Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2011 o 14:48, Narmo napisał:

> a gdzie jest dokladnie ta opcja?
>
W pierwszej zakładce ustawień Origina. W tym samym miejscu, gdzie ustawia się język program

dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 19:55, kamil_E1 napisał:

Witam jak ma się multi w wersji konsolowej (x360)? Czy 24 graczy to nie za mało w porównaniu
z wersją PC 64? Grałem w bete, ale to tylko jedna mapa.


W conquest 32 graczy na mapie to rozsadne minimum, w przeciwnym wypadku bedzie wialo pustka. 32 w rushu to tez dobra zabawa, chociaz w tym wypadku akurat 24 tez daje rade. Osobiscie jednak, jezeli masz mozliwosc wyboru miedzy konsola a PC, to bierz PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 16:16, woko27 napisał:

Czyli w końcu ilość obrotów w hdd ma jaki wpływ na działanie programów, itp? Bo po Twojej
wypowiedzi dalej nie wiem. ;)


Zależy. Trzeba porównać konkretny model, na pewno dyski 7200rpm są delikatnie szybsze i idzie pewnie to odczuć, ale zawsze znajdzie się wolna 7200 (jak mój WD) jak i szybkie 5400 (jak mój samsung :)) Na prędkość nigdy nie patrz, weź zawsze pod uwagę benchmark dysku. Mam nadzieje że wyjaśniłem. :)

Sorry za EOT.

Mam dalej problem z tym celownikiem. Nie mogę ruszać myszką w pionie. Cały czas ekran mam na niebie (jak odwrócę mysz to na ziemi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem latać myśliwcem i w miarę helikopterem. Gorzej z zabiciem kogoś. Przeważnie jak już dorwę maszynę to latam z 5 minut i mnie zestrzelą. Raz unieruchomiłem myśliwiec, ale to raz na kilkanaście prób. Jakieś rady jak zabić kogokolwiek? Da się takim myśliwcem zabić kogoś na ziemi. Przyjąłem strategię, że nurkuję, lecę dalej zawracam, nurkuję i tak ciągle. Pytanie odnośnie helikopterów. Latałem dwoma rodzajami. Jeden ma działo pod L1 (PS3) a drugi ma coś pod L2 i nie wiem co to jest. Jakby jakaś rakieta, ale to nic nie robi. Ten drugi rodzaj helikoptera można spotkać u obrońców przy dwóch pierwszych liniach przekaźników na szturmie na mapie Szczyt Demewendu (chyba tak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę na imieniny (normalnie w życiu bym jej nie kupił po tym co odstawia EA) i wczoraj zabrałem się za tryb single - zawsze od tego zaczynam.

Dużo słyszalem od innych userów, że ten tryb jest słaby, ale szczerze... nie spodziewałem się, że aż tak. Jestem wprawdzie dopiero po dwóch misjach, ale już widać, że DICE zrobiło tego singla dla jakichś kompletnych bezmózgów. Nawet w porównaniu do BC2 to nie jest krok wstecz - to wręcz (r)ewolucja wsteczna, DICE cofnęło cały gatunek do poziomu "rail-shoterów"...

AI wrogów ? Nie istnieje - pchają się pod lufę jak kretyni (gram na poziomie "normal"). Dowolna część Halo, Fear czy nawet stareńki HL (tak, ten z 1998 r.), to dla Dice poziom nieosiągalny...

Swoboda ? Praktycznie ZEROWA - skrypt na skrypcie, dowolny CoD, to w porównaniu z grą Szwedów pełna wolność :) Sekwencji QTE w tych dwóch misjach było tyle, że można obdzielić dowolny tytuł i jeszcze by zostało. Czułem autentyczne zażenowanie kiedy "wyciągałem" spod ostrzału rannego kolegę - moim "soldatem" sterował automatycznie komputer, ja musiałem tylko w odpowiednim momencie wciskać klawisz... Normalnie - mega LOL :)

Do tego wszędzie skrypt na skrypcie, aż do wyrzygania - co chwilę jestem karany jeśli choćby minimalnie chce coś zrobić po swojemu. Ot choćby pod koniec drugiej misji - nie mogę rozwalić nadciągających wrogów ze swojej broni, tylko MUSZĘ skorzystać z "kaemu" na pick-upie. Do tego - tutaj mało z krzesła nie spadłem: musze się pojawić przy tym pick-upie w odpowiedniej chwili :) Kiedy pojawiłem się wcześniej (zanim odpalił się skrypt), to pick-up''a jeszcze nie było: po 3-4 sekundach ZMATERIALIZOWAŁ się na moich oczach z powietrza :). MEGA LOL jaka ta gra jest arcyboleśnie prosta, wręcz prostacka. W tym momencie przypomniała mi się analogiczna sytuacja z Halo:Reach - gdzie w budynku dostałem rozkaz, żeby bronić się przed nadciągającym wrogiem. Zignorowałem go i wyszedłem na zewnątrz, na sporej wielkości plac. Spojrzałem w niebo i w tle dojrzałem nadciagające statki przeciwników lecące w moim kierunku - kiedy podleciały blizej okazalo się, że to jednostki desantowe, obserwowałem sobie jak dolatują w pobliże placu, na którym stałem, po czym na linach desantuje się z nich wroga armia - nic nie wzięlo się kompletnie z dupy. Także pytam - DICE z czym do ludzi :) ?

Na plus zaliczam na razie świetną oprawe audio-wideo (choć nie taką, teraz mam już pewność - jak na podszlifowanych trailerach) i świetny sposób narracji (retrospekcje). Reszta leży i kwiczy. No nic, zmęcze singla z obowiązku, bo przyjemności za wiele w tym nie ma i nawet popełnię jakąś reckę. Osobno dla singla i później dla multi. Jeśli idzie o singiel to przynajmniej już wiem dlaczego Myszasty stchórzył i nie dał osobnej oceny ;-) Nie byłaby wysoka delikatnie mówiąc i źle by się komponowała z obecnym gramowym layoutem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się kampania podoba oprócz licznych bugów.
Co do grafiki to u mnie wygląda lepiej niż na trailerach, bo nie ma kompresji. Później jest misja w samolocie, która wywołała u mnie opad szczęki :)

BTW Jak ja nie mogę się doczekać Back to Karkand!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypadku zamówienia teraz gry Battlefield 3 w edycji limitowanej w sklepie gram.pl, otrzymam wszystkie bonusy? Bo jest napisane, że ekwipunek Specast był tylko dla pre-orderów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 06:44, Fimbulvinter napisał:

Umiem latać myśliwcem i w miarę helikopterem. Gorzej z zabiciem kogoś. Przeważnie jak
już dorwę maszynę to latam z 5 minut i mnie zestrzelą. Raz unieruchomiłem myśliwiec,
ale to raz na kilkanaście prób. Jakieś rady jak zabić kogokolwiek? Da się takim myśliwcem
zabić kogoś na ziemi. Przyjąłem strategię, że nurkuję, lecę dalej zawracam, nurkuję i
tak ciągle. Pytanie odnośnie helikopterów. Latałem dwoma rodzajami. Jeden ma działo pod
L1 (PS3) a drugi ma coś pod L2 i nie wiem co to jest. Jakby jakaś rakieta, ale to nic
nie robi. Ten drugi rodzaj helikoptera można spotkać u obrońców przy dwóch pierwszych
liniach przekaźników na szturmie na mapie Szczyt Demewendu (chyba tak to się pisze).


Kogos na ziemi sie da, ale to strata czasu. Twoja taktyka jest dobra, ale nie stosuj ja na piechote, tylko na pojazdy. Wzbij sie w powietrze, a potem nurkuj, ciag wstecz i szukaj wrogiego czolgu. Ciagle trzymajac ciag wsteczny samolot bardzo zwolni, a ty wyceluj w owy czolg i pruj do niego z dzialka. Jesli odpowiednio wczesnie taki czolg dostrzezesz, to nie ma problemu z wpakowaniem w niego calej serii, co powoduje - unieruchomienie (100pkt), zabicie wroga (jednego lub dwoch, czyli albo 100, albo 200pkt) i zniszczenie pojazdu (50pkt).

Co do helikopterow - skoro mowisz o Demawendzie, to zapewne masz na mysli helikoptery zwiadowcze (pod postacia Z-11 i AH-6 Little Bird). Owe helikoptery maja standardowo 2 miniguny. Ta rakieta, o ktorej mowisz, to pocisk powietrze-powietrze. Przydaje sie wtedy, gdy atakujacy zdobeda druga baze - wtedy pojawiaja sie u nich dwa smiglowce, tj. wspomniany AH-6 i UH-1. Wtedy taka rakiete mozna wykorzystac przeciwko nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nosz kurde nie mam zielonego pojecia jak uruchomic tryb CO-OP z kumplami ... niewiem czy to wina przegladarki czy ja cos zle robie ? , mam wszystkich w pt i nic probuje odpalic zero reakcji.. to samo maja oni . Bylbym wdzieczny jakby ktos pomogl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:59, Kamell napisał:

Witam
Nosz kurde nie mam zielonego pojecia jak uruchomic tryb CO-OP z kumplami ... niewiem
czy to wina przegladarki czy ja cos zle robie ? , mam wszystkich w pt i nic probuje odpalic
zero reakcji.. to samo maja oni . Bylbym wdzieczny jakby ktos pomogl .

Mi pomogło wył antywirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Pomyliłem mi się z helikopterem. Dziś własnie dostałem w swoje łapy ten z rakietami i minugunami, ale jest jeszcze jakiś, który ma pod R1 (to jest strzał na pieszo). Jak tego używam to żadna rakieta nie wylatuje, tylko jest takie pyknięcie i się nic nie dzieje (znaczy coś się pewnie dzieje, ale nie wiem co). Żadnych zabawek do maszyn latających nie odblokowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na konsolach jest z Podbojem? Czuć pustkę na mapach? Jak na razie gram tylko w szturm i nie wiem czy nie spróbować Podboju, ale jednocześnie boję się straconego czasu na lataniu po mapie jak głupi (chodzi przede wszystkim o Kaspijską Granicę, Operacja Pustynna Burza i Wyspa Chark, ale Kanały Noushar, chyba tak to się pisze, też są dużymi mapami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spec był do zamówień przed końcem bety 10.10.2011 czy jakoś tak
Nie wiem czy dostępne są jeszcze jakieś egzemplarze BF3 LE bo miały być już wycofane w dniu premiery
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z instalacja Battlefielda 3 a raczej z Orginem. Podczas proby logowania dostaje komunikat o problemie w polaczeniu z siecia orgin pomimo tego ze internet dziala bez problemu dodam ze korzystam teraz z laptopa polaczenie wfi a na stacjonarce rownierz mam zainstalowany orgin ale aktualnie z niego nie korzystam wiec drugie pytanie czy moge korzystac z jednego konta orgin na laptopie i stacjonarce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:26, muszczu napisał:

Witam, mam problem z instalacja Battlefielda 3 a raczej z Orginem. Podczas proby logowania
dostaje komunikat o problemie w polaczeniu z siecia orgin pomimo tego ze internet dziala
bez problemu dodam ze korzystam teraz z laptopa polaczenie wfi a na stacjonarce rownierz
mam zainstalowany orgin ale aktualnie z niego nie korzystam wiec drugie pytanie czy moge
korzystac z jednego konta orgin na laptopie i stacjonarce ?

Odpowiem na drugie, sam tak robię i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować