Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

pogralem troche i musze z przykroscia powiedziec, ze polskie serwery sa okropne, nie polecam a wrecz odradzam, admini robia sobie co chca (zabijaja graczy z wrogiego teamu ot tak widzimisie pare razy itp.)
nie polecam w szczegolosci klanowych serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:26, Onybic napisał:

pogralem troche i musze z przykroscia powiedziec, ze polskie serwery sa okropne, nie
polecam a wrecz odradzam, admini robia sobie co chca (zabijaja graczy z wrogiego teamu
ot tak widzimisie pare razy itp.)
nie polecam w szczegolosci klanowych serwerow

A serwer G4G.pl jest nawet ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:51, diabolo20 napisał:

> pogralem troche i musze z przykroscia powiedziec, ze polskie serwery sa okropne,
nie
> polecam a wrecz odradzam, admini robia sobie co chca (zabijaja graczy z wrogiego
teamu
> ot tak widzimisie pare razy itp.)
> nie polecam w szczegolosci klanowych serwerow
A serwer G4G.pl jest nawet ok:)


zalezy ktory z serwerow g4g ;) teraz mialem na mysli pewien polskiego klanu, w ktorym najpierw admin zabil mnie i znajomego po okolo3 razy (bylismy caly czas top2 co runde ;e) wkurzylem sie napisalem zeby ssal, to zaczal mnie zabijac jakies 3 razy jeden za drugim to wyszedlem z serwa, nie ma sily na ludzi, ktorzy lykneli troche powera...

btw serwery g4g czasem potrafia zalagowac na niektorych mapach, ogolnie polecam te od multiplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nauczyłem się w BF2 że polskie serwery są marne. Albo nie może trochę inaczej: gracze na tych serwerach są marni. Dlatego też w BF3 gdy szukałem serwerów automatycznie w wyszukiwarkę wklepałem de żeby mieć święty spokój. Jedyną różnicą na minus miedzy polskimi a niemieckimi serwerami jest różnica pingów. Do pl mam jakieś 4-8, a ger ok 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
powiedzcie mi, jaka waszym zdaniem jest najlepsza klasa do gry ( pomijając zwiadowce, bo to jest inna bajka ;)). Wiem, że część osób odpowie, że to zależy od stylu gry, ale chodzi mi o to, która z nich jest najbardziej uniwersalna... Liczę na odpowiedź, gdyż jestem "zagubiony" haha.

P.S.
W gram.pl w tygodniu z grą "Battlefield 3" przeczytałem, że człowiek wsparcia jest słaby - nie polecają go, a grając w multi widzę dużo osób grających własnie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:11, Hubertusk napisał:

Cześć,
powiedzcie mi, jaka waszym zdaniem jest najlepsza klasa do gry ( pomijając zwiadowce,
bo to jest inna bajka ;)). Wiem, że część osób odpowie, że to zależy od stylu gry, ale
chodzi mi o to, która z nich jest najbardziej uniwersalna... Liczę na odpowiedź, gdyż
jestem "zagubiony" haha.

Inżynier. Doskonały do naprawy, i niszczenia pojazdów, przy odblokowaniu późniejszych pistoletów maszynowych (np. Mp45) śmiercionośny także dla piechoty. Bierzesz A-91 bądź MP45 na piechotę, Stingera na heli/jety, minę na pojazdy (stawiasz w okolicach wjazdów do flag i tych stacji do wysadzenia), bądź lutownicę do naprawy i jesteś IMBA :P
Serio, moim zdaniem nie ma lepszej klasy. Dobry jest też szturmiarz, ze względu na apteczki i defibrylator, ale ja wolę inżyniera.
Wsparcie faktycznie nie jest takie dobre. Ma co prawda moździerz,ale to dopiero później. CKMy raczej średnio się sprawdzają w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast podoba Support.
Czemu?
RATATATATATATA....
<rzucenie skrzynki>
<przeładowanie>
RATATATATA.....

Czysty fun, można momentami zapomnieć o celach misji. Zresztą i tak nikogo one nie obchodzą <trollface> a tak poważnie engi też jest fajny. Tylko jak sobie ludzie radzą z RPG bez tych strzałek?
Swoją drogą czy tylko dla mnie przygwożdżenie, prócz dodatkowych XP, nie zmienia wiele. Lekko zamazany ekran, to wszystko.

A właśnie, jak osłabili Zwiadowcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Też inżynier wydawał mi się raczej najlepszą klasą ;).
Zmieniając temat. Założyłem z znajomym klan na PS3. Byłby ktoś zainteresowany. Interesują nas osoby lubiące grać w zespole, gdyż jest to klucz do "good game".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli jestem w zespole i posiadam perka "szybkie drużynowe bieganie" to ja oczywiście posiadam go jako głównego, ale reszta ma zwiększone obroty i jeszcze swoje własne ustawione tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:44, Darkstar181 napisał:

CKMy raczej średnio się sprawdzają w grze.


Oj spierałbym się. Nie raz tak mnie przygwoździli CKMem, że nie miałem jak zwiewać, mało tego te CKMy mają jakąś masakryczną celność jak na ten ogień, którym prują, jak gościu cały magazynek wpakowuje w małą szczelinę w której tylko fragmencik mnie wystawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czemu podczas grania w Battlefielda 3 wyświetla mi się komunikat:
Not optimum mode
Recommended mode:
1280x1024 60Hz

Rozdzielczość mam ustawioną 1280x1024, ale niestety najniższa wartość Hz na niej to 60.02 Hz... Zmiana na inną rozdzielczość, która ma równe 60 Hz nie pomaga, bo nadal wyskakuje ten komunikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 23:14, MKRaven napisał:

Oj spierałbym się. Nie raz tak mnie przygwoździli CKMem, że nie miałem jak zwiewać, mało

Do tego jeszcze perk z zawodowym przygważdżaniem też pewnie robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 13:38, jacob27 napisał:

Jest jakiś sposób aby zdobyć te nieśmiertelniki po obejrzeniu zwiastunu tego Act of Valor
nie będąc z Ameryki Północnej? ;p

Ech ? A to ma jakieś znaczenie ? Ja po prostu obejrzałem trailer, podałem platformę, zalogowałem się na EA i tyle. Nieśmiertelniki odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 13:38, jacob27 napisał:

Jest jakiś sposób aby zdobyć te nieśmiertelniki po obejrzeniu zwiastunu tego Act of Valor
nie będąc z Ameryki Północnej? ;p


Eeeee a to ma wpływ? Ja obejrzałem i bez problemu dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować