Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2011 o 21:08, T3de napisał:

Za co dostajemy service stary?

Wydaje mi się, że po prostu za używanie danej broni. Z każdym zabiciem zwiększa się procent do następnej gwiazdki. Ja na przykład używam głównie AKS-74u i mam na nim 2 service stary.

Wiadomo ile można mieć tych gwiazdek na daną broń? I ile jest poziomów w grze? Nie mówcie mi, że 145...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 11:04, byverter napisał:

Jak na taką grafikę przy medium gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana.


Czyli rozumiem że grasz na średnich detalach? Z tego co patrzyłem na twoim gramsajcie masz kompa podobnego do mojego tylko procek podkręcony do 3,4ghz (ja mam do 3,1ghz, dalej się nie da bo pojawia się bluescreen ;d) i lepszą kartę graficzną (ja mam Geforce 285 GTX) i gram na ustawieniach automatycznych, ustawionych przez grę a dokładniej mam wszystko ustawione na medium oprócz tekstur które mam na High i mam AF x4 i gra chodzi płynnie. Pytam się ciebie na jakich detalach grasz ponieważ zastanawiałem się czy wymienienie samej karty graficznej wystarczyłoby żeby grać na wysokich detalach. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Service Stary dostaje się za kille zdobyte daną bronią. Można ich chyba mieć nieskończoność.

A leveli jeżeli dobrze wiem jest 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:04, Hartus napisał:

> Za co dostajemy service stary?
Wydaje mi się, że po prostu za używanie danej broni. Z każdym zabiciem zwiększa się procent
do następnej gwiazdki. Ja na przykład używam głównie AKS-74u i mam na nim 2 service stary.

Wiadomo ile można mieć tych gwiazdek na daną broń? I ile jest poziomów w grze? Nie mówcie
mi, że 145...


Za 100 killi masz gwiazdkę czyli żeby zdobyć przykładowo 10 gwiazdek musisz zabić daną bronią 1000 przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:06, Sipso2008 napisał:

Tak, Service Stary dostaje się za kille zdobyte daną bronią. Można ich chyba mieć nieskończoność.

A leveli jeżeli dobrze wiem jest 150?

Ile leveli?! 150... Ja mam 17 dopiero, ale pewnie nie o te levele chodzi... Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:08, T3de napisał:

Za co dostajemy service stary?


Jak napisali powyżej, czyli za bronie, ale również są service stary za poszczególne klasy - te warte są po 10k punktów, a zdobywa się je za zebranie kompletu unlocków z danej klasy i kolejne wielokrotności całkowite liczby punktów na komplet.

Poziomów jest 145.


Co do Back to Karkand, to:
1. 4 mapy
2. 10 (czy więcej) nowych broni
3. 3 nowe pojazdy
4. nowy tryb gry: Conquest Assault
5. nowy coop/zadania/ciężko powiedzieć co (ale dające unlocki): Assignments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:50, SpecShadow napisał:

Conquest Assault? Czym to się różni od normalnego Conquesta? Mniejszymi mapami? Punktami
blisko siebie?


Jeśli się nie mylę: jedna strona zaczyna z punktem którego nie można zająć, druga ma wszystkie pozostałe i się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:06, Pietruszex napisał:

ustawione na medium oprócz tekstur które mam na High i mam AF x4 i gra chodzi płynnie.
Pytam się ciebie na jakich detalach grasz ponieważ zastanawiałem się czy wymienienie
samej karty graficznej wystarczyłoby żeby grać na wysokich detalach.

Gram podobnie wszystko na medium AF x4 AA x0 HBAO wyłączone (dużo klatek daje!), tesktury na high. Nie ma sensu wymieniać karty. Ja swoją w większości czasu wykorzystuje w 50% procentach. CPU wszystko blokuje... np. AC2 chodzi mi w 35 klatkach, a karta jest używana w 35%... Miałem zmienić na i5 2500k, ale przepiłem pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 09:39, diabolo20 napisał:

Witam
Macie problem z połączeniem copa ze znajomym bo mi nic niewyskakuje po wysłaniu zaproszenia:(

to wina antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam procesor 2394 MHz, pamieć RAM 2048 MB, kartę graficzną ATI Radeon HD 4800 Series 1784 MB. A Battlefield 3 bardzo mi się zacinał nawet na najniższych ustawieniach. Teraz z kolei gdy włączam gre pojawia się komunikat "not optimum mode recommended mode: 1280x1024 60hz". Problem w tym, że nie mam tego jak zmienić, bo nie mogę przez ten komunikat wejść do gry do ustawień... A rozdzielczości nie zmieniałam wcześniej w ustawieniach była ustawiona cały czas na: 1280x1024 63Hz, dlatego że nie było opcji by ustawić na: 1280x1024 60hz.... Czy ktoś w czym problem? Tylko z Battlefieldem 3 tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się, że z takim procesorem i z taką ilością Ram działa Ci tak BF3. Chociaż się dziwię, że się włączył ;).
Jakbyś mogł/a podać dokładniej procesor, to by coś można byłoby zaradzić. Dokup jeszcze 2GB ram i powinno starczyć. Karta też nie jest dobra, a do tej gry jest wymagana o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor to Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40GHz

Jak grałam w singlu to działało dosyć płynnie na medium. Ale to zapewne przez to, że są wtedy mniejsze otwarte przestrzenie.

W takim razie co polecałbyś zmienić? Procesor i kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 11:32, 332 napisał:

W takim razie co polecałbyś zmienić? Procesor i kartę graficzną?

Proc daje rade - sam na takim gram.
Zacznij od RAMu - 2GB to zdecydowanie za malo. Absolutnym minimum jest 4GB RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 13:30, Deathscythe napisał:

Prosiłbym osobę posiadającą wersję konsolową BF3 o kontakt na priv. Chciałbym coś sprawdzić. gg: 5013756


Jak już prosisz o kontakt to chociaż wbij na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazl ktos moze sposob na to, jak odciąć origina od mozliwosci przeszukiwania dysku twardego? czy macie to gdzies? bo jak wiadomo origin węszy sobie swobodnie po naszych danych, dostarczając ea informacji ktorych w posiadaniu byc nie powinni np. zainstalowane/odinstalowane aplikacje itp.

osobiscie chcialem sie pobawic w zamkniecie tego dziadostwa w sandboxie, ale nie wiem czy jest sens i czy to zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować