Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 19:25, Papcio-ChmieL napisał:

Mam pytanko otóż nie wiem według jakiej punktacji wybierani są najlepsi gracze danej
klasy w danym plutonie

z góry dzięki.

Według punktów na minutę daną klasą.

PS. sry za double'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 21:29, T3de napisał:

> > > > > podobno był jakiś patch, żeby bf3 działał też na słabszych kompach?

>
> >
> > > > >
> > > > > Mi się nawet instalator nie uruchamia a GTA 4 czy saints row
3 płynnie
>
> > mi chodzą...
> > >
> > > > da
> > > > > się coś zrobić?
> > > > zasadniczo w betę na caspianie nie dało się u mnie grać, w metro
tylko
> na samym
> >
> > > metrze,
> > > > fulla od kolegi pożyczyłem ostatnio na parę minut to caspian na 64
os.
> w Conqueście
> >
> > > działał
> > > > całkiem przyzwoicie, jakas mapa w rushu któej mapy nie znam również,
więc
> gierkę
> >
> > > sobie
> > > > przy jakimś przypływie kasy kupie.
> > >
> > >
> > > ok?... jak to może mi pomóc?
> >
> > Łatwiej by było wróżyć z fusów, gdybyś podał konfiguracje PeCeta...
> >
>
>
> Intel core 2 duo t9600 2,80 ghz
> ram: 8 gb
> win 7 - 64 bit
> radeon HD4650
>
> podać coś jeszcze?

Niskie, ale w komfortowej ilości fps do 1400x900.


A może byście tak cieli cytaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Pójdzie mi B3 na takim kompie:

AMD A4-3400 APU 2.70 GHz
4 GB RAM
zintegrowana z procesorem HD 6410D

Dodam tylko, że Wiedźmin 2 działa komfortowo na średnich oraz Saints Row The Third na średnich ;) Póki co to tyle przetestowałem na tym kompie. Aha jeszcze Fifa 12 na wysokich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to normalne?:
gram wczoraj Podbój na Karkandzie (wersja gdzie zaczynam ze wszystkimi flagami a przeciwnik z większą liczba ticketów). W miarę upływu czasu przeciwnicy odbijają wszystkie punkty i ... nie miałem się gdzie zrespić a kuponiki pomimo że mieliśmy ich dwa razy więcej momentalnie zjechały do zera. Efekt łatwy do przewidzenia - przegrana. Normalnie zostaliśmy podbicie bez strzału ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 09:14, Zand79 napisał:

czy to normalne?:


Jak najbardziej normalne, na tym polega ten tryb. Jeśli obrońcy nie mają punktów do odrodzenia, a każdy z teamu umrze, to automatycznie przegrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przez neta bo ja gram na radiówce i całkiem dobrze chodzi, małe lagi czasem są ale nie przeszkadzają,
ale też może coś masz źle ustawione jak masz swój router a nie oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 22:35, Gacol08 napisał:

To widać nie jestem sam nie wiem czy to nie przez neta mam tylko 6mb i to w neostradzie
:/.

Akurat Neostrada ma fatalnego neta, przynajmniej u mnie. Po prostu jakość całej infrastruktury jest do bani.
W BF3 to raczej nie jest lag internetowe, bardziej sprzęt mi nie wyrabia na tych mapach. Musiałbym mieć szybszy procesor i 6GB RAMU, aby grać płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do wniosku że niepotrzebnie wydałem 100 zł kampania jest nawet nie najgorsza bynajmniej nie jest tak wypaśna jak w bad company 2. Opcja multi Player jest do kitu jedynie co im wyszło to dodatek.
Oglądając filmiki z grą mogło się wydawać że gra będzie wypaśna lecz po chwili gry gdy błyszczące detale przemijają i zaczynamy dostrzegać wody gry uświadamiamy sobie że jest ich cała masa moim zdanie nie powinni rezygnować z menu głównego BF2 to było dobrze zorganizowane no nic widzę że jednak EA nie poczyniła żadnych konkretnych żeczy nie licząc grafiki moim zdaniem podsumowując zepsuli grę i tyle teraz tylko oddam podstawową wersję na dodatek i odbiorę 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatnio całe dnie pykam w BFa. A wcześniej jakoś mało grałem (chociaż w sumie bardziej przez brak czasu).

Ale tak właściwie to piszę, żebyście sobie coś sprawdzili. W leaderboards na multi wejdźcie w zakładkę Skill. Tam zobaczcie gościa z najwyższym wynikiem na minutę... 10k/min? Oj, ktoś tu nie ma umiaru w haxach... Z resztą, zobaczcie cały jego profil. 145 ranga w 45h. Heh, ma też drugie konto, Dima20018, ma je w znajomych. I też jest podejrzane według mnie.

I to mnie zastanawia. Czy naprawdę nikt z EA nie patrzy na te tabele? Przecież to właśnie tam wypływają najgłupsi cheaterzy... Bo dajcie spokój, 10k/min to tak... ciutkę za dużo. Profile zgłosiłem, mam nadzieje, że polecą bany.
A tak w ogóle to sobie myślę, że Dima to takie rosyjskie. Więc w sumie to nic dziwnego, że gość ciśnie na haxach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, będzie post pod postem, bo już nie mam edycji.
Grę po prostu zżerają bug-userzy i cheaterzy. Przeglądałem teraz sobie leaderboardsy dla konsol. No i tak: są zdominowane przez cheaterów. Raz, że SPM, a dwa, że łączy ich jedno - mają nabite nie wiadomo skąd na przykład 80 mln pkt dla supportu mimo, że na innych mają milion lub mniej. Co gorsza, jeden z tych gości ma dogtag dewelopera DICE...

Tu jest jego profil: http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/xX_Sk1ll-KT1_xX/
Poza tym, jest jeszcze drugi gość z KT1. Też podobnie w kwestii statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haxy haxami, ale duża część z nich to po prostu boosterzy. Jak ogarniaja system boostowania to mogą naprawdę wbijać bardzo dużo punktów. Nie zmienia to faktu, że coś takiego jest równie frustrujące, bo nie o to w grach przecież chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:26, Lord_Polish napisał:


I to mnie zastanawia. Czy naprawdę nikt z EA nie patrzy na te tabele? Przecież to właśnie
tam wypływają najgłupsi cheaterzy... Bo dajcie spokój, 10k/min to tak... ciutkę
za dużo. Profile zgłosiłem, mam nadzieje, że polecą bany.
A tak w ogóle to sobie myślę, że Dima to takie rosyjskie. Więc w sumie to nic dziwnego,
że gość ciśnie na haxach...


niestety debili nie zmienisz. A w tabelach zawsze górowali cheaterzy. dlatego nawet tam nie zaglądam. W du...żym poważaniu mam to że jestem na którejś tam pozycji. Dla mnie to nic nie znaczy. Najważniejsza jest moja zabawa , ogarnięty team i mile spędzony czas. A że niektórych bawi że są pierwsi na liście z cheatami - wielki (ociekając sarkazmem) szacun.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug czy ja coś robię źle ale utknąłem w misji: Operacja Gilotyna dodarłem pod blok mieszkalny i mam do niego wejść jednak nie mogę zaliczyć wcześniejszej wytyczne oby dotrzeć do punktu chociaż na nim stoję cały czas towarzysze krzyczą ze ktoś krzyczy że na parterze jest jakiś karabin ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować