Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2011 o 00:16, ww3pl napisał:

Spróbuję, dzięki.
... Najpierw, to załatwię sobie BF3 na PC''ta, rzecz jasna ;-)

Największym zmartwieniem jest... mój dysk. 5400 RPM ledwo wyrabiało w BC2, a co dopiero
mówić o BF3.

też mam 5400, i jakoś daje radę :) wyłącz plik stronicowania może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki wpływ ma dysk na to jak działa gra? Pytam z ciekawości bo to jest ostatni element komputera, na który bym zwrócił uwagę jeżeli chodzi o granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 10:05, diabolo20 napisał:

Witam, orientuje się ktoś czy wersje elektroniczną z origin da się pzenieść dane na płytkę
dvd?

ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Takie opcjonalne pytanie , czy ten błąd podczas odpalenia gierki występuje wtedy kiedy nie mam SP2 pod Viste ? . Właśnie zaczelem pobierać ta łatkę i myślę ze tylko przez to mi niechce się uruchomić . Mam zainstalowane najnowsze stery karty graf. , DX10 . Komp spełnia wymagania gry .

20111112192444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 19:24, Kamell napisał:

Witam Takie opcjonalne pytanie , czy ten błąd podczas odpalenia gierki występuje wtedy kiedy nie mam SP2 pod Viste ? . Właśnie zaczelem pobierać ta łatkę i myślę ze tylko przez to mi niechce się uruchomić . Mam zainstalowane najnowsze stery karty graf. , DX10 . Komp spełnia wymagania gry .


I jak tu nie kochać konsol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ma się multi w wersji konsolowej (x360)? Czy 24 graczy to nie za mało w porównaniu z wersją PC 64? Grałem w bete, ale to tylko jedna mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:41, diabolo20 napisał:

> Witam, orientuje się ktoś czy wersje elektroniczną z origin da się pzenieść dane
na płytkę
> dvd?
ponawiam pytanie

Tak dane da rade skopiować na płytę, problem może się pojawić przy instalacji, dvd to niestety za mało ba dvd 9 nie pomieści tego, w celu skopiowania plików instalacyjnych jeśli oczywiście zaznaczono opcje zapisu ich zapisu na dysku, musiałbyś je rozdzielić na dwie części(2 x dvd 9) a następnie przy instalacji skopiować całość na kompa i dopiero odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 00:24, Hartus napisał:

A jaki wpływ ma dysk na to jak działa gra? Pytam z ciekawości bo to jest ostatni element
komputera, na który bym zwrócił uwagę jeżeli chodzi o granie.


Dane muszą być odczytane z dysku. Więc przy niskich obrotach (5400 to mało, aktualnie standard to chyba 7200 rpm) np tekstury mogą nie nadążać z wczytywaniem się...ogólnie to dysk może mieć bardzo duży wpływ na to jak działa gra. Wbrew temu co myślą laicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:39, Piterixos napisał:

Dane muszą być odczytane z dysku. Więc przy niskich obrotach (5400 to mało, aktualnie
standard to chyba 7200 rpm) np tekstury mogą nie nadążać z wczytywaniem się...ogólnie
to dysk może mieć bardzo duży wpływ na to jak działa gra. Wbrew temu co myślą laicy.


?? Poczytaj troszkę o sprzęcie i dopiero odpisuj w sprawach sprzętowych. :) Prędkość dysku ma tyle znaczenia co moc w samochodzie, nie zawsze musi auto z większą liczbą KM jechać szybciej. Wytłumacz mi kolego dlaczego mój Samsung F4 jest szybszy (5400) od WD (7200) i to różnica na poziomie 15MB/s?

Poczytaj a potem się udzielaj. Większość dysków HDD na interfejsie SATA(I-II-III) będzie miała podobny wpływ na grę. Dopiero różnica zaczyna być widoczna gdy się kupuje SSD.

Po za tym chyba takie rzeczy jak tekstury etc. mają chyba zrzut w pamięci operacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:34, DarkWolf_PL napisał:

> > Witam, orientuje się ktoś czy wersje elektroniczną z origin da się pzenieść
dane
> na płytkę
> > dvd?
> ponawiam pytanie
Tak dane da rade skopiować na płytę, problem może się pojawić przy instalacji, dvd to
niestety za mało ba dvd 9 nie pomieści tego, w celu skopiowania plików instalacyjnych
jeśli oczywiście zaznaczono opcje zapisu ich zapisu na dysku, musiałbyś je rozdzielić
na dwie części(2 x dvd 9) a następnie przy instalacji skopiować całość na kompa i dopiero
odpalić

Czyli cały foler z zainstalowaną grą wrzucam za pomocą np. nero na płytke? Jeśli tak to jak rozdzielić dane na dwie części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jest to 12 GB więc na jedną płytkę nie zmieścisz tego, ale nie jestem pewny co do odczytu już skopiowanej zainstalowanej gry, radzę zaznaczyć w originie zachowaj pliki instalacyjne gry po pobraniu i właśnie je skopiować na płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 14:06, diabolo20 napisał:

a gdzie jest dokladnie ta opcja?

W pierwszej zakładce ustawień Origina. W tym samym miejscu, gdzie ustawia się język programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować