Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 22:26, T3de napisał:

PS. Przy okazji proszę o podawanie swoich nickow, aby można było sie zapraszać na battleloga.
Battlelog to niby battlefieldowy facebook, a co to za facebook bez znajomych ^^ (tumany
ode mnie dopiero przesiadają sie na 7 albo czekają na 6 grudnia -.-).

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/SoapOnDaRopa/stats/250797498/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 16:05, diabolo20 napisał:

witam, jakie są najlepsze stery pod battlefield dla AMD radeon?
Zainstalowałem 11.10 i gorzej chodzi:(


Ja gram na 11.09 i jest ok. Na 11.10 wywaliło mi ekran śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy edycji limitowanych. Czy wasze opakowanie też wyglądały jakby były powtórnie zafoliowanie? Tzn. nie jest tak gładko i estetycznie zafoliowane tylko tak jakby zbindowane czy jak to wam się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Battlelogu? Jak dla mnie jest on nieco nieuczciwy i nie ukazuje prawdziwych umiejętności graczy. Weźmy pod uwagę chociażby celność. Średnia celność jest obliczana pod względem wszystkich wystrzelonych pocisków w grze, ale co z tego skoro ich sporą część wystrzeliwujemy bezsensownie, albo po to by np. wywabić przeciwnika z ukrycia bądź by go przygwoździć. Miejcie na uwadze fakt, że nawet przy okazywaniu zdenerwowania podczas końcówki bitwy, kiedy to już nasi mają przegrać, nasza celność maleje, co bardzo pogarsza naszą oraz czyjąś opinię o nas samych na polu bitwy. Dlatego też nie wstydźcie się mówić na forum, że macie 70% celności :D.
Ale i tak najważniejsza jest proporcja zabić do zgonów ;). U mnie to wygląda tak: Zabici - 750, Zgony - 633, co daje 1.185. Swoją drogą mam już za sobą prawie 20 godzin grania.
W weekend to była ciekawa sprawa z zabitymi przeciwnikami, po sobotniej nocce pomyślałem sobie, że czas udać się na spoczynek, więc po ostatniej bitwie miałem zamiar kończyć. Przed wyłączeniem sprawdziłem jeszcze swoje statystyki, a tu proszę - 666 zabitych... Hmm... no nie fajnie ;P

PS. Spójrzcie na sam dół tabeli wyników, on tyle chyba na swoich zdobył ;)

20111107185158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlatego też nie wstydźcie się mówić na forum, że macie 70% celności :D.
Ja mam 10.6% celności, 752 zabitych i 936 zgonów co daje 0.803.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie techcznine, dostalem dzis gre...próbuje ją zainstalowac i w momencie gdy jest 30 procent zamiast instalacji gra coś sciąga - tak powinno byc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje K/D ratio też za dobrze nie wygląda (0.931) ale w tej grze ważniejsze jednak jest wypełnianie celów trybu gry, a nie bicie fragów (no chyba że w DM). Co do reszty statystyk to staram sie nie zwracać na to uwagi, bo do poziomu najlepszych graczy nigdy nie dojde a nie ma co grać dla samych statystyk, trzeba wyciągnąć z gry troche czystej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5 2500K LGA1155 BOX
Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
XFX Core 550W
A-Data DDR3 8GB(2x4GB) 1333MHz Gaming Series CL9
Zalman CNPS10X Performa
Liteon nagrywarka DVD iHAS124-19 czarny OEM
Palit GeForce GTX570 1280MB DDR5/320bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

Poleci na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kills 2 045
Deaths 1 103
K/D Ratio 1.854

khie xD

ale staty to nei wszystko, nie raz bywało, że miałem 4/0 i byłem pierwszy w tabeli, gdzie ludzie z mojego teamu mieli 20+ killi a to dzieki tym rzeczom: leczenie, rzucanie ammo, podnoszenie, rozwalanie pojazdow, podkladanie ladunkow i przejmowanie flag ++


aż się pochwale jak to czasem mozna faila strzelic

http://www.youtube.com/watch?v=VrEcnbZn3Ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultra jak sie patrzy, wszystko na ON, gwarantuje Ci to.
Patrz na mój sprzęt z podpisu. Tu też wszystko na Ultra jednak muszę na większych mapach redukowac antyaliasing do 2x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanko: czy w multiplayerze i coopie jest wewnętrzna komunikacja głosowa (szukałem i nie znalazłem takiej opcji, tylko na Battlelogu), czy zatem trzeba instalować TeamSpeak''a lub Ventrilo? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 19:48, Janek_Izdebski napisał:

Mam krótkie pytanko: czy w multiplayerze i coopie jest wewnętrzna komunikacja głosowa
(szukałem i nie znalazłem takiej opcji, tylko na Battlelogu), czy zatem trzeba instalować
TeamSpeak''a lub Ventrilo? Dzięki za info.

Battlelog oferuje coś takiego jak PARTY, dołączacie do tego z kolegami i teoretycznie z automatu wrzuca was do voice czatu, który aktywowany jest jakimś przyciskiem, wtedy odpala się program (Zapewne z tego pluginu) i jest komunikacja głosowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 20:09, karolekx23x napisał:

Jaki net potrzebny aby multi uruchomic ? Da rade na radiowym ?

Da, problemów nie ma, sam mam radiówke z Multifox Radom. 4mb bez lagów, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować