Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Rany, czy w Bad Company 2 na początku też się tak beznadziejnie grało? Kupiłem 10 miesięcy po premierze i wtedy po krótkim wczuciu szło już pograć tak jak pan bóg przykazał, czyli każdy robił swoje i wykonywał cele gry. Jak gram w B3 to mam wrażenie, że to jeden wielki Death Match...

Jak na ironię jedną fajną grę zagrałem akurat w Drużynowy DM - ludzie trzymali się razem, medyk leczył, ja dawałem amunicję, a inżynier walił po pojazdach w miarę się osłanialiśmy i było git. Ale to był jeden mecz na kilka godzin grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:53, ScaredOfGhosts napisał:

Rany, czy w Bad Company 2 na początku też się tak beznadziejnie grało? Kupiłem 10 miesięcy
po premierze i wtedy po krótkim wczuciu szło już pograć tak jak pan bóg przykazał, czyli
każdy robił swoje i wykonywał cele gry. Jak gram w B3 to mam wrażenie, że to jeden wielki
Death Match...

Jak na ironię jedną fajną grę zagrałem akurat w Drużynowy DM - ludzie trzymali się razem,
medyk leczył, ja dawałem amunicję, a inżynier walił po pojazdach w miarę się osłanialiśmy
i było git. Ale to był jeden mecz na kilka godzin grania...

Zgadzam się z Tobą w 100%. Prawie każda rozgrywka wygląda tak samo,np. 2 drużyny zatrzymają się w ciasnym przejściu tam siedzą przez 20 min i tłuką się :) Można sobie nabić dużą ilość pkt. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:53, ScaredOfGhosts napisał:

Jak na ironię jedną fajną grę zagrałem akurat w Drużynowy DM - ludzie trzymali się razem,
medyk leczył, ja dawałem amunicję, a inżynier walił po pojazdach w miarę się osłanialiśmy
i było git. Ale to był jeden mecz na kilka godzin grania...

Większość graczy nawet nie umie dołączyć do drużyny, nie mówiąc już o taktycznym podejściu do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy grając, denerwuje się(lekko mówiąc) na graczy którzy nie są w drużynie.Najgorsze jest to w graniu w tego nowego Battlefield''a jest to że wszyscy do siebie rzucają granatami,strzelają z granatników.Ta gra wtedy traci sens ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 11:48, lukasir napisał:

Ostatnimi czasy grając, denerwuje się(lekko mówiąc) na graczy którzy nie są w drużynie.Najgorsze
jest to w graniu w tego nowego Battlefield''a jest to że wszyscy do siebie rzucają granatami,strzelają
z granatników.Ta gra wtedy traci sens ;/


To też, ale w BC2 potem jakoś to minęło(jak w innych to nie wiem - nie grałem), może tutaj też przejdzie.
Problemem BF3 jest też chyba rozmiar map - w Bad Company ich rozmiar koniec końców wymuszał jakąś współpracę, tutaj każdy sobie może biegać po mapie i jak ma szczęście to nie spotka ani razu gościa z teamu. Nie mówię, że duże mapy są złe, przeciwnie. Ale pewnie trochę potrwa zanim ludzie ogarną o co chodzi. Także podsumowując mam nadzieję, że za parę tygodni nie będzie na co tak narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 11:48, lukasir napisał:

Ostatnimi czasy grając, denerwuje się(lekko mówiąc) na graczy którzy nie są w drużynie.Najgorsze
jest to w graniu w tego nowego Battlefield''a jest to że wszyscy do siebie rzucają granatami,strzelają
z granatników.Ta gra wtedy traci sens ;/


Gracze "nie-drużynowi" sami na tym tracą... może kiedyś się nauczą :D
Co do granatów to przecież jest tylko jeden ( chyba, że ma się perka z grantami), ale zdecydowanie większy problem z nimi był w B2. Tam na początek rudny na dzień dobry leciała wymiana granatów i każdy miał aż 3, więc tutaj nie widzę żadnego problemu. Po to jest granat żeby nim rzucać :D
Granatnik jest tylko przy szturmowcu, więc nie wszyscy strzelają ... i jeszcze zastępuje apteczkę, więc coś za coś.
Zawszę trochę potrwa zanim ludzie zaczną wykonywać "rzeczywiste" cele gry, a nie fragowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do granatów i granatników - granat jest słaby, bo często wybucha Ci koło nogi i zostajesz z 8%HP (więcej, jak masz perk FLAK).
Granatnik - to samo, do tego brak apteczki to dla mnie duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 16:52, Llordus napisał:

> Nie zniszczysz pojazdu jak nikt w nim nie będzie siedział.

Amtraka zniszczysz. Taki jego urok jako mobilnego spawn pointu.


A no tego to już nie wiedziałem :P
Zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 16:21, Liptox napisał:

A no tego to już nie wiedziałem :P
Zwracam honor ;)

Też nie wiedziałem dopóki na youtube nie znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 17:13, piotrekkj napisał:

Hehe dzisiaj na Kaspijskiej granicy ta duża antena się przewróciła i mnie dedła :)


Wieży nie da się zniszczyć, wali się ona automatycznie gdy do końca zostaje 10 czy 15 ticketów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 19:03, Mafioso_PL napisał:

> Hehe dzisiaj na Kaspijskiej granicy ta duża antena się przewróciła i mnie dedła
:)

Wieży nie da się zniszczyć, wali się ona automatycznie gdy do końca zostaje 10 czy 15
ticketów ;)

Fajnie to wygląda gdy się leci myśliwcem :]. A takie pytanko jedno mam :]. Jak dodać sprzęt do opisu pod każdym swoim postem . Tak jak to jest u ciebie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecono mi pewien sprzęt i chciałbym wiedzieć czy poleci mi BF3 i jeśli tak to na jakich ustawieniach?


Intel Core i5 2400 LGA1155 BOX
Asus P8H61-M LE Rev 3.0 Intel H61 LGA1155 (PCIE/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR3)
Corsair DDR3 4GB 1333MHz CL9
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
HIS ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (H685FN1GD)
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
Liteon nagrywarka DVD iHAS122-18 czarny OEM
Aerocool VP-450 450W OEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:59, Mafioso_PL napisał:

Przy dodawaniu posta masz wąski pasek "Podpis" i tam możesz wypisać jaki masz sprzęt,
bądź cokolwiek chcesz ;)

Heh nie zwracałem na to uwagi :]. Dzięki wielkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:50, Fimbulvinter napisał:

Polecono mi pewien sprzęt i chciałbym wiedzieć czy poleci mi BF3 i jeśli tak to na jakich
ustawieniach?


Intel Core i5 2400 LGA1155 BOX
Asus P8H61-M LE Rev 3.0 Intel H61 LGA1155 (PCIE/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR3)
Corsair DDR3 4GB 1333MHz CL9
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
HIS ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (H685FN1GD)
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
Liteon nagrywarka DVD iHAS122-18 czarny OEM
Aerocool VP-450 450W OEM



Wysokie to na 100% tylko napisz w jakiej rozdzielczości grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować