Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Odblokował ktoś już service star jakiejś klasy? Mam na myśli np 100% dla mechanika. Co się za to dostaje? Ja mam 78% i jestem ciekawy co będzie za te 22%. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wyskakuje mi że ta oferta jest dostępna tylko dla użytkowników z US i Kanady. A jak to działa? Dostajecie jakiś klucz do wpisania, czy od razu Wam się odblokowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema . Czy jest jakaś różnica w wydajności BF3 gdy się uruchomi ją przez chrome/mozilla itp ? czy to bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 14:26, dulak napisał:

Hej,
jak mogę pobrać hd texture pack na ps3, jeśli kupiłem grę za pośrednictwem PlayStation
Store?

Ta paczka jest only pod x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 14:45, T3de napisał:

> Hej,
> jak mogę pobrać hd texture pack na ps3, jeśli kupiłem grę za pośrednictwem PlayStation

> Store?
Ta paczka jest only pod x360.

to dlaczego ta gra w multi wygląda jak kupa? 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 14:27, Hartus napisał:

Odblokował ktoś już service star jakiejś klasy? Mam na myśli np 100% dla mechanika.
Co się za to dostaje? Ja mam 78% i jestem ciekawy co będzie za te 22%. :P


Dostajesz gwiazdę za służbę w danej klasie. Liczba punktów do każdej gwiazdy jest równa liczbie punktów ostatniego unlocka i jej całkowitym wielokrotnościom. Dla medyka jest to na przykład 220 000, a dla pozostąłych klas mniej (dla enga 145 000, dla supporta 170 000, dla recona 195 000). Gwiazda daje 10 000 punktów plus dog taga danej klasy (dla medyka wygląda tak: http://battlelog-cdn.battlefield.com/public/profile/bf3/stats/dogtags/s/dtb085.png?v=43).

EDIT:
Tylko 100 członków może być w plutonie gramowym? ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 14:53, dulak napisał:

> > Hej,
> > jak mogę pobrać hd texture pack na ps3, jeśli kupiłem grę za pośrednictwem
PlayStation
>
> > Store?
> Ta paczka jest only pod x360.
to dlaczego ta gra w multi wygląda jak kupa? 0.o

Gra jest ograniczana przez architekturę 5 czy tam 6 letniego sprzętu. Poza tym to chyba pytanie retoryczne, jeśli nie to jednozdaniowa odpowiedz powinna wystarczyć. A jak kupa to wygląda Homefront na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:07, dulak napisał:

> > > /ciach/

Wiesz, taki killzone 3 wyglądał wprost obłędnie.

Tak God of War III, Unchartedy, Heavy Rain albo Assassyny też urywą jaja. Ale z reguły to właśnie ekskulziwy to graficzne asy w rękawie konsol, a taki Kilzołn nim jest. Takie gry można nazwać "chlubą" konsol. A co do dupnej grafiki na BF3 na konsolach to kolegom umknęło ,że wersja na PC była priorytetem a nie portem z konsoli. Dobra, czas pograć w Spyro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:04, T3de napisał:

Gra jest ograniczana przez architekturę 5 czy tam 6 letniego sprzętu. Poza tym to chyba
pytanie retoryczne, jeśli nie to jednozdaniowa odpowiedz powinna wystarczyć. A jak kupa
to wygląda Homefront na konsole.


Konsole mają po tyle lat, a sprzęt w nich jeszcze z rok więcej ;) . No wyłączając Cell w Ps3. Aha i żadne tytuły na konsole graficznie nie urywają niczego niestety, chyba że ktoś od tych 5 lat nie widział nic na PCty robione. Są gry po prostu ładne i miłe dla oka (jak np. AC II), ale bez przesady.

I ja nie żaden fanboy i flamer bo mam i PC i PS3 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:13, MKRaven napisał:

> Gra jest ograniczana przez architekturę 5 czy tam 6 letniego sprzętu. Poza tym to
chyba
> pytanie retoryczne, jeśli nie to jednozdaniowa odpowiedz powinna wystarczyć. A jak
kupa
> to wygląda Homefront na konsole.

Konsole mają po tyle lat, a sprzęt w nich jeszcze z rok więcej ;) . No wyłączając Cell
w Ps3. Aha i żadne tytuły na konsole graficznie nie urywają niczego niestety, chyba że
ktoś od tych 5 lat nie widział nic na PCty robione. Są gry po prostu ładne i miłe dla
oka (jak np. AC II), ale bez przesady.

I ja nie żaden fanboy i flamer bo mam i PC i PS3 :) .


"Ty se facet mów, a ja zdrów" cytując z mojego nauczyciela od fizyki... Mi taki poziom oprawy wystarczy, aby się przednio bawić, nie odrzuca mnie i to chyba mi wystarczy. A że PC to są juz 2 długości dalej od konsol to wieeem i jakoś mi to powiewa bo i PC mam mocne. Dobra offtop sie zrobił, kuniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:17, Hartus napisał:

Jest jakiś sposób aby spolszczyć napisy w singlu jeśli mam angielską wersję gry?


Edycja rejestru. Zmieniłem w ten sposób wersję polską na w pełni angielską.

1. Start -> uruchom -> regedit
2. Szukasz klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Battlefield 3
3. Zmieniasz GDFBinary (samą końcówkę przy pliku dll) na pl_PL
4. Zmieniasz Locale na pl_PL

Jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:33, Hartus napisał:

Dzięki, ale zadziała tak, że nie będzie dubbingu tylko same napisy po polsku? Czy to
zmieni mi grę na full PL?


Powinno zadziałać dla napisów, ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:37, Deathscythe napisał:

> Dzięki, ale zadziała tak, że nie będzie dubbingu tylko same napisy po polsku? Czy
to
> zmieni mi grę na full PL?
>

Powinno zadziałać dla napisów, ale pewności nie mam.

A w razie czego wiesz jak to przywrócić do stanu oryginalnego? I oczywiście za to modyfikowanie nie grozi żaden ban n? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 14:26, dulak napisał:

Hej,
jak mogę pobrać hd texture pack na ps3, jeśli kupiłem grę za pośrednictwem PlayStation
Store?


Z tego co mi wiadomo to ten HD texture pack jest już na PS3 zainstalowany domyślnie. Na X360 z jakichś tam ograniczeń wydali osobno na drugiej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:42, Hartus napisał:

> > Dzięki, ale zadziała tak, że nie będzie dubbingu tylko same napisy po polsku?
Czy
> to
> > zmieni mi grę na full PL?
> >
>
> Powinno zadziałać dla napisów, ale pewności nie mam.
A w razie czego wiesz jak to przywrócić do stanu oryginalnego? I oczywiście za to modyfikowanie
nie grozi żaden ban n? ;>



Wystarczy wtedy zmienić wpisy w rejestrze na te, które były przed modyfikacją. Nie jest to karane banem, bo to tylko zmiana wersji językowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować