Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Chłopaki wiem ze to głupie,ale czy możecie znaleźć nowe sterowniki to mojej katy graficznej i podać tutaj link?Jak ja szukam to jak instaluje to są niby złe :( Mój komputer to Windows 7 32 bitowy system operacyjny karta graficzna ATI Radeon HD 5700 series.Nie wiem które będę najlepszego do Battlefield''a 3 z listopada czy z grudnia(o ile są już) Proszę o pomoc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 22:45, Lucas01 napisał:

Ktoś wie czemu w win7 64bit jak gram w bf3 to mi się automatycznie wycisza gra w mikserze.

Nie znam się na tym.Może sterowniki od karty dźwiękowej? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 22:45, Lucas01 napisał:

Ktoś wie czemu w win7 64bit jak gram w bf3 to mi się automatycznie wycisza gra w mikserze.

Ja miałem coś takiego z Dirt 3 przez jakiś czas. W końcu samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sprawa odnoście Battlefield''a 3.Wie może ktoś kiedy wyjdzie jakaś nowa aktualizacja? Czasami nie mogę wejść na multi za pierwszym razem ;/ Defibrylator też kiepsko działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:29, Lucas01 napisał:

Spodziewałem się czegoś lepszego.Ogółem poprawiono bronie i pojazdy.Ja odblokowałem jakąś broń i nie mam jej w ogóle.Pisze na moim Battlelogu zę odblokowałem niby broń .Nie wiem czemu ale miałem Battlelog na polsku a teraz mam po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakis dobry fansite BF''a 3? Taki gdzie jest sprawne forum, newsy o BFie, opisy, taktyki, jakies statystyki broni np dmg itp... Taka sprawdzona strona, community wokol BFa3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było tak pięknie. Zrobiłem reinstall gry i na początku przestało mnie wywalać, pojawiał się błąd z punkbusterem ale tylko za pierwszym razem a za drugim razem gdy dołączyłem to już normalnie można było pograć. A teraz znów albo coś z punbusterem albo g"ame disconnected: you were kicked from the game.".
Wie ktoś co należy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 grudnia wyjdzie patch ważący 2GB.
Najważniejsze zmiany:

Wiele nieśmiertelników ma zmienione wymagania potrzebne do ich odblokowania.

• Poprawiono czat, teraz powinien być bardziej czytelny.

• Poprawiono respawny w trybie Team Deatmatch.

• Zasłona dymna w pojazdach lądowych od teraz działa lepiej – wrogie pociski częściej będą pudłowały.

• Naprawiono problem w którym to pociski naprowadzane, namierzały sojusznicze helikoptery i niszczyły je.

• Naprawiono błąd w którym pociski naprowadzane namierzały cel, który nie istnieje.

• W wielu pojazdach lądowych, cel wskazywany przez przyrządy celownicze nie zgadzał się z rzeczywistym trafieniem pocisku – naprawiono.

• Stabilność gry uległa poprawie.

• Wyeliminowano buga w którym medyk nie mógł reanimować ciał dwóch graczy, leżących jedno na drugim.

• Migotanie obrazu na kolor zielony zostało wyeliminowane.

• Latarki już nie świecą po oczach niczym „halogeny”.

• Celowniki IRNV skuteczne tylko na krótki dystans.

• Miny ppanc. po 20s od śmierci gracza, znikają.

• Zwiększono czas ładowania się flar dla samolotów i śmigłowców.

• Dodano tryb pojedynczego ognia dla karabinu AN94.

• Usunięto tryb ognia serią w M416.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam ciekawe pytanie
Czy ja jestem szczęśliwym posiadaczem błędu naprowadzania pocisków na samoloty i śmigłowce ?
Namierzam cel z AA pojazdu albo stingera/igły i nagle przerywa mi celowanie choć celownik jest cały czas na wrogim pojeździe a on nie wystrzelił flar
Albo po prostu znika mi ten czerwony kwadracik i przerywa celowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 19:31, MasterChiefGT napisał:

A teraz mam ciekawe pytanie
Czy ja jestem szczęśliwym posiadaczem błędu naprowadzania pocisków na samoloty i śmigłowce
?
Namierzam cel z AA pojazdu albo stingera/igły i nagle przerywa mi celowanie choć celownik
jest cały czas na wrogim pojeździe a on nie wystrzelił flar
Albo po prostu znika mi ten czerwony kwadracik i przerywa celowanie

Wrogi pojazd musi też być w określonej odległości (i to zależnie od mapy). Również kiedy samolot przeleci za np. kominem celowanie jest resetowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

• Zwiększono czas ładowania się flar dla samolotów i śmigłowców.

• Dodano tryb pojedynczego ognia dla karabinu AN94.

• Usunięto tryb ognia serią w M416.

Boże błogosław amerykę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi restartuje naprowadzanie jak kolo wystrzeli flary -.-
To jest bez sensu, bo w czasie jak znów namierzy to koleś znów może użyć flar. Na szczęście w łatce ma zostać to naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować