Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Siema. Wczoraj właśnie się przerzuciłem z BC2 na BF3 tylko z tą różnica że wcześniej grałem na PC a teraz na PS3 i ma pytanie czy jeżeli mam osiągniecia w BC2 to daje mi to coś w BF3 ? Tzn że dostaję się tam jakieś pierdoły albo coś w tym stylu :)? A moje drugie pytanie, podacie mi jakieś dobre serwery gdzie gracie, najlepiej polskie chyba że może jest jakiś gramowy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, aczki nic nie dają, posiadanie bc2 daje ci jedynie status weterana i stosowny nieśmiertelnik, rejestrując się w gun club otrzymasz dodatkowo m1911 (w 3 wersjach). Co do serwów dużego wyboru nie masz, z polskich dostawców jedynie G4G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak życzliwy i pomógł by mi z jednym zadaniem z dodatku do BTK?
Chodzi mi o zniszczenie Palnikiem wrogiego pojazdu... Naprawdę już mnie krew zalewa przy nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:29, Szturman napisał:

Czy byłby ktoś tak życzliwy i pomógł by mi z jednym zadaniem z dodatku do BTK?
Chodzi mi o zniszczenie Palnikiem wrogiego pojazdu... Naprawdę już mnie krew zalewa przy
nim ;/


Coz- jest taki trick, ktory pozwala sprawe zalatwic bezbolesnie.
Bierzesz odpalasz pusty serwer z wake island w duzym conquest. Nastepnie przeskakujesz do sowietow i w strone amerykanskiego lotniskowca jest taka mala wysepka, na ktorej stoi amtrak.
Dalej juz sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 15:33, Llordus napisał:

> Czy byłby ktoś tak życzliwy i pomógł by mi z jednym zadaniem z dodatku do BTK?

> Chodzi mi o zniszczenie Palnikiem wrogiego pojazdu... Naprawdę już mnie krew zalewa
przy
> nim ;/

Coz- jest taki trick, ktory pozwala sprawe zalatwic bezbolesnie.
Bierzesz odpalasz pusty serwer z wake island w duzym conquest. Nastepnie przeskakujesz
do sowietow i w strone amerykanskiego lotniskowca jest taka mala wysepka, na ktorej stoi
amtrak.
Dalej juz sobie poradzisz :)


Nie zniszczysz pojazdu jak nikt w nim nie będzie siedział.
Najlepiej zawołać kumpla który ci pomoże zrobić te zadanie :)
Np ja tak uczyniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 16:33, Liptox napisał:

Nie zniszczysz pojazdu jak nikt w nim nie będzie siedział.


Amtraka zniszczysz. Taki jego urok jako mobilnego spawn pointu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że udało mi się odłożyć pare groszy postanowiłem zakupić Battlefield 3. Wszystko pięknie ale gdy zainstalowałem grę klikając na okładkę przeniosło mnie na battlelog gdzie jak chciałem dołączyć do jakiegokolwiek serwera bądź też włączyć tryb multiplayer cały czas wyświetlał się napic ,,Joining server,, lub ,,initializing,, w zależności od trybu. Próbowałem już opcji ,,Naprawa Instalacji,, , przeinstalowałem nawet origina, wyłączyłem zapore, sterowniki do karty graficznej najnowsze oczywiście są. Jeśli chodzi o sprzęt to przy odpowiedniej konfiguracji opcji graficznych na singlu podczas gdy włączyłem w originie tryb offline bo jedynie w ten sposób mogłem zagrać w kampanie, to gra chodziła płynnie. Już nie wiem co mam z tym zrobić gdyż zależy mi na tym aby gra zadziałała. Nie wydałem pieniędzy na marne...mam nadzieje. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym odpaleniu rowniez mialem taki sam problem,zwyczajnie musialem odpowiednio dlugo poczekac i to chyba z jakies 10 min na odpalenie,wiem ze jeszcze w miedzy czasie zrobilem reset kompa i odpalilem singiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gites gra, stoję za ścianą i koleś z drugiej strony jak walnie w nią z rpg lub granatem lub też m320 to się ginie, a sprzęt snajpera to od razu się niszczy, a ściana cała jest nawet się nie rozpadnie.
Albo jak koleś strzela, chowamy się szybko i po chwili giniemy, oczywiście jak już się schowaliśmy -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania.Grałem sobie na jakimś ruskim serwerze i wywaliło mnie.Miałem włączonego tłumacza to w komunikacie pisało: "Gra odłączony: połączenie z serwerem przekroczono limit czasu." Może być określony czas na serwerze ? I jeszcze jedno.Gdy wchodzę do metro,gdy już jest ta dziura,unosi się dym i wtedy mi lekko zmuli.Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 11:44, lukasir napisał:

Mam 2 pytania.Grałem sobie na jakimś ruskim serwerze i wywaliło mnie.Miałem włączonego
tłumacza to w komunikacie pisało: "Gra odłączony: połączenie z serwerem przekroczono
limit czasu." Może być określony czas na serwerze ? I jeszcze jedno.Gdy wchodzę do metro,gdy
już jest ta dziura,unosi się dym i wtedy mi lekko zmuli.Wy tez tak macie?

Tu raczej chodzi o czas nawiązania połączenia miedzy tobą a serwem, jeśli ci przykładowo gra zlaguje, bądź przychrupie jest szansa na taki komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 11:55, Crew_900 napisał:

Tak

Chwila, chcę się upewnić na 100%, bo nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem. Są LIMIY czasowe jaki gracz może spędzić na niektórych serwerach? O_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 13:24, Crew_900 napisał:

NIe, ja pisałem tylko o tym pyle unoszącym się po wybuchu.
A co do tego to jakiś błąd serwera.

Wolałem się upewnić, w końcu z EA wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować