Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2011 o 18:20, Henrar napisał:

W końcu się za nich wzięli.


Ja tam się zbytnio tym nie przejmuję, ale prawdą jest, że EA źle pograło.

PS. Gra ktoś dzisiaj może po 24.00 w BF-a 3 (PS3)? Muszę zrobić misje kooperacyjne na wysokim, a jak wiadomo lepiej z rodakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek kibicuję graczom, bo tutaj ostro ich wydymano, to nie wierzę w sukces. EA ma tyle kasy, że wynajmą paru dobrych prawników/ dadzą w łapę sędziemu i sprawa upadnie. A szkoda, bo im się należy (w sensie EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 19:46, Lisun napisał:

Jakkolwiek kibicuję graczom, bo tutaj ostro ich wydymano, to nie wierzę w sukces. EA ma tyle kasy, że wynajmą paru dobrych prawników/ dadzą w łapę sędziemu i sprawa upadnie. A szkoda, bo im się należy (w sensie EA).


Ciekawe tylko, czy nie stracą więcej na "daniu w łapę sędziemu", niżeli na zwykłym i uczciwym spełnieniem obietnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... już miałem nadzieję, że ruszyła jakaś krucjata przeciwko regulaminowi Origin. Sam bym się pierwszy do niej przyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 09:40, Maverick07 napisał:

Witam, mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak obsługuje się ten pocisk "Kierowana P-Z" dostępna
w czołgu przy 33200pkt.


Zmieniasz bron na dwojke, ogromny celownik kierujesz w strone wrogiego pojazdu - pojawia sie czerwone obramowanie i pikanie. Cel musisz utrzymywac kilka sekund az do momentu, w ktorym dzwiek zacznie pikac szybciej, a obramowie nabierze dodatkowych kolorow. Wtedy strzelasz, a w strone wrogiego celu leci rakieta kierowana ziemia-ziemia, ktora zadaje duze obrazenia, ale tez dlugo sie przeladowuje. Po wystrzeleniu zmien na dzialo pod jedynka i dobij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 18:20, Henrar napisał:

W końcu się za nich wzięli.


Ale na PS3 mamy za to możliwość kupienia DLC o tydzień wcześniej niż pozostali... ;) Kusząca oferta, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie dołączyć, gdzie nie dołączę to po jakieś minucie mi wychodzi z gry.
Najpierw miałem komunikaty:
Game got disconnected: you were kicked from the game.
A teraz:
Game got disconnected ()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 17:16, crash807 napisał:

Nie mogę nigdzie dołączyć, gdzie nie dołączę to po jakieś minucie mi wychodzi z gry.
Najpierw miałem komunikaty:
Game got disconnected: you were kicked from the game.
A teraz:
Game got disconnected ()


Może aktualizacja Punkbustera by pomogła. Pamiętam też tak miałem po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie broni w multiplayer. Odblokowałem już całkiem sporo broni (16 lvl) ale maksuje tak na prawdę podstawowe (AK47 i M74 bodajże), czyli amerykańskie i rosyjskie cudeńka. Mam już bardzo dobre dodatki do nich i nie chcę ich zmieniać, dlatego ciekawi mnie czy jest jakaś różnica w obrażeniach zadawanych przez bronie? Wiem, że szybkostrzelność jest inna, AK ma małą na przykład, ale daje rade. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 21:05, Lisun napisał:

http://denkirson.proboards.com/index.cgi?board=general2&action=display&thread=3155&page=1
KLIK w link w pierwszym poście - wszystkie statystyki.
Co do broni - graj z tym, co Ci się podoba.


Dzięki wielkie, widzę, że tylko G3A3 odstaje od reszty, ale nie mam go jeszcze, także jak odblokuje to będę maksować. Dzięki jeszcze i raz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:05, Fimbulvinter napisał:

Jak tego używam to żadna rakieta nie wylatuje, tylko jest takie pyknięcie i
się nic nie dzieje (znaczy coś się pewnie dzieje, ale nie wiem co)


Nic się nie dzieje, bo najpierw musisz wycelować w jakiś pojazd latający (autonaprowadzanie), inaczej rakieta nie poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 13:37, nekr napisał:

> Witam, mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak obsługuje się ten pocisk "Kierowana P-Z"
dostępna
> w czołgu przy 33200pkt.

Zmieniasz bron na dwojke, ogromny celownik kierujesz w strone wrogiego pojazdu - pojawia
sie czerwone obramowanie i pikanie. Cel musisz utrzymywac kilka sekund az do momentu,
w ktorym dzwiek zacznie pikac szybciej, a obramowie nabierze dodatkowych kolorow. Wtedy
strzelasz, a w strone wrogiego celu leci rakieta kierowana ziemia-ziemia, ktora zadaje
duze obrazenia, ale tez dlugo sie przeladowuje. Po wystrzeleniu zmien na dzialo pod jedynka
i dobij.


a to nie jest rakieta dalekiego zasięgu? ;D gdzie cel wskazuje nam SOFLM (? czy coś takiego) i wcale nie musimy go nawet widzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie myślałem że napiszę tu że mam jakiś problem. Ale że jest i nie wiem jak go rozwiązać to piszę.
Razem z kolegą mamy radiówki z tym że ja mam wew IP on zew. I nie możemy zagrać coopa. Jak ja założę grę to po jamiś czasie piszę że coop is canceled. Jak on założy to piszę mi że game was disconected. Obaj mamy antywiry wyłączone. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować