Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 20:40, Crew_900 napisał:

Ale dziwne. Zawsze po włączeniu kompa, pierwsze uruchamiane Battlefielda kończy się błędem,
że program przestał działać -.-


U mnie jest lepiej. Pierwsze uruchomienie kończy się błędem, drugie uruchomienie włącza mi single player i dopiero za trzecim razem mogę normalnie uruchomić multi albo co-op. Może DICE myśli, że skoro już włączył się single, to gracz chociaż chwilę zagra i podbije im statystyki grania w kampanię. Nic z tego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 11:21, Astropath napisał:

U mnie jest lepiej. Pierwsze uruchomienie kończy się błędem, drugie uruchomienie włącza
mi single player i dopiero za trzecim razem mogę normalnie uruchomić multi albo co-op.
Może DICE myśli, że skoro już włączył się single, to gracz chociaż chwilę zagra i podbije
im statystyki grania w kampanię. Nic z tego :]

Jest tak wtedy gdy Origin nie widzi połączania z siecią daje Ci możliwość zagrania w Singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No ja też miałem problemy z ogarnięciem jetów, ale jakoś się udało i teraz jeżeli nie trafi się jakiś kozak na serwerze to w powietrzu rządzę ja. Co ciekawe miałem ambitny plan latania na padzie. Owszem beczki robi się łatwo ale nacelować działkiem już tak łatwo nie jest. Faktycznie wkładanie rakiet plot jest bezsensowne bo:
1. jak zaczynasz namierzać inny samolot to jego odruchem bezwarunkowym będą uniki, a po co nam one?
2. jak siedzisz na ogonie myśliwca i ten jet nie jest tego świadomy masz taką przewagę że ustawiasz się jak chcesz i walisz serię z działka (jedna celna seria i jest już unieruchomienie, czyli spadek wytrzymałości poniżej 50% a co się z tym wiąże to trudności w sterowaniu)
Co do rakiet P-Z to muszę Cię rozczarować, też byłem na nie "napalony" a jak przyszło co do czego i odblokowałem było bez szału a nawet gorzej. Jedna rakieta nie powoduje nawet unieruchomienia pojazdu. Nie wiem czy lepsze już nie są rakiety FFAR.

Ogólnie bardzo spodobał mi się tryb HC. Na normalu i ja i przeciwnicy walą do czerwonych trójkącików i dlatego dużo zabijam i dużo razy ginę. A na hardkorze trzeba zdać się już tyko na swoje umiejętności i spostrzegawczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 17:05, Redjevel napisał:

Kolejne 5 darmowych dogtagów oglądamy filmik noo i na koniec wybieramy platforme pc/xbox/ps3
no i logujemy sie do ea.

Hmm to te same co wcześniej, w każdym razie mi dało info, że mam już te blaszki. Niemniej dzięki, świetny film się szykuje swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaale... jak tooooo? Jedyne co mi przychodzi do głowy to campienie w wersji "ultimate".... jak dla mnie taka gra to nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 18:50, MKRaven napisał:

Aaaaaaale... jak tooooo? Jedyne co mi przychodzi do głowy to campienie w wersji "ultimate"....
jak dla mnie taka gra to nie gra...


Niekoniecznie. Ja dobre wyniki (4k, 5k, 6k) wbijam poprzez: kill, flaga, kill, obrona, head, zniszczenie pojazdu, flaga, kill i to wszystko w ciągłym ruchu. Nie wiem jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 19:15, Caymanpl napisał:

> Aaaaaaale... jak tooooo? Jedyne co mi przychodzi do głowy to campienie w wersji
"ultimate"....
> jak dla mnie taka gra to nie gra...

Niekoniecznie. Ja dobre wyniki (4k, 5k, 6k) wbijam poprzez: kill, flaga, kill, obrona,
head, zniszczenie pojazdu, flaga, kill i to wszystko w ciągłym ruchu. Nie wiem jak inni.

Jemu chyba bardziej chodziło jakim cudem utrzymał się przy życiu przez cały mecz... to raczej rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ci powiem, że nie kampiłem, od razu wyrwałem czołgiem do środkowej bazy na mapie wzgórze Demawendu i tam się przez większość czasu poruszałem więc rzucałem się mocno w oczy. Punktów w swojej karierze miałem więcej ciągle biegając jak kolega wcześniej pisał wbijając kill,flaga,kill itp. Po prostu teraz tym czołgiem ładnie ich zjechałem każdy wrogi pojazd szybko zniszczyłem a piechotę szybko zdejmowałem zdarzyło się, iż czołg już rozlatywał się, ale wtedy wycofywałem się i naprawiałem pojazd po czym znowu jechałem tam gdzie najwięcej wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 12:28, diabolo20 napisał:

Kto chce mie w znajomych dodać do listy:) luk_18pl


To powiedz przynajmniej na jakiej platformie grasz :)

Zapraszam również do wspólnej gry w co-op'a bądź multi.Mój nick na PSN to: eskePl
Będę grał dzisiaj po 12.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 19:50, eske napisał:

> Kto chce mie w znajomych dodać do listy:) luk_18pl

To powiedz przynajmniej na jakiej platformie grasz :)

Zapraszam również do wspólnej gry w co-op''a bądź multi.Mój nick na PSN to: eskePl
Będę grał dzisiaj po 12.00.

pc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 20:44, Redjevel napisał:

No to mamy trailer z karkand
http://www.youtube.com/watch?v=TyN_Zjw4l-s&feature=player_embedded
dobrze ze nie kupiłem limited edition bo i tak mi sie juz ten battlefield znudził


A mi wręcz przeciwnie :P . Dostanę wreszcie to czego mi tu brakuje, czyli jakieś bardziej otwarte mapy z mniejszą ilością budynków, a więcej roślin i otwartej przestrzeni. Can''t wait to get it :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować