Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2011 o 15:11, Bralo napisał:

Ściągał ktoś nowe sterowniki AMD Catalyst 11.11 . I sprawdzał czy FPS w BF3 podskoczyły.
?

Podobno 11.11a tak. Tutaj masz porównanie 11 do 11a i 12 beta.
http://benchmark3d.com/amd-catalyst-11-11-vs-11-11a-vs-11-12-beta-benchmark
Obczaj sobie tę stronkę, bo gość regularnie porównuje te sterowniki od AMD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 18:29, Bralo napisał:

> mi zepsuly rozgrywke wiec je nie instalowalem ponownie


Dlaczego nie grasz od paru dni ?. Samemu ciężko mi coś ugrać heh :]


Bo na razie nie jestem u siebie od piątku będe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 08:43, byverter napisał:

> Ściągał ktoś nowe sterowniki AMD Catalyst 11.11 . I sprawdzał czy FPS w BF3 podskoczyły.

> ?
Podobno 11.11a tak. Tutaj masz porównanie 11 do 11a i 12 beta.
http://benchmark3d.com/amd-catalyst-11-11-vs-11-11a-vs-11-12-beta-benchmark
Obczaj sobie tę stronkę, bo gość regularnie porównuje te sterowniki od AMD

Tylko czy radeon 4870 też się w to wlicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 12:26, Liptox napisał:

Kiedy wychodzi dodatek BACK TO KARKAND ?
I Ci co zamówili LE jak będą mogli pobrać klucze do tegoż dodatku?

Okres świąt, zapewne żadnych kluczy nie będzie trzeba podawać, po prostu origin dociągnie stosowną łatkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2011 o 12:04, diabolo20 napisał:

Bo na razie nie jestem u siebie od piątku będe:)


No to czekam , bo trzeba pokarać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player *tutaj mój nick*'' (for 0 minutes) ... No Packet

Jest na to jakaś rada? Wyskakuje mi ten komunikat bo dołączeniu do serwera... czasem dołączy i po jakiś 30 sekundach wyskoczy a czasem od razu. Szukałem w internecie ale wszędzie ludzie piszą mam to samo itp. Punkbustera zaktualizowałem, nie wiem co jeszcze mogę zrobić... z tego co wiem dużo ludzi ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam problem z Battlefieldem 3.Gram sobie i nagle zacina się gra,czasami wywala mnie na pulpit i pisze "Program Battlefield 3 przestał działać :( Komputer jest ok.Sterowniki już sam nie wiem jakie mam ale chyba mam nowe.Kolega przyszedł wczoraj,skasował mi stare i zainstalował mi AMD Catalyst Install Manager.Gre kupiłem w tą sobotę myślałem żeby oddać grę ale wolał bym ją zostawić i pograć bo jest naprawdę dobra.POMÓŻCIE !!! Mam tak w kampanii i multi.Chciałem dodać ze nic mi nie buczy przy ścince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, po tym cudownym patchu gra mi crashuje. Mam kartę GF 560Ti, ze sterownikami beta przed-najnowszymi (z końcówką 79). Przed patchem wszystko było jeszcze znośne, dało się parę rund bez crasha wyrobić. Ale teraz nawet jednej zagrać nie mogę. Ech, wracam do Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 19:27, crash807 napisał:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
*tutaj mój nick*'' (for 0 minutes) ... No Packet

Jest na to jakaś rada? Wyskakuje mi ten komunikat bo dołączeniu do serwera... czasem
dołączy i po jakiś 30 sekundach wyskoczy a czasem od razu. Szukałem w internecie ale
wszędzie ludzie piszą mam to samo itp. Punkbustera zaktualizowałem, nie wiem co jeszcze
mogę zrobić... z tego co wiem dużo ludzi ma ten problem.

Miałem coś takiego w BC2, pomógł reinstall gry na systemowy dysk, ustawienia zalecane bez podawania ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:46, lukasir napisał:

Cześć,mam problem z Battlefieldem 3.Gram sobie i nagle zacina się gra,czasami wywala
mnie na pulpit i pisze "Program Battlefield 3 przestał działać :( Komputer jest ok.Sterowniki
już sam nie wiem jakie mam ale chyba mam nowe.Kolega przyszedł wczoraj,skasował mi stare
i zainstalował mi AMD Catalyst Install Manager.Gre kupiłem w tą sobotę myślałem żeby
oddać grę ale wolał bym ją zostawić i pograć bo jest naprawdę dobra.POMÓŻCIE !!! Mam
tak w kampanii i multi.Chciałem dodać ze nic mi nie buczy przy ścince.

Trzy opcje:
1. Twoja konfiguracja pieca?
2. Spróbuj ustawień na LOW, jeśli crash przestanie się pojawiać, podbijaj parametry.
3. Wersja pesymistyczna: dice w ostatnim patchu nawalił, wprowadził bugola który crashuje aplikacje, niestety trzeba czekać na nowy patch.

@sinir Czytam właśnie forum na battlelogu i widzę że reinstall na stare sterowniki pomaga.

P.S. edycja postów na gramie = walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:46, lukasir napisał:

Cześć,mam problem z Battlefieldem 3.Gram sobie i nagle zacina się gra,czasami wywala
mnie na pulpit i pisze "Program Battlefield 3 przestał działać :( Komputer jest ok.Sterowniki
już sam nie wiem jakie mam ale chyba mam nowe.Kolega przyszedł wczoraj,skasował mi stare
i zainstalował mi AMD Catalyst Install Manager.Gre kupiłem w tą sobotę myślałem żeby
oddać grę ale wolał bym ją zostawić i pograć bo jest naprawdę dobra.POMÓŻCIE !!! Mam
tak w kampanii i multi.Chciałem dodać ze nic mi nie buczy przy ścince.

Moja karta ATI Radeon HD 5700 Series.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie , pomogło odinstalowanie starych sterów , i zainstalowanie najnowszych jakie wyszły tj. amd_catalyst_11.10 na tych gra śmiga , że aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Kupiłem bbatterfida 3 no i nie ma ww nim opcji gry na padzie tylko joystick.Czemu?
Jak ewentualnie najlepiej skonfigurowac opcje joystick?
Od razuu mówie o wersji PC.mam pada od xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 12:40, irol007 napisał:

Panowie. Kupiłem bbatterfida 3 no i nie ma ww nim opcji gry na padzie tylko joystick.Czemu?
Jak ewentualnie najlepiej skonfigurowac opcje joystick?
Od razuu mówie o wersji PC.mam pada od xboxa 360.


Podłączasz normalnie pada i tam w opcjach sterowania masz dodatkową kolumnę na przyciski. Normalnie powinno wykrywać przyciski pada, u mnie przynajmniej wykrywało. Jeżeli to nie będzie działało to proponuję jakiś programik joy2key czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak on widzi pada pod joystick.Ale konfiguracja przyciskow jest okropna.
Podczas gry wszystko sie myli.Pokazuje e z etc a u mnie takiego czegos nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 13:12, irol007 napisał:

Tak on widzi pada pod joystick.Ale konfiguracja przyciskow jest okropna.
Podczas gry wszystko sie myli.Pokazuje e z etc a u mnie takiego czegos nie ma.


No to jak przypisujesz klawisze od pada w tej dodatkowej kolumnie to cały czas będą Ci się wyświetlały te komunikaty ze sterowaniem pod klawiaturę. Bo to traktuje wtedy pada jako alternatywny kontroler, a podstawowym jest nadal klawiatura. Po prostu musisz się przyzwyczaić albo na karteczce jakiejś konfigurację zapisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować