4gb ramu.

Masz dobrego kompa. Tak naprawdę różnica między medium/high, a ultra to oprócz masakrycznego spadku wydajności, zasięg widzenia detali. Czyli zobaczymy różnicę najbardziej przy używaniu celowników z dużym przybliżeniem. Nie wiem jednak czy grasz na DirectX 11? Jakie masz Windowsy?

Jak na taką grafikę przy medium gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 10:44, MacabraDance napisał:

Gra mi dziala na ULTRA i FPSy zawsze powyzej 30. Zazwyczaj ok 45-55. I obawiam sie...
ze jest cos nie tak. No bo gra ma duze wymagania a ja mam wszystko na maxa tylko rozdzialka
1024x1280 (max na monitorze) i gra chodzi mega-plynnie.

Poza tym miedzy Low a Ultra nie ma tak duzej roznicy, cienie i oswietlenie. W texturlach
niewielka roznica... powiedzcie mi czy u was tez tak jest czy nie?

Spec. kompa - Radeon HD5870Saphirka (krecony), i5 760 2,8Ghz (3,33 na Turbo), 4gb ramu.

Gra jest fantastycznie zoptymalizowana więc czego chcerz zwłaszcza takim sprzetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam i5 2.8Ghz, GF 460GTX, 4GB RAM i w 1280x1024 na Ultra jak już jest jakaś akcja poważniejsza to jest praktycznie niegrywalne żeby efektywnie dało się grać. Za to w High jest MEGA płynnie. Także mam na razie ustawioną część na ultra, część na high i gra się bezproblemowo i bez zwolnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 00:36, DarkWolf_PL napisał:

FAQ Battlefield 3

///

Hej, Dodaj do FAQ jak możesz:

9. Jak zmienić imię żołnierza?
Wejść na http://www.origin.com/us/change-id
Nastąpi zmiana ID EA we wszystkich grach.

10. Jak zdobyć dodatkowe dog-tagi?
1) Obejrzeć zwiastun filmu Act of Valor na na http://actofvalor.com/bf3/
2) Zarejestrować się na stronie http://www.alienwarearena.com/giveaway/battlefield-3-dog-tag-item-giveaway/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować