Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2011 o 00:05, Fimbulvinter napisał:

Szczerze to nie mam pojęcia. Dokupuje z komputerem monitor 21,5 cala BenQ, jak na razie
gram na starym kompie, na którym pasjans się tnie.

1680x1050 na 100% wysokie . O to się nie martw :]
Wyższa rozdzielczość to już nie wiem :] . Ale i tak jak ustawisz średnie czy wysokie to dużej różnicy nie zauważysz , bo i tak skupiasz się na tym aby zabić przeciwnika itp. A nie podziwiać szczegóły :] heh.
Sam w Bf3 gram 1280x1024 all niskie, a i tak grafika jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:02, Bralo napisał:

> Przy dodawaniu posta masz wąski pasek "Podpis" i tam możesz wypisać jaki masz sprzęt,

> bądź cokolwiek chcesz ;)
>
Heh nie zwracałem na to uwagi :]. Dzięki wielkie .


Już wiem dlaczego nie zwracałem na to uwagi . Problem polegał na tym , że używam firefox''a i jak chcę dodać post to nie mam na dole " Podpis " . Gdy włączyłem Chrome tak jak u ciebie na ss to mam :]. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 14:09, Mroczny_Joga napisał:

A co muszę zrobić żeby dostać ten status i nieśmiertelnik ?

Wystarczy mieć poprzednią grę z serii na tym samym mail''u / koncie co konto do bf3, w naszym FAQ w punkcie 9 masz opis jak zdobyć więcej nieśmiertelników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się kolejny raz o pomoc. Ściągnąłem sterowniki z listopada do mojej kary graficznej,ponieważ wywalało mnie z gry za jakiś czas.Teraz jest wszystko ok ale czasami mam masakryczny spadek FPS''ów i zamiast pokazanego pingu mam kreskę(to mam od zawsze w Batt3) xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 11:41, lukasir napisał:

Zwracam się kolejny raz o pomoc. Ściągnąłem sterowniki z listopada do mojej kary graficznej,ponieważ
wywalało mnie z gry za jakiś czas.Teraz jest wszystko ok ale czasami mam masakryczny
spadek FPS''ów i zamiast pokazanego pingu mam kreskę(to mam od zawsze w Batt3) xd

Kreska zamiast pingu to głupota twórców, a co do nagłych spadków fps"ów to już wcześniej były takie przypadki, że karty graficzne się przegrzewały (zwłaszcza przy ogniu w metrze) przez co drastycznie spadała liczba fps''ów (sprawdzałeś swoje temperatury?).
Myślałem, że nowsze sterowniki do karty graficznej to naprawiły, a może to jakiś nowy patch gry sknocił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 19:14, crash807 napisał:

Jak wyjdę z gry w połowie albo jak mi się np. gra zawiesi to statystyki się zapisują?

Hmm...specjalistą nie jestem,ale jak np. odblokujesz broń i zatnie Ci się gra,to chyba broń masz i tracisz pkt.Tak samo jest z poziomem.Gdy wbijesz poziom i zatnie się gra to poziom masz(tego jestem na 100 pewien) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 12:00, doflamingo napisał:

> Zwracam się kolejny raz o pomoc. Ściągnąłem sterowniki z listopada do mojej kary
graficznej,ponieważ
> wywalało mnie z gry za jakiś czas.Teraz jest wszystko ok ale czasami mam masakryczny

> spadek FPS''ów i zamiast pokazanego pingu mam kreskę(to mam od zawsze w Batt3) xd

Kreska zamiast pingu to głupota twórców, a co do nagłych spadków fps"ów to już wcześniej
były takie przypadki, że karty graficzne się przegrzewały (zwłaszcza przy ogniu w metrze)
przez co drastycznie spadała liczba fps''ów (sprawdzałeś swoje temperatury?).
Myślałem, że nowsze sterowniki do karty graficznej to naprawiły, a może to jakiś nowy
patch gry sknocił...

Właśnie kurde zazwyczaj wszyscy mają ping a ja nie ;/ Ale czasami widzę że niektórzy też mają kreskę.
Jak teraz gram wszystko jest ok ale jak by mi laguje.Gram sobie,np. jestem na schodach a zaraz jestem gdzie indziej xd Nie ogarniam już...Czemu z tą grą jest tyle problemów ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 23:26, Mafioso_PL napisał:

kreski było bodajże w BC2,

Już dawno nie grałem w BC2, ale nie przypominam sobie, żeby były w nim kreski zamiast normalnego liczbowego pingu (grałem wyłącznie w wersje PC)

Dnia 31.12.2011 o 23:26, Mafioso_PL napisał:

w BF3 są normalnie podane pingi ;)
Swojego pingu nigdy nie zobaczysz,

Skoro już nie można dokładnie zobaczyć własnego pingu (w becie można było), to nie uważam, że zostały one normalnie podane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 01:34, doflamingo napisał:

Już dawno nie grałem w BC2, ale nie przypominam sobie, żeby były w nim kreski zamiast
normalnego liczbowego pingu (grałem wyłącznie w wersje PC)

Masz racje, mój błąd - pomyliło mi się z MW2 (Tak, gram w oba tytuły, nie jestem ANTYFANEM żadnej z serii - a to Ci niespodzianka, co ? :P). Specjalnie wszedłem i sprawdziłem

Dnia 01.01.2012 o 01:34, doflamingo napisał:

Skoro już nie można dokładnie zobaczyć własnego pingu (w becie można było), to nie uważam,
że zostały one normalnie podane :)

Problemów z pingiem/netem nigdy nie miałem, także nigdy na no nie patrzę. ale jak widać - swojego pingu nie zobaczymy. Grałem kiedyś z Kolegą i adekwatnie - on swojego nie widział, a wszystkie inne tak (w tym mój)

Przy okazji robienia screena w BF3 możecie zobaczyć wstrętne padło jakim są Cheatrzy (i nie tyczy się to tylko BF rzecz jasna).

20120101031216

20120101031227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tam widziałeś cheat? Uwierz mi są tacy gracze, wystarczy że na serwerze jako jedyny lata i kosi wszystko, a nikt mu nic nie robi, albo ciągle jeździ w dobrym zespole czołgiem, gdzie jeden w razie potrzeby naprawia, a inny jeszcze namierza. Sam kiedyś miałem wynik chyba 48 do 4, to zaczęli mnie wyzywać od noobów, cheterów, że używam aimbotów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na której fladze bym się nie odrodził, automatycznie zostałem przez niego zabity 0.5 sekundy po urodzeniu, także nie mogłem wykonać nawet ruchu ;)
Oczywiście reszta mojego Teamu również ;)
A i wszedł na serwer jakieś 5 minut temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:13, Mafioso_PL napisał:

Na której fladze bym się nie odrodził, automatycznie zostałem przez niego zabity 0.5
sekundy po urodzeniu, także nie mogłem wykonać nawet ruchu ;)
Oczywiście reszta mojego Teamu również ;)
A i wszedł na serwer jakieś 5 minut temu :P


Miałem na PC podobną sytuację strasznie wkurzające, ale co poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:28, Maverick07 napisał:

strasznie wkurzające, ale co poradzisz.

Zmienię serwer ;)
Tragedii nie masz, po prostu szkoda mi takich ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować